Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Marcipán bevonatú emeletes menyasszonyi tortát szeretnék. Milyen fajta tortára lehet marcipán bevonatot készíttetni? fórum

Marcipán bevonatú emeletes menyasszonyi tortát szeretnék. Milyen fajta tortára lehet marcipán bevonatot készíttetni? (tudásbázis kérdés)

2011. febr. 17. 14:12

nekünk trüffel torta és esterházy volt marcipán bevonattal.


(a trüffel torta a tejszínes csokitora helyett volt, mert az utóbbira nem raktak volna marcipánt, de a trüffel is álom finom)

11. k_nm
2011. febr. 17. 12:24
Szekszárdtól nincs messze Akasztó...a mi tortánk onnan volt, meg az összes süti. Piszkosul finom, olcsó és házhoz vitték. Érdemes lenne kipróbálni (ha Dunaújváros közelebb van, ott találtok hozzá mintacukrászdát, Dominó cukrászda néven)
2011. febr. 16. 19:43
Én nem akarok beleszólni de ahol a tejszínes tortára nem tudnak marcipánbevonatot rakni ott meg se rendeld a tortát.Inkább kérdezz körbe a környéken lévő cukrászdákban is.Nem tudom merre laksz de biztos van még valahol a közelben.
2011. febr. 16. 15:41

szinte mindegyiket be lehet vonni marcipánnal

Nekünk puncs és csoki torta volt

8. k_nm
2011. febr. 16. 13:39
nekünk feketeerdö torta volt marcipánbevonattal...nyamm...
2011. febr. 16. 13:35
Hát nem tudom,nálunk a tejszínes tortát is ugyanúgy bevonják marcipánnal.De ha nem tejszínes akkor vajkrémes.
2011. febr. 16. 13:11
csoki-eper
2011. febr. 16. 13:09
Azt mondták hogy tejszínes tortát nem lehet alátenni, mert megolvad a marcipán és átnedvesedik, én meg pont tejszínest akartam. De ha nem lehet tejszínest akkor milyet??
2011. febr. 16. 13:07
Bármelyikre amelyiknek a tetején nincsen zselé.Cukrászdában dolgozom,jövő hónapban pedig a cukrászda üzemében is,te döntöd el hogy milyen ízű legyen,ha emeleteset szeretnél akár minden emelet lehet más ízű a külseje pedig ugyan olyan.
2011. febr. 16. 13:04

Az egyik barátnőméknél marcipán bevonatú volt, és nem akármilyen torta volt, hanem jégkrém torta.Emeletes volt.

Isteni finom, mindenki csodálkozott, hiszen ilyet még nem láttunk, és nagyon értékeltük mivel július végi kánikula volt:)

2011. febr. 16. 13:03
A csoki a legtutibb befutó. Találsz képet a naplómban.
2011. febr. 16. 13:02
Marcipán bevonatú emeletes menyasszonyi tortát szeretnék. Milyen fajta tortára lehet marcipán bevonatot készíttetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook