Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pogácsát akarok fagyasztani. Nyers tésztát vagy a kisült pogit kell lefagyasztani? fórum

Pogácsát akarok fagyasztani. Nyers tésztát vagy a kisült pogit kell lefagyasztani? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 24. 00:19

Én a kisült pogit fagyasztom le (már ha marad)

A levegőn olvasztom fel, olyan mint a frissen sütött. Télen rá lehet tenni a radiátorra is de a mikroban tönkremegy.

2011. júl. 23. 16:18

Én szoktam fagyasztani kenyeret, kiflit, pogit.

A lényeg, hogy magától olvadjon ki

Akkor olyan friss lesz, mint amikor lefagyasztottad:D

8. lliinnddaa (válaszként erre: 7. - Salabakter)
2011. júl. 22. 20:41
Én úgy tudom, hogy pár hónapig (nem tudom, hogy mennyi) le lehet fagyasztani. 1-2 biztosan, én már fagyasztottam le nyers pogit.
7. salabakter (válaszként erre: 4. - Peggy Ruth Carpenter)
2011. júl. 22. 11:21

És a fornetti termékek? Azok is élesztősek,és milyen isteni finomak,mikor az üzletekben sütik!


MEGHAL!!??? Az élesztőt is fagyaszthatod,hogy ne romoljon meg,mire kell.Egy hónapig simán jó fagyasztva.

2011. febr. 17. 12:57
én a nyers tésztát fagyasztom le.
2011. febr. 17. 11:09
Köszi mindenkinek.Azt hiszem a sültet próbálom fagyasztani,gazdaságosabbnak tűnik,mint bekapcsolni a villanytűzhelyet napi 2-3db pogiért.
2011. febr. 17. 11:08

Szia! :)


Frissen kisült pogit hagyod kihűlni és utána hamar le kell fagyasztani, hogy ne szikkadjon meg. Amikor kell, pár órával előbb kiveszed a mélyhűtőből (esetleg kis melegítés mikróban, vagy sütőben) és olyan mint a friss.


Sztem ha a tésztát fagyasztod, meghal az élesztőgomba és nem fog megkelni sütéskor.

2011. febr. 17. 11:06

Mi a kisült pogit szoktuk lefagyasztani. Utána kicsit megmikrózzuk és finom. Csak a mikrózással vigyázni kell, mert ha túlsülhet benne.

Lehet, hogy nyersen is lehet, de nem biztos, hogy az élesztőgombáknak jót tesz.

2. edda80 (válaszként erre: 1. - 7d6739e46c)
2011. febr. 17. 11:05
Nekem a nyers tészta fagyasztása vált be,és sütés elött a hütőben olvasztottam ki.
2011. febr. 17. 11:04
Pogácsát akarok fagyasztani.Nyers tésztát vagy a kisült pogit kell lefagyasztani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook