Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki tudna nekem ajánlani olyan fogyókúrás tippeket amik hatnak is?! fórum

Valaki tudna nekem ajánlani olyan fogyókúrás tippeket amik hatnak is?! (beszélgetős fórum)


29. feketekanya (válaszként erre: 27. - Eracska02)
2011. febr. 22. 15:33

Semmi esetre sem ajánlanám a még a gyengén savas ásványvizet sem, helyette a lúgos ajánlott, mivel a szervezetben a savasodás a jellemző, annak lehetőségét kell csökkenteni a minimálisra.

Kaphatóak a boltokban lúgos forrásvizek, áruk nem magasabb a savasnál.

Úgy szintén rossz ötlet tapasztalatom szerint a rostos lé, tele cukorral és egyéb felesleges tartósító és fogalmunk nincs milyen szerekkel, abban az esetben ha nem magad készíted.

2011. febr. 18. 10:20

Sziasztok!


Van egy jó kis gastroyalos fórumunk, nem vagyunk elkötelezett hívek, egyszerűen csak bevált....illetve most sokan próbálgatják a Norbit is, majd kiderül, melyik milyen! Csak ajánlani akartam nektek, érdemes oda is beleolvasni, sok-sok hihetetlen sikersztori van nálunk. Már én is annak érzem magam, én november 15-e óta csinálom és azóta 21 kilo ment le! Ne tudjátok meg, milyen jó érzés egyre kisebb számú nadrágokat venni!


Szóval bármit is csináltok, kitartás hozzá és nagyon, de nagyon okosakat írtok a sokszori étkezéssel, esti nem evéssel, sok folyadékkal!


Sziasztok!


Eszter

27. eracska02 (válaszként erre: 26. - Eracska02)
2011. febr. 17. 13:21
Ja és azt elfelejtettem leírni hogy folyadékot azt viszont bőségesen fogyasztok, de kizárólag csak enyhén savas ásványvízet, vagy valami rostost! :)
26. eracska02 (válaszként erre: 10. - Falcngate)
2011. febr. 17. 13:16
Szia! Először is köszönöm a tanácsot, megfogadom! Wing Tsun Kung Fu edzésre járom heti 2 alkalommal 2 órát! Az a baj az étkezésemmel nagy baj van mert napi 2 szer eszem dél körül meg este 8-9 körül, kolis életemből kifolyólag csak is száraz kaját eszem hétköznap, mint pl: szalámis, sonkás szandwich, vagy virsli, vagy konzervek, ilyen dolgokat eszem napi kétszer! Hétvégén pedig mindig valami főtkaját! Ajánlanál nekem valami konkrét dolgokat amit nyugodtan ehetek és nem főt kaja!??! Ezek a dolgok helyett! Várom válaszodat! :)
25. Bibbancs (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2011. febr. 17. 12:40
Köszi, végig olvasom, eddig csak átfutottam.
24. Veronika27 (válaszként erre: 23. - Bibbancs)
2011. febr. 17. 12:39

A candida egy betegség, egy gombafajta. Azért tilos enni bizonyos ételeket, mert jó táptalajt biztosítanak a gombának a szaporodáshoz. Rengeteg tünete van, én is azért kezdtem el, mert panaszaim voltak. De hála a diétának, jól vagyok!


Nos a többi diétát nem ismerem, mivel én eddig nem diétáztam.

23. Bibbancs (válaszként erre: 21. - Falcngate)
2011. febr. 17. 12:36

Felcsigáztál:)

Elárulod, hogy csináltad és mennyi idő alatt?

Nekem igazából az a problémám, hogy minden diéta szerint más az egészséges, fura, hogy a Candida tiltja a gyümölcsöt, mások meg azt mondják ,együnk sokat belőle, na meg tilos a tejtermék, mások szerint meg du. csak fehérjét... Szóval már teljesen összezavarodtam:)

Nekem a 90 napos vált be, ott rengeteg gyümit kellett enni, de aztán meg jo-jóval visszahíztam.

A sok diéta alapján már tényeg nem tudom, milyen a helyes étkezés! Én nagyjából egészségesen eszem, mégis csak dagadok:)

Sok víz, több mozgás, az biztos segítene rajtam, ezen vagyok, csak szeretném tudni végre, mit egyek, hogy hasson:)


Csupa fül vagyok:)

Írd le légyszi, hogy csináltad! Köszi

22. Veronika27 (válaszként erre: 21. - Falcngate)
2011. febr. 17. 12:34
Pontosan, életmódváltás. Enélkül a kozmetikai testkezelések sem érnek semmit...
21. falcngate (válaszként erre: 14. - Bibbancs)
2011. febr. 17. 12:31

Szió!

Sokan leírták már különböző cikkekben, naplókban, fórumokban az igazságot.

A fogyókúra nem megoldás, életmódváltás kell. Sajnos ez van...:)

Zsírégető szereket én nem annyira ajánlom, max 5-10%-ban segítik a fogyást. A bevitt táplálék minősége és mennyisége számít, valamint a tudatos mozgás.

Hidd el megszokható. Az enyém végülis sikersztori mert már 16 kg-ot fogytam...:D

20. Veronika27 (válaszként erre: 19. - Bibbancs)
2011. febr. 17. 12:29

Kereds meg az Excandidások tapasztalatai és a Mit főztél? Receptek candidásoknak című fórumokat, ott minden kérdésedre válaszolnak.


Magát a candida diétát szakaszokra osztják. Az első szakasz a legkeményebb, mert ott szinte mindent megvonsz a szervezetedtől, amivel a candida gomba táplálkozik (mármint ha ez a bajod konkrétan). Szinte csak zöldségeket lehet enni.

Nem, tejet semmilyen menü nem ír, csak növényi tejeket lehet inni, azt is csak a második szakasztól.

Nem tudom, én kefírt nem használtam, viszont valóban az első szakaszban csak natúr joghurtot lehet enni, meg teavajat, a másodiktól viszont lehet mozzarella meg feta sajtot, meg sovány túrót is. Köretnek ott a barna rizs, a kuszkusz...

Ott van a naplómban, hogy 2-3 hétig tart az első szakasz (max. 4 hétig szabad csinálni), aztán bemásoltam oda azt is, hogy miket lehet enni a második szakasztól.

19. Bibbancs (válaszként erre: 17. - Veronika27)
2011. febr. 17. 12:21

Megnéztem, köszi.

De sajna nem mindent értek:

-tilos a cukros,lisztes, élesztős, tartósítószeres étel, gyümölcs, tejtermék

-bizonyos menük mégis írják a gyümölcsöt, tejet

-tilos a kefír, de a joghurt szabad?

Meg olvastam, hogy egy idő után bizonyos dolgokat lehet enni.

Arra nem jöttem rá, hogy mikortól és mit.


Esetleg ha van kedved, kedvetek, írjatok még pár tanácsot nekem a Candida diátaval kapcsoaltban!

NAgyon köszi!

Lehet, hogy belevágok, csak még ez a pár dolog nem egyértelmű nekem:(

18. Bibbancs (válaszként erre: 17. - Veronika27)
2011. febr. 17. 11:14
Megnézem, köszi!
17. Veronika27 (válaszként erre: 16. - Bibbancs)
2011. febr. 17. 11:09
A naplómban megtalálod a leírását.
2011. febr. 17. 11:00

Köszi! Na, azt még nem próbáltam:) Utána nézek, köszi!

Esetleg leírnád pár mondatban, mi a lényege? Köszi

15. Veronika27 (válaszként erre: 14. - Bibbancs)
2011. febr. 17. 10:42
Szió! Én candida diétát csinálok, ami az első 2-3 hétben nehéz, de aztán tartható. Az első hónapban 5kg-ot fogytam.
2011. febr. 17. 10:39

sziasztok!

Én is kérdeznék!

Elképzelhető, hogy a REDOX szedése mellett híztam annak ellenére, hogy diétázom és mozgom?

Légyszi írjon, akinek sikerül lefogynia a Reddox-szal!

Illetve minden megoldás érdekel, mert már minden fogyókúrát próbáltam( Norbi, vércsoport, Slim glabridin, Reduce Fat Fast, lúgosítás, egyedül a 90 napossal fogytam úgy, hogy 180 napig csináltam és 10 kilót fogytam, de fél év után 12 jött vissza:(

Minden megoldás érdekel, mert már a fél periódusos rendszert beszedtem, de a következő az arzén lesz, ha ez sem jön be. . . :(

Sikersztorik is érdekelnek!

Várom a tanácsokat, köszi!

2011. febr. 17. 09:54
Szerintem a mozgás elég. A lényeg a cukros, fehér lisztes, keményítős ételek elhagyása. Szerencsére ezek pótolhatóak. Sok rost és folyadék!
12. Kis Cidri (válaszként erre: 11. - Kis Cidri)
2011. febr. 17. 09:52
Ja és ne egyszerre kezd el, hanem először kevesebbet egyél és rendszeresen utána kb 1 hónap múlva fogj a rendszeres mozgáshoz, hogy legyen ideje a szervezetednek alkalmazkodnia az új rendszerhez.
2011. febr. 17. 09:51
Minimum napi 3x kevés étel, és sok edzés, mozgás, lehet séta is de naponta legyen valami. Lassú de biztos
10. falcngate (válaszként erre: 8. - Eracska02)
2011. febr. 17. 09:49

Szió,

mit edzel heti 2x2 órát? Az sem mindegy fogyás szempontjából.:) Egyébként az kicsit kevés....:S

Az 5 után gyümölcsöt én nem ajánlom, mert sajnos az is cukros, akárcsak az édességek. Én napi 6-7 étkezést javasolnék és igen este is, csak akkor fehérje mellé max zöldséget, vagy keményítős főzeléket ennék, kenyeret, krumplit, rizst semmiképp.

Azért fontos, hogy folyamatosan egyél 2-3 óránként, hogy pörögjön az anyagcseréd, attól tudsz fogyni.:)

Nyárra simán elérhető a cél, amit kitűztél, szóval hajrá!!:)

9. Veronika27 (válaszként erre: 2. - Zsófyc)
2011. febr. 17. 08:58
Keményítőset ne, mert cukorrá bomlik.
2011. febr. 16. 22:23
Köszönöm a segítségeteket! Testmozgásom meg van, vagyis remélem mivel heti két alkalommal heti 2 órát edzem! De az étkezésemen szerintem lenne mit javítani, ja és megpróbálom akkor azt hogy 5 után nem eszem semmit, vagy csak gyümölcsöt, mert az minden nap eszem! Remélem azért nyárig sikerül leadnom azt a 10 kg, mert megyünk a Párommal Görögországban nyaralni és addigra szép, csinos szeretnék lenni a bikinimhez! :)
7. Shaikan (válaszként erre: 5. - 4c07880d46)
2011. febr. 16. 22:23
szia. Amit sokan nem tudnak, hogy a vizben oldodo méreganyagokat a szervezet zsirban tárolja. Ezért mindenképpen kezdd egy tisztitókúrával: lúgosits és igzál sok folzadékot, meg vizhajtóteát. kerüld azokat az ételeket, amik műanyagból vannak, sok rostos kell. Mellette egy kis mozgás sem árt, és kényelmesen, diéta nélkül le lehet adni havi 4-6 kilót. a párom fél év alatt fogyott 14 kilót igy, mondjuk én hajlamos vagyok sütizni. Konkrét termékeket ajánlhatok privátban, nem drágák de hatásosak, és könnyen beszerezhetőek.
6. spinneli (válaszként erre: 5. - 4c07880d46)
2011. febr. 16. 22:18
légy türelemmel plusz próbálj vmit mozogni, az gyorsabban beindítja a dolgot.
5. 4c07880d46 (válaszként erre: 4. - Bubulina)
2011. febr. 16. 22:16
Mennyi idő alatt dobta le azt a 20 kilót? Gratulálok neki! Én kb.6-8-at szeretnék, kb egy hónapja feleannyit eszem, meg se mozdult a mérleg...
2011. febr. 16. 22:13

Szia Erika!

Nem saját tapasztalat!De!-Egy ismerősöm elhatározta,hogy éhezés nélkül fogyni fog.

Mindent evett,amit szeretett-CSAK sokkal kevesebbet és elkezdett többet mozogni.

Eleinte csak sétával kezdte,aztán gyorsabb mozgások következtek...

No és egy fontos!Sok folyadék,semmi nasi és du 5 óra után már nem evett.

Ezt következetesen csinálta,eredmény: 20kiló minusz!

Neked ennyit nem kell!(nem szabad)

Hát,ennyit tudtam "segíteni"! :D

Sok sikert!

Anna

3. spinneli (válaszként erre: 1. - Eracska02)
2011. febr. 16. 22:09

ja, ne egyél fehér liszttel, vagy fehér cukorral készült terméekekt.

:)

2011. febr. 16. 22:07

Egészséges étkezés! Kenyér helyett teljes kiőrlésű kenyér, csirkemell, kerüld a zsíris ételeket, és a sok zsírt. Abszolut tart6ó, nem önsanyargató, éheztető. Sok fehérje, kevesebb szénhidrát, és kevés zsír. Próbálj cukor helyett édesítőt, liszt helyett keményítőt használni ha mindenképp kell.

Emellett elengedhetetklen a mozgás:)

Sok szerencsét!

2011. febr. 16. 22:02
Szeretnék nyárral egy pár kilót leadni kb: olyan 7-10 kg gondolkodom! Valaki tudna nekem olyan tippet adni ami hatásos!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook