Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Olyan gyengének érzem magam... Mit tegyek? fórum

Olyan gyengének érzem magam... Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


27. Pahet a vadász (válaszként erre: 26. - 6a6e086e31)
2011. febr. 21. 15:01

Hál istennek mi rendbe jöttük végre... de az tény, hogy kurtára sokáig tartott...

Jobbulást mindenkinek aki beteg!!!! ♥♥

26. 6a6e086e31 (válaszként erre: 25. - Pahet a vadász)
2011. febr. 21. 14:59
Köszi így utólag is:)A helyzet változatlan nálam:P
25. Pahet a vadász (válaszként erre: 24. - 6a6e086e31)
2011. febr. 19. 11:20
igen, a szédülés az megvan, de remélem hamar elmúlik az is :) Kellemes hétvégét!!! És jobbulást! ♥
24. 6a6e086e31 (válaszként erre: 20. - Pahet a vadász)
2011. febr. 18. 16:26

Most, hogy mondod, lehet:)

Nálam is a szédülés ott van, mint aki be van csípve:)De egyébként tűrhetően vagyok.

23. Pahet a vadász (válaszként erre: 22. - Fa8f3f5c02)
2011. febr. 18. 10:57

Pont ebben a sorrendben :(

és már két hete...

remélem te is hamar meggyógyulsz!!

2011. febr. 18. 10:24

Nekem is hasonló tüneteim vannak, köhögés, arcüreggyull, középfülgyull., gyengeség, álmosság... szédülés...

friss levegő, vitaminok, relax

21. Pahet a vadász (válaszként erre: 17. - De65993010)
2011. febr. 18. 10:23
Igen, rengeteg fokhagymát eszünk :) Igen csak büdik vagyunk, de nem számít:) a lényeg hogy használ :D
20. Pahet a vadász (válaszként erre: 19. - 6a6e086e31)
2011. febr. 18. 10:22

Remélem nem tőlem kaptad a fertőzést :)

Gyógyulást!!!!

2011. febr. 18. 09:59

Na tegnapra én is legyengültem:(

Fáj a torkom és a közérzetem sem túl jó, remélem nem betegedek le jobban:P

18. de65993010 (válaszként erre: 14. - Pahet a vadász)
2011. febr. 17. 19:48
Okos! (:
2011. febr. 17. 19:47

Hagymatea és fokhagyma kapszula, mihelyt elűzik a bacikat, erőre kapsz.

Ha utána mégis álmos, fáradt vagy, vegyél Active Panax Ginsenget, tuti feldob! De, ha magas vérnyomásod van, akkor ezt hagyd ki. Helyette lehet Magne B6.

Ha kórosan sokat alszol, memória zavarod van, irány a doki és 1 vérvétel, hogy megnézzék, mennyi a vasad.

16. Pahet a vadász (válaszként erre: 15. - 6a6e086e31)
2011. febr. 17. 16:10
igen, a c vitamint szedem rendesen, plusz Pharmaton Vitalt vettem, abban minden vitamin van, plusz ginszeng... remélem végre segít..
2011. febr. 17. 16:07

Nekem a c vitamin segít, 1000-2000 mg, így ha már csak érzem, hogy kerülget valami, már duplázom is az adagot, eddig sikeresen, pedig a párom mellettem volt elég csúnyán lebetegedve.


Ha nincs étvágyad erőltesd, vegyél be b vitamint az segíti az étvágyat is.

14. Pahet a vadász (válaszként erre: 13. - Rencike24)
2011. febr. 17. 15:14
lehet hogy hülye vagyok, de éppen ezért nem akarok orvoshoz menni. velem ne etessenek mindenféle gyógyszert... pont ezek miatt a testünk nem képes egyedül regenerálódni... itt most csak az influenzáról beszélek, nem komolyabb betegségekről. ha más bajom lenne, nyilván szaladtam volna orvoshoz... de így inkább választom a rengeteg vitamint, és a népi gyógymódot: mézes tea, stb...
13. Rencike24 (válaszként erre: 12. - Pahet a vadász)
2011. febr. 17. 15:10

Igen, régen eltartott pár napig, most meg egyik betegségből lépsz a másikba! Nem beszélve arról, hogy hányszor félrekezelnek! Megetetnek veled egy csomó gyógyszert, persze a legdrágábbikból, mert azután kapják a pénzt, semmit nem hat, vissza mész, mire kiderül, hogy hoppá, kell másik gyógyszer, mert mégse az a betegséged, amit először hittek! :s

Anyósom járt így! Tudni kell, hogy nem beteges, hála Istennek, de tavaly csaknem 3 hetet volt otthon, mert rossz gyógyszereket kapott...Mondani se kell, hogy majdnem 10000 ft-t költött csak a gyógyszerekre! :s

De kilábalt belőle szerencsére!

Szerintem próbáljátok ki az infra szaunát! Visztek egy kis mentás illóolajat, ami kitisztítja a légutakat is! Mindjárt jobban leszetek tőle!

[link]


Az utolsó mondat a lényeg:


Rendszeres használat mellett, a leggyorsabban érezhető hatása a frissesség, felüdülés és fokozott munkabíró képesség.

12. Pahet a vadász (válaszként erre: 11. - Rencike24)
2011. febr. 17. 14:57

igen, a párommal együtt vagyunk betegek.. gyógyítgatjuk egymást :) de már neki is és nekem is elegem van ebből:)

akkor ezek szerint valami hülye járvány van ami mutálódott, mert egyre nehezebb belőle kijönni...

emlékszem régen volt 3-4 nap, mára ez két hét... csak szar ilyen gólyaf...nak éreznem magam :D

11. Rencike24 (válaszként erre: 7. - Pahet a vadász)
2011. febr. 17. 14:49

Jajj, a mi családunkban is ugyanez a helyzet!

Én is kb két hétig voltam beteg! Kezdődött egy kis torokfájással, aztán már az orromat fújtam, köhögtem, a hátam fájt, folyamatos fejfájás, majd a láz! Nekem is olyan volt, mint az arc, vagy homloküreg gyulladás!:s

4 napig szenvedtem a munkahelyemen, mire két napra eljöttem betegállományba! Majd betegen ismét munka! Aztán elfogyott az anzibiotikum, de még mindig nem lettem jobban, visszamentem a dokihoz, mire közölte, hogy még kb két hét mire rendbe jövök! Nagyon boldog voltam tőle! De szerencsére erőt vettem magamon és pár nap múlva jobb lett! Segített egy kis szauna is benne, meg a sok gyümölcs, illetve kb hét kihagyás után ismét az edzőtermi próbálkozás! :)Nem engedhettem meg magamnak az ellustulást! Most már kilábaltam belőle hála ég! A páromnál pl. hasmenéssel indult, majd jött nála is később a láz, torok fájás, köhögés...

Most meg a rokonok is otthon fekszenek betegen...sorra betegszik meg mindenki! :(

Jobbulást neked!

10. Pahet a vadász (válaszként erre: 9. - A14deb9047)
2011. febr. 17. 14:42
inni viszont rengeteget iszom. szomjas vagyok állandóan..
2011. febr. 17. 14:41
Egy-két kanálnyit enni - így szinte észre sem veszed. Ilyenkorra meg tényleg kezd a szervezet lemerülni... (Így vagyok hónapok óta...)
8. Pahet a vadász (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2011. febr. 17. 14:33

Egyszerűen nem tudok rendese enni... megfőzöm az ebédet, vacsorát, és nem kívánom... ha csak rá gondolok, hányingerem van...

lehet hogy emiatt is gyengültem le, de mit csináljak? erőltetni nem tudom az evést, mert csak rosszul leszek... most csináltam egy szendvicset, mert gondoltam már illene ennem valamit, de olyan nehezen ment le...

2011. febr. 17. 14:29
Nem vagyok lázas már. Volt olyan 4 nap az első héten, de azóta szerencsére nincs.. viszont utána olyan volt mint az arcüreg gyulladás, de az is elmúlt. mostanra csak a gyengeség maradt meg.
2011. febr. 17. 14:26
Ez a típusú betegség már hónapok óta kering az ismerőseim között. Hol jobban vannak, hol újra visszajön. Láz esetén orvoshoz kellene fordulni.
5. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Pahet a vadász)
2011. febr. 17. 14:12
Nagy adag húsleves, gyümölcssaláta, vitaminsaláta, séta naponta több részletben. Pihentető, lazító fürdő.
2011. febr. 17. 14:09
Legyengültél a sok fekvéstől. Ha nem vagy lázas egy kis friss levegő, mozgás(séta).
2011. febr. 17. 14:07
Én 2 hétig szenvedtem, mire úgy ahogy rendbe jöttem. Erőltetni kell, mindig többet és többet mozogni, tenni venni. Nem szabad sokat feküdni (főleg, ha nincs lázad), mert attól csak még gyengébb leszel.
2011. febr. 17. 14:05
Én első körben elmennék orvoshoz.
2011. febr. 17. 14:01
Már két hete beteg vagyok. Mármint az első héten voltam lázas, végig feküdtem, köhögtem, és fájt a szemem.. aztán a második héten már nincs láz, csak fejfájás,egy picit fájt a torkom és gyenge vagyok... szédelgek, és ha köhögök, akkor ájulási rohamaim vannak. Szedek mindenféle vitamint, fekszem sokat, és állandóan álmos vagyok. Már kezdem azt hinni, hogy a sok fekvés és pihenés gyengített le. Mit csináljak, hogy mihamarabb rendben legyek? Olyan rossz érzés hogy nem vagyok önmagam, nem tudok még porszívózni sem rendesen, mert félúton elfáradok. Nem szeretem amikor ilyen vagyok. Van valami ötletetek? Előre is köszi♥

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook