Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elveszett a PIN kódom, honnan tudnám megszerezni? fórum

Elveszett a PIN kódom, honnan tudnám megszerezni? (tudásbázis kérdés)

14. salabakter (válaszként erre: 12. - Catherine.hsz)
2015. máj. 3. 08:01
Kiadja a szolgáltató mindkettőt!!!!
13. salabakter (válaszként erre: 12. - Catherine.hsz)
2015. máj. 3. 08:01
Kiadja a szolgáltató mindkettőt!!!!
2011. febr. 16. 15:19

Szerintem szolgáltatótól függ.

De PIN kódot tuti nem tudnak megmondani, mert azt arra változtatod, amire akarod.

A PUK kódot fogják megadni. Ha azt jól beírod, akkor megadhatsz majd egy új PIN kódot.

A magenta színű szolgáltatónál a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül is érdeklődhetsz, ha tudod a telefonszámot és a hozzá tartozó jelszót. Személyesen az irataiddal tudod igazolni, hogy jogosult vagy rá.

Első körben viszont érdemes megkeresni a papírokat, amit vásárláskor kaptál. Azon szerepel a PUK kód is. (Egy borítékban amiben a SIM kártya volt, vagy a nagyobb műanyag kártyán amiből a SIM-et kitörted.)

11. HLivia (válaszként erre: 6. - Évike212)
2011. febr. 16. 15:15

kiadják

kell a telefonszám és a hozzá tartozó jelszó és akkor kiadják. bármelyik telefonról hívhatod.

lediktálja az eredeti pin és puk kódot.

2011. febr. 16. 15:02
Nekem nem kellett formanyomtatvány. Bementem kezemben a sim kártyával, megadtam a sim kártyaszámot, azonosítottam magam és kiadták a kódot. Nem volt 3-4 percnél :)
2011. febr. 16. 14:45

ahogy előbb is mondták, formanyomtatvány. be kell menned, igazolni h tiéd a telefon, és akkor kiadják a kódokat.

sok szerencsét:)

2011. febr. 16. 14:40
hmm igen igazad van:S köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 16. 14:40
Nem hinném, hogy telefonon kiadnák. Ennyi erővel egy lopott telefonon is meg tudnád változtatni. Józan paraszti ésszel azt mondanám, csak személyesen és annak aki vette a telefont. Vagy a sim kártyát.
2011. febr. 16. 14:37
de ha egy másik telóról felhivom a 1270-et akkor ott nem tudják megadni??és ott telszámot kérnek??
2011. febr. 16. 14:35
Én pár hete jártam így, leesett a telefonom, nyomódtak a gombok és folyamatosan rossz pin kód íródott be, így letiltódott és puk kódot kért. Elmentem a szolgáltató legközelebbi irodájába, ott megadtam az adataim, ők meg a puk kódot. Ha viszont az is elállítódik akkor kártya csere van ami pénzbe kerül.
2011. febr. 16. 14:33

pin kódot ha megváltoztattad az eredetit sehonnan

3 rossz próbákozás és pukk kódot kér ha meg van ird be és utána új pinkódot kér ha a pukk kódot se tudod telefonos ügyfélszolgálatot hivd fel,ők tudják

3. Borsa (válaszként erre: 1. - Évike212)
2011. febr. 16. 14:32
Ki lehet kérni a szolgáltatótól egy formanyomtatvány kitöltésével.
2011. febr. 16. 14:30

Nekem a mobilnet kódját meg tudták mondani a szolgáltatónál.

Nem tudom, hogy ez telefonnál is működik-e, de egy próbát megér.

2011. febr. 16. 14:25
Elveszett a pin kódom, honnan tudnám megszerezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook