Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Olyan barátot szeretnék, aki nem dohányzik és egészségesen él odafigyel magára! Jelentkezők? :) fórum

Olyan barátot szeretnék, aki nem dohányzik és egészségesen él odafigyel magára! Jelentkezők? :) (beszélgetős fórum)


7. Fame (válaszként erre: 6. - 8625c5bd9b)
2011. febr. 17. 16:31
Nos, még nem . Eddig ez eszembe se jutott.Ezzel kapcsolatban kicsit hitetlen vagyok,de ha tudsz egy jó oldal akkor szívesen fogadom.
6. 8625c5bd9b (válaszként erre: 1. - Fame)
2011. febr. 17. 16:26
Szerintem igenis jól teszed, hogy ez alapján szelektálsz. Biztosan találsz olyat aki rendes egészséges és nem cigizik. Lehet, hogy eddig rossz helyen kerested. Neten próbáltad már? Ott ki tudod kötni, h csak ilyenek jelentkezzenek és csak velük randiznál.
2011. febr. 17. 16:26
Kíváncsi vagyok, elküldik-e a kiírót megfelelőbb oldalra. Az utóbbi hetekben pár srác írt ki ilyen fórumot, mindig el lett irányítva, hogy ez nem ide való.
4. Fame (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2011. febr. 17. 16:22

Akkor igen szerencsés vagy,mert nehéz ilyet találni.Vigyázz rá!


Ezzel mondjuk nem azt akarom mondani,hogy mind link alak,csak nekem nagyon lelki okai vannak és nem tudok úgy gondolni erre mint vele járó rosszra.Bár ha egyszer iszonyat szerelmes lennék tán még ez sem zavarna,de mivel még nem vagyok és nem is találtam ilyet ezért ez egyenlőre csak álom marad :D

2011. febr. 17. 16:21
Hát a férjemnek sem tettszett anno hogy dohányzom, de elfogadott....ő se nem iszik se nem cigizik....szerintem nem igy kéne megválogatnod kivel ismerkedsz, addj lehetőséget másoknak is, hátha:-)
2011. febr. 17. 16:19

Hát ez is lehet egy szempont ismerkedésnél:D:D Nem tudom...nekem voltak csodálatosan egészséges életvitelű,igen rohadék jellemű pasijaim.


Most van egy szerelmem,aki dohányzik,buliban olykor iszik,de nem tartom linknek,idén doktorál a jogi karon és ami a legfontosabb,úgy szeret,ahogy egyetlen csoda egészséges sem tette...

1. Fame
2011. febr. 17. 16:17

Sziasztok!


Nem tudom egyedül vagyok -e biztos nem.De én szeretnék már találni egy olyan fiút aki elsősorban nem dohányzik,szereti a testmozgást és próbál az egészséges életmódra törekedni.Elegem van már a link emberekből akiknek mindig minden mindegy.Még főiskolás vagyok és már nagyon unom ami itt megy.Folyamatos buli ivás egyfolytába.Sőt már másokat sem tartanak tiszteletben mivel kolis vagyok és hallgatnom kell szinte a hét minden napján a bulit.Nem tehetem meg hogy albiba menjek tehát nyelnem kell.

Sajnos az édesapám tüdőrákban hallt meg és a cigaretta miatt.Ráadásul annyi beteges ember van a családban ,hogy az már engem is lassan beteggé tesz.Tehát nagyon fontos szempont ,hogy a leendő barátom ne cigizzen.De akikkel mostanában találkozok és talán meg is tetszene mind cigizik.Most vagy eltaszítom magamtól és az esélyét is elvesztem,hogy tán leszokhat ha akar és kit tudom várni vagy iszonyat szelektálni kell.Hihetetlen hogy szinte már mindenki dohányzik.Az agyam eldobom.


Hiszem azt hogy egészséges és pozitív gondolkodással el lehet kerülni a bajokat,de ehhez fontos az is ,hogy egy olyan társat találj,akinek szintén fontos.

Kérdezem én HOL VANNAK EZEK A FÉRFIAK???Mondja meg valaki,mert akkor oda megyek :D:D:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook