Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom nyilas. Lehet ebből a kapcsolatból házasság? fórum

A barátom nyilas. Lehet ebből a kapcsolatból házasság? (beszélgetős fórum)


15. grizus
2013. jún. 2. 04:22
A Nyilasok nagyon jó fejek. Szerintem szeretik a szabadságot, de egy bizonyos koron túl már jó férjanyag lehet. Sok sikert!
14. egypt (válaszként erre: 13. - Kristo_f)
2013. máj. 31. 22:36
:)))))
13. kristo_f (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2013. máj. 31. 22:35

Lehet, csak rencerváltás ne legyen

:)

2013. máj. 31. 22:08
Legalább kettő nyilas barátom volt. az egyik elötte, a màsik utána lett nős. Egyik sem velem. Hála a magasságosnak. Szóval gyanítom még a nyilasok is házasodnak.
2011. febr. 18. 12:57
NEEM...Mivel a baratod nyilas, akkor ebbol sajnos nemlehet kapcsolat, jesszusom, eggyes emberek csodalkoznak hogy boldogtalanok, ilyet irni, atya isten:DDDDD Szerintem a vizonto lessz a neked valo:DDD
2011. febr. 18. 11:43

Helló!

Ha valakiknél ez dönti el a kapcsolatuk milyenségét, akkor az már rég rossz :S

A párom is, és én is nyilasok vagyunk, és ki merem jelenteni, hogy tökéletes pár vagyunk. Én is így érzem és már sokan mondták is. De ennek semmi köze a horoszkópunkhoz.

9. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2011. febr. 18. 11:00
Az exem volt nyilas... SOHA TÖBBET HASONLÓ EMBERREL!!!!
2011. febr. 18. 10:23
Az én párom is nyilas, nem szeretik a kötöttségeket amig rá nem találnak arra a nöre aki nélkül már nem teljes az életük, csakúgy mint az összes többi jegy szülöttei szerintem:) Egyébként én oroszlán vagyok és azt elmondhatom, hogy még soha senki nem tudta ilyen jól kezelni a hülyeségeimet mint Ö.
2011. febr. 18. 10:13

A világon a legnagyobb hülyeség ez alapján párt választani!!!!

Szeretitek egymást?

Jó együtt? Biztonságban érzed magad mellette? El tudod vele képzelni az életed 20-30-40 év múlva is?


Ha igen akkor házasodjatok össze... ha nem nem.

Felejtsd el, hogy mi a horoszkópotok! Semmi jelentősége!

6. Huldra (válaszként erre: 5. - 68b1114f6e)
2011. febr. 18. 08:56

:D:D


Bár nem értek az asztrológiához (és a kapcsolataimat sem ezek alapját élem), de ott mintha az is számítana, hogy Neked milyen a horoszkópod, aszcendensed, a Vénusz vagy épp hol méltóztatott lenni, amikor világrajöttetek, ésatöbbi.


És ha most valaki azt írná, hogy a bolygók állása alapján kizárt, hogy köztetek bármi legyen, kidobod? Megromlik a kapcsolatotok ezáltal?

2011. febr. 18. 08:52

A barátom nyilas. Lehet ebből a kapcsolatból házasság?



AAAAAAÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!:)

2011. febr. 18. 08:48

igen

bika jegyű vagyok és elméletileg nagyon összeférhetetlenek vagyunk, de tökéletesen kiegészítsük egymást:)

3. sonysony (válaszként erre: 2. - Dinuss)
2011. febr. 18. 08:16

Én is nyilas vagyok ...... és 30. éve házas.

Azt tényleg szeretem ha nagyon kezelnek és ha nem játszanak az idegeimmel.


Melyik jegy szülöttei szeretik ha játszanak az idegeivel???? Na, ne játssz már az idegeimmel!!!

2011. febr. 18. 00:56
Az en ferjem is nyilas...6 eve vagyunk hazasok.Ez attol fugg,hogy alapbol molyen termeszete van,mert a nyilasokat nagyon kell tudni kezelni es nem szabad az idegeivel jatszani.:)
2011. febr. 18. 00:49
Sueruntetek lehet a kapcsolatból házasság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook