Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véleményeket szeretnék kérni Dr. Tóth Zoltán (Szolnok) nőgyógyászról. Kismamáknak ajánljátok? fórum

Véleményeket szeretnék kérni Dr. Tóth Zoltán (Szolnok) nőgyógyászról. Kismamáknak ajánljátok? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. aug. 11. 08:24

Sziasztok!

Csak ajánlani tudom a doktor urat!

Nagyon kedves volt. Először jártam nála, viccelődött és folyamatosan beszélgetett. Egy pillanatra se éreztem magam kellemetlenül vagy feszélyezve!

Tényleg meleg szívvel ajánlom!

2020. aug. 31. 10:57

Sziasztok! Semmiképp sem ajánlom!!! Hihetetlenül bunkó és alpári! Édesanyám sírva jött haza a rendeléséről, olyan bunkó volt vele. Nem is értem, hogy egy ember hogyan beszélhet így egy másik emberrel Pláne, hogy ha orvos. Pláne, ha nőgyógyász! Az emberek azért mennek hozzá, hogy segítsen rajtuk. Erre ő megalázza őket!

Aki egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben azt élvezi, hogy ilyen megalázóan beszél egy nővel, az már beteg.

Mindenképpen másik orvost válasszatok!

30. Kunigunda85 (válaszként erre: 28. - Dina2020)
2020. máj. 4. 11:37
Szia!12.heti genetikai uh-n voltál nála? A vérvételt is megcsinálta? Mennyibe került?
2020. jan. 16. 20:34

Szia!

Èn kb.14 ève jàrok a Doktor úrhoz. A kisfiamat is Nála szültem. A következő babákat is Nála fogom.

Igen,van egy stílusa amit egyesek “bunkónak”titulàlnak,de nem vagyunk egyformàk. Èn kifejezetten kedvelem a laza stílusàt.

Az is igaz,hogy a rendelésére tudni kell érkezni 😅

Èn mindig a kapott időpontom plusz egy óra,így érkezem és sosem késtem mèg el 🤓

Mindezektől eltekintve szàmomra a legjobb ès legmegbízhatóbb Szolnokon.

Nem pénzéhes!!! Sőt!

Mindig elèrhető( a szülésekre is beér,nem pedig letagadtatja magát,mint a pénzleső főorvosok),precíz és amikor komollyà vàlik a helyzet,hidd el...nem humorizàl! (Ez is szemèlyes tapasztalat.)

Úgyhogy hajrá! Mindenki bátran válassza Dr.Tóth Zoltánt,ha biztonságban akarja tudni Magàt ès Gyermekét/Gyermekeit.

2020. jan. 7. 15:32

Szia! Ha még aktuális.. Tegnap voltunk nála genetikai ultrahangon, ha akarnék sem tudnék róla rosszat mondani! Nem ő az orvosom, azért voltunk nála, mert ezt a vizsgálatot csak ő csinálja Szolnokon, de bármikor visszamennék hozzá. Először is leültetett minket, beszélgessünk, kedves volt és vicces, nagyon alaposan megnézte a picit, és mindent mondott is folyamatosan. Bármi kérdésünk volt, türelmesen válaszolt.

Nagyon féltem tőle én is a hallottak miatt, de utólag azt mondom, teljesen fölösleges volt ! 🙂 Az asszisztense is egy tünemény.

(a csúszás viszont rettenetes nála, 5re volt idopontunk, majdnem 7 volt, mire behivtak. Nem tudom, ez mindig így van-e, de mi így jártunk. )

27. Manki
2019. júl. 18. 09:34
Szia, hát nekem is felfordult tőle a gyomrom! Én sajnos meddőség miatt nem szülhettem, 3 nőgyógyászati műtétem volt ezért hamarabb jött a menopauza, ezügyben jártam nála, de olyan bunkó volt, hogy alig kaptam levegőt a megjegyzésétől! Ajánlották a menopauzára is a progi krémet (rá is van írva, hogy arra is hatásos lehet) erről kérdeztem meg a véleményét, erre elkezdett sértegetni, hogy kenjem csak ha terhesnek akarom magam érezni!
2018. jan. 12. 16:47
Azóta valaki? Vélemények, történetek, szülések?
25. evdzsi
2014. aug. 4. 09:59
köszi a válaszod én letettem az összes dokiról :) pozitív a hozzáállásom és bízom a legjobbakban...
2014. júl. 12. 10:47
Siasztok,biztos nem aktuális már a kérdésed,de leírom a véleményem,másnak biztos jól jön!! Én 35. hetes ikerbabákat váró kismami vagyok,és végig hozzá jártam a 12. Héttől..na most jött el a gondolat h.orvost kell váltanom!!!!!!!Gondolod akkor,....csatlakozom az Előttem szólókhoz,a negativ véleményekkel,valami morbid egy pasi,nem körültekintő...és ahogy velem viselkedett ,én legszívesebben feljelenteném😐😐,na de ha meglesznek a babák ,majd részletesebben leirom!!! Könyörgöm,ikerbabákat várok,tudom egy szingli egy babás terhesség is nagyon jo,de amilyen hanyag ez az orvos...komolytalan!!!
2014. márc. 1. 18:02

Szia! 6000 Ft egy vizsgálat, UH esetén 10.000 FT.

A szülést nem tudom, nem kérdeztem. :)

22. evdzsi
2014. febr. 26. 16:23
Sziasztok! Engem a magánrendelésének a "tarifája érdekelne és, hogy mennyiért vállalja a szülés. Tudja esetleg vki? köszi előre is.
21. BNikol
2013. dec. 14. 17:30
Sziasztok. Bár nem szó szerint kapcsolódik a kérdés, de meg tudná valaki mondani hogy hánytól hányig van a rendelés ideje Dr. Tóth Zoltánnak a Szapáry úti magánrendelőben? Nem szolnoki vagyok, és neten nem találtam. Előre is köszönöm a segítséget.
2013. okt. 11. 09:19
Kár, h Balogh Artúr nincs már itt, azóta is csak keresgélek...
2013. okt. 10. 16:34

Sziasztok!

Nekem is Ő volt a fogadott orvosom. 8,5 héttől jártam hozzá. Teljesen meg voltam vele elégedve.

Mindig kedves volt. Amikor a saját telefonján hívtam, mindig felvette. Amikor a szülés megindult ( este 21:30)szabadságon volt, felvette a telefont. Nemsokkal a kórházba érésünk után Ő is ott volt. Megvizsgált, mondta, hogy akkor próbáljuk meg a sima szülés (mert az aktuálisan ügyeletes doktornőnek nem volt kedve éjjel operálni). Hajnalban meg lett a császár. Minden rendben volt a műtét alatt és után is. A gyerekágyon meglátogatott, a varratszedésnél rendes volt. A 6.hetes kontrollnál nem fogadott el pénzt.

2013. szept. 27. 13:21
Köszönöm, hogy leírtátok, sokat jelentenek a pozitív élmények is!
2013. szept. 22. 13:30
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Én is 8 hetes kismamaként kerültem hozzá. Egyszer sem említette, mennyi lesz a szülés, én meg se kérdeztem, ráadásul volt előtte egy mióma műtétem, ami megnehezítette, ezért császár volt. Az előző műtét miatt volt egy kis gubanc a császárnál, de ő megoldotta. Nyolc napig voltunk benn, minden nap jött. Enikő, az asszisztense tényleg nagyon aranyos. Ami nekem nagyon pozitív, hogy a vérvételeket ő csinálja, nem kell a beutalóval, az eredményekért rohangálni.
2013. szept. 17. 19:18

Kedves Kérdező!

Megdöbbenve olvasom kérdésedre feltett válaszokat! És gondoltam megosztom Veled saját élményemet: Tóth Zoltánhoz jártam 8 hetes kismama koromtól kezdve. Az első pillanattól kezdve imádtam. Nagyon korrekt tájékoztatást kaptam Tőle, fiatalos és véleményem szerint kifejetten jó humorú ember. A 36. héten végzett UH-s vizsgálatunkra összeírtam Neki egy csomó kérdést a szüléssel kapcsolatban, mert akkor már nagyon izgultam. Minden egyes kérdésemet egyenként megynyugtatóan megválaszolta. Szülésnél nem volt ügyeletes, a szülésznő hívta be, könnyű szülésünk volt, neki sok dolga hál'istennek nem volt! A gyermekágyi osztályon minden nap meglátogatott minket! És ráadásul nem varratott nagyobb zsebet sem a köpenyére a borítékoknak. Az asszisztensnője egy tündéri, segítőkész hölgy! Csak ajánlani tudom Mindenkinek! További szép napot!

15. kisbaris (válaszként erre: 14. - Krisztinka80)
2013. júl. 18. 21:04
Köszi!
14. Krisztinka80 (válaszként erre: 13. - Kisbaris)
2013. júl. 18. 16:50
Próbáld meg Dinya doktor urat.
2013. ápr. 10. 12:05

Szia! Köszi, hogy leírtad! Úgy látom, hogy jobban szét kell néznem a környék orvosai között.. :((

Én is úgy voltam vele, hogy ha orvosomnak fogadom, akkor széles mosollyal és baráti üdvözlettel vár a rendeléseken stb.. Még nem aktuális nálam a téma, de eléggé aggaszt, hogy ha ilyen helyzetbe kerülnék, hogy ki legyen a dokim, akkor nincs jelöltem. :(

12. kisbaris (válaszként erre: 11. - Krisztinka80)
2013. ápr. 10. 12:03
Köszi hozzászólást! :) Alakul a kép... ;)
11. Krisztinka80 (válaszként erre: 1. - Kisbaris)
2013. jan. 16. 22:04
Sziasztok. Én 5 hetes terhes voltam, amikor ajánlás útján hozzá kerültem. Mókás pasi az biztos... de szerintem el van szállva. Mi horduk neki rendesen a pénzt, mégis hányaveti volt, terheléses cukor (8,8) lelettel a kezében nem vette észre, hogy terhességi cukorbeteg lettem - én szóltam rá, hogy "ugyan Doktor úr, nézzen már rá arra a leletre". Kb. 12 hetes koromtól folyamatosan 120 fölötti pulzussal és iszonyú gyomorsavval küzdöttem, leszarta. Odáig jutottam, hogy a terhesség 34. hetében (!!!) váltottam orvost. A 4D-s gépe tényleg jó, a 18. hetes UH-t nagyon alaposan megcsinálta, de fogadott orvosnak nem ajánlom. Addig jól elpoénkodik, amíg nincs semmi gondod. Enikő, az asszisztense meg egy arrogáns nőszemély, tőle még inkább herótunk volt. Az egészet még tetézi az, hogy hiába kapsz időpontot, legtöbbször 2-3 órát várakoztat, mert ugyanarra az időpontra hív be akár 5-6 nőt is. Maxigáz! Mindezt minimum 6000Ft-ért...
10. kisbaris (válaszként erre: 9. - Beata21bea)
2011. jún. 30. 16:22
Na ez szép. Akkor nem csak én érzem úgy, hogy nem elég körültekintő.
2011. jún. 30. 14:14
Új sztori a dokiról: fiam keresztanyjával közölte, 0-25% esélye van teherbe esni -ilyen olyan okok miatt, azt nem írom le, bocs- gondolkodjon a lombikon v. örökbefogadáson. Utána 4 hónapra elment egy másik dokihoz, most 12 hetes kismama!!! (spontán esett teherbe)
8. kisbaris (válaszként erre: 2. - Beata21bea)
2011. jún. 30. 12:49
Értem miről beszélsz, nekem is ilyen tapasztalatom van. Mikor voltam nála és mondtam, hogy fáj az egyik oldalon a hasam, nem talált semmit tapogatással, mást nem is próbált és a végén azt mondta, hogy hát szülni kell egy-két gyereket és akkor jobb lesz. ??????????????? Ezen kész voltam. Éppen azért mennék dokihoz, hogy ha baj van, akkor ne a terhesség alatt derüljön ki?!!!!!
7. kisbaris (válaszként erre: 6. - HopyAndy)
2011. márc. 18. 19:09
Köszi szépen!
2011. márc. 18. 11:43
Szia! Én sem tudok jót mondani róla! Voltam nála és nem volt valami meggyöző pedig már akkor alakulóban volt a betegségem s észre vehető lett volna! Én most Dr Tornyi Jánoshoz megyek róla elég jókat hallotam!! Meg nagyon öszintén beszélt velem mikor a kórházban voltam és közölte velem a betegségem!!! remélem tudtam segiteni!!! Minden jót!!! :)
2011. márc. 14. 18:15
Legyen már!! Lécci!
2011. febr. 18. 19:38
Van még valakinek infója?
3. kisbaris (válaszként erre: 2. - Beata21bea)
2011. febr. 17. 13:36
Köszi a választ, hát nem lettem meggyőzve...én voltam nála tavaly rákszűrésen, nem volt problémám vele, de nem is volt olyan élményem,hogy én már csak ide fogok járni... viszont hamarosan szeretnénk babát és nem hallottam olyan dokit akihez érdemes járni és még időpontot is lehet kapni hozzá..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook