Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Családállítás után változott valami? fórum

Családállítás után változott valami? (beszélgetős fórum)


1 2
32. konacafe (válaszként erre: 31. - Tira Misu)
2013. jan. 25. 12:33
Probald megkerdezni a vezetot, tobb is van az orszagban.
31. Tira Misu (válaszként erre: 30. - Konacafe)
2013. jan. 24. 19:27

Lehet, hogy írtam már róla, nem emlékszem pontosan.Hiszen régóta foglalkoztat a téma, csak még eddig sehol nem kaptam használható tanácsot, az egyedül való állításról.Úgy rémlett nekem, hogy más oldalon írtam erről.

De amúgy családállításra gondolok, csak olvastam Hellinger terápiáról szóló könyvekben, hogy papírlapokkal is lehet családot állítani, igaz, ott is van egy "vezető" személy,na én ilyesmit szeretnék kipróbálni, csak sajnos segítség nélkül..

2013. jan. 22. 12:02

Egyedul sztem nem tudnal allitani.

Kiket hovsz segitsegul..a papirlapok nem mozognak neked..SZtem te nem errol a csaladallitasrol irhatsz.

amugy mar errol irtal korabban is.

2013. jan. 21. 14:58

Sziasztok!


Érdekelne, kipróbálta-e valaki esetleg egyedül az állítást?Mármint otthon, segítség nélkül.Érdekelne az állítás nagyon, de drágának találom, ezért azon gondolkoztam, talán otthon, papírlapok segítségével megpróbálnám magamnak felállítani a családomat.Sokat olvastam már róla, van fogalmam a menetéről, bár biztosan megnehezítené a helyzetem, hogy élő emberek visszajelzése nélkül kellene csinálnom.De most nem tudok jobbat kitalálni.Esetleg családállítással foglalkozó klubról nem tudtok?Lehetőleg Békéscsabán?

2012. dec. 6. 11:49

Sziasztok!


En is gondolkodom, hogy elmegyek allitasra.


Erdekelne, hogy kinek mi valtozott utana, marmint nem rogton utana, mint uj elmeny milyen volt. Inkabb az izgat, hogy elojon a problemad es az feloldodik-e, elmulik-e, vagy mint a terapiakon, rajottok, hogy mi a baj, a megoldasa pedig toled fugg.


Koszi

27. ovics (válaszként erre: 23. - A26b2a1b7e)
2011. febr. 27. 09:26

Ez természetes, csak lehet nem erős formában.

Hiszen, amit kihoztak, azt hetek múlva dolgozod fel és , ott megdöbbentő élmény, amin rágodsz napokig.

26. *Pillango* (válaszként erre: 24. - F7141c40d0)
2011. febr. 20. 15:32
hú, ezt jó tudni, hogy előfordulhat ilyen állapot utána, köszi
25. *Pillango* (válaszként erre: 23. - A26b2a1b7e)
2011. febr. 20. 15:31

mi az ami ezt váltotta ki belőled hogy kikészültél? eddig még csak olyat hallottam, hogy katartikus élmény, teljesen pozitív.

ezért érdekelne a te sztorid, ha van kedved, írd le.

24. f7141c40d0 (válaszként erre: 23. - A26b2a1b7e)
2011. febr. 19. 08:01

Én még nem voltam állításon, de a barátnőm aki ajánlotta nekem, ugyanezt mesélte: utána egy napig teljesen ki volt ütve, halálosan fáradt volt, szétszakadt a feje, stb. Ez gondolom természetes... én régebben kineziológiai oldás után voltam hasonlóan, csak hetekig tartott, akárhányszor szembekerültem a problémával amivel kapcsolatban oldottunk, rettenetes fejfájás tört rám ami napokig tartott. Kell idő, míg átáll a szervezetünk a megváltozott energetikai viszonyokra.


Családállításra nagyon szeretnék már menni, de kineziológiai oldásra nem tudok, mert még szedek gyógyszereket a pszichés betegségeimre. Arról is meg akarom kérdezni a pszichiátert, hogy egyáltalán mehetek-e így állításra, csak még egy hónap mire találkozunk. Erről esetleg tud valaki valamit, hogy gyógyszerek mellett is lehet-e?

2011. febr. 18. 17:10

Sztem. egyébként érdemes előtte kineziológiai oldásokra is elmenni, mert lehet, hogy van akit érzelmileg sokkolna egy családállítás.

Legalábbis én voltam előtte pár kinez. oldáson, és csak utána mentem az első családállításomra, és utólag nem is bántam meg, mert így is kissé kikészültem az utána következő néhány napban...


Tényleg, kérdezném azokat, akik már voltak, hogy szintén voltak testi tünetekkel (hányás, szédülés, fejfájás stb.) tarkított melankólikus, némiképp depis napok (2-3 nap) a terápia után?

Nálam az első után, amikor a közvetlen származási családomra "állítottunk", akkor volt egy elég durva három napom, és az első nap konkrétan hányás, fejfájás és szédülés is... és óránkénti ok nélküli sírásrohamok...

A másodiknál, amikor a házasságomra kérdeztem, nem volt ilyen erős, de akkor is volt pár nap melankólia...


Más tapasztalt ilyet?

22. f-kb
2011. febr. 17. 15:52
Sziasztok, én is kiszeretném próbálni, csak még nem vettem a bátorságot, de nagyon érdekel és sokat olvastam már róla. Fantasztikus lehet.
21. *Pillango* (válaszként erre: 20. - A26b2a1b7e)
2011. febr. 17. 13:31
rendben, csak gondoltam összegyűlik itt egy helyen pár pozitív tapasztalat. :)
20. a26b2a1b7e (válaszként erre: 19. - *Pillango*)
2011. febr. 17. 13:23
Ha beírod a Hoxa keresőbe, hogy: "Hellinger", akkor találsz még más fórumokat is ahol erről beszélettünk, meg cikket is, ami erről szól...
2011. febr. 17. 13:05
olyan tapasztalatokra gondoltam, amit egy-ketten írtatok is, hogy pozitívan hatott a kapcsolataitokra, vagy megoldódtak konfliktusok, hasonlók.
18. *Pillango* (válaszként erre: 7. - Banita32)
2011. febr. 17. 13:03
nem...
17. *Pillango* (válaszként erre: 4. - F7141c40d0)
2011. febr. 17. 13:02

két éve januárban voltam megfigyelőként, szereplőként. nekem még nem állítottak, most júliusban megyek. és nagyon várom!!!

nekem a sima megfigyelés is nagyon sokat változtatott bennem.

16. *Pillango* (válaszként erre: 2. - Jollymama)
2011. febr. 17. 13:01
:S nem egyre gondolunk ...
2011. febr. 17. 11:28

pszihodrámának hivjak amirol beszeltek, amikor van egy tarsasag ahol senki nem ismerheti egymast, és eljatszak egymas lelki problemait ez altal uj megvilagitasbi helyezi segit feldolgozni stb.


a csalad allitas, vilagallitas mas teszta. nem kotekedesbol irtam :)


amugy hasznos dolog nagyon

14. a26b2a1b7e (válaszként erre: 13. - F7141c40d0)
2011. febr. 17. 08:53

Többnyire más a kérdés. De van, hogy a probléma még ugyanaz, csak pl. vissza kell menni a déd, vagy akár az ükszülőkig is (hetedíziglen lehet visszamenni...), mert lehet, hogy a probléma forrása ott van, az pedig nem biztos, hogy sikerül egy állítás alatt...

Ráadásul az életben újra és újra lehetnek problémák... amikor jól jön az ilyesfajta segítség...

13. f7141c40d0 (válaszként erre: 12. - Ovics)
2011. febr. 17. 08:10
És minden alkalommal ugyanarra a kérdésre kerested a választ? Egy alkalom nem oldotta meg a problémát? Vagy mindig más-más problémával foglalkoztatok?
12. ovics
2011. febr. 17. 07:59
Családállitással feldolgozod és megérted a családon belüli problémákat. Voltam többször és azóta béke van a lelkemben. nekem a szüleimmel volt a gondom, de itt sikerült megértenem, feldolgoznom. Nem is gondoltam volna olyanra, amit itt kihoztak belőlem. Katartikus élmény.
2011. febr. 17. 07:59
aham...már ilyen is van? :S
10. clugie
2011. febr. 17. 07:57

A barátnőm jár családállításra és nagyon pozitív tapasztalatokról számolt be. Gondolkodom, hogy én is kipróbálom majd.

Azt mondja fantasztikus volt amikor a csoport tagjai a rokonai bőrébe bújtak és tényleg azokat mondták mint a valós szereplők...

2011. febr. 17. 07:54
a családállítás egy terápiás módszer, amit a családi kapcsolatok elemzésére használnak
8. @IviBaba@ (válaszként erre: 3. - Meliga)
2011. febr. 17. 07:52
akkor mi?
2011. febr. 17. 07:46
Család alapítás akar lenni a kérdés?
2011. febr. 17. 07:39
Nekem változott igen. Elsősorban a saját látásmódom...
2011. febr. 17. 07:33

Jó a kérdés!!!!


Nekem már nagyon régen ajánlották!!

4. f7141c40d0 (válaszként erre: 1. - *Pillango*)
2011. febr. 17. 07:26
Ez engem is nagyon érdekelne, mert mostanában készülök elmenni megnézni, milyen is ez, aztán majd magam is állítani. Te már voltál?
3. Meliga (válaszként erre: 2. - Jollymama)
2011. febr. 17. 07:24
a csaladallitas, nem csalad alapitas
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook