Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet a baj? Édesanyámnak nagyon fáj a tüdeje és a lapocka körüli része. Lehet tüdő és mellhártya gyulladás, ha más panasza nincs? fórum

Mi lehet a baj? Édesanyámnak nagyon fáj a tüdeje és a lapocka körüli része. Lehet tüdő és mellhártya gyulladás, ha más panasza nincs? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 20. 08:19
esetleg orvoshoz vinni:) Javulást anyukádnak...
2011. febr. 18. 23:22
hogy van anya?
11. zsanky
2011. febr. 18. 22:16

Én is így jártam, hirtelen jött, láz és egyéb más panaszok nélkül. Egy hétig tüdőgyuszira is kezeltek, holott mondtam a dokinak, hogy nem köhögök, nem vagyok lázas...

Kb. a második hét végén a CT mutatta ki, hogy tüdőembóliám van(amihez 2 perc is elég, hogy végezzen velem). Pedig még csak 26 éves vagyok.


Szóval nagyon gyorsan irány a doki, nehogy baj legyen.

2011. febr. 18. 21:42
tudjuk már, hogy mi a baja a kedves mamának?:D
9. Gyöngyvér 55 (válaszként erre: 1. - Ircsiii)
2011. febr. 18. 21:34

Mozgásszervi betegsége nincs?

Gerincoszlopa totál rendben? Sok minden kisugározhat.

Ki kell vizsgálni.

2011. febr. 18. 11:13
Férjemnek mellhártya gyulladása volt, azt hitte szívroham, annyira fájt a mellkasa, majd a háta. Előtte utána semmi, se betegség, se láz.
7. Várhegyi Márton (válaszként erre: 6. - Ircsiii)
2011. febr. 18. 08:26
Akkor menjen orvoshoz, amint tud!
6. Ircsiii (válaszként erre: 5. - Várhegyi Márton)
2011. febr. 17. 19:38
Reggel arra kelt, hogy fáj a tüdeje és a lapocka altája. A mozgás is fájdalmaz okoz neki, de semmi más panasza nincs. Nem volt beteg se. Most sem az. Teljesen hírtelen érintette.. Csak mivel melózott (kínok közt...) nem volt ideje dokira.
5. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Ircsiii)
2011. febr. 17. 19:11
De ha leírnád, hogyan kezdődött a fájdalom, mi előzte meg, milyen jellegű, hogyan változott a jelentkezés óta, talán többet lehetne mondani.
4. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Ircsiii)
2011. febr. 17. 19:08

Lehet mellkasi vagy hasi folyamat is.

Orvoshoz kellene menni, innen még egy orvos sem tudna diagnosztizálni.


(A tüdő nem tud fájni, a mellhártya viszont igen. Így ha a tüdőgyulladás eléri a mellhártyát, fájdalmat alakul ki. A mellhártya fájdalma jellemzően légzéssel szinkron.)

3. mamcili (válaszként erre: 1. - Ircsiii)
2011. febr. 17. 17:51

hát most jobb ha orvos látja.

Ez az influenza elég macerás...

2011. febr. 17. 17:41
ha a lapockájánál fáj....az nem igazán mellhártya....lehet izom fájdalom,légmell,vagy tüdő gyuszi....jobb lenne egy mellkas röntgen a pontos diagnózishoz!!!!!
2011. febr. 17. 17:36
Mi lehet a baj? Édes anyámnak nagyon fáj a tüdeje és a lapocka körüli része. Lehet tüdő és mellhártya gyulladás, ha más panasza nincs?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook