Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Több éves fogamzásgátló szedés abbahagyása után az első rendes mensinek mikor kell megjönnie? fórum

Több éves fogamzásgátló szedés abbahagyása után az első rendes mensinek mikor kell megjönnie? (tudásbázis kérdés)


10. Jaina (válaszként erre: 9. - E962ec2414)
2011. febr. 17. 13:22

Babaprojekt miatt hagytam abba, de szeretnénk kivárni a három hónapot, ahogy a doki javasolta, így óvszerrel védekezünk.

Reménykedem, hogy hamar visszarázódik minden, bár még mindig nem jött meg. Viszont folyamatosan görcsölget a hasam és ez elég rossz :S

2011. febr. 17. 12:19

Nekem rendesen megjött, és nem is volt vele gondom. Bár a doki felhívta rá a figyelmemet, hogy ne lepődjek meg, ha az első alkalommal akár 6 hétre is megjöhet. Így még neked is belefér.

Úgy veszem ki, hogy babaprojekt miatt hagytad abba? Csak mert, ha azóta voltatok együtt védekezés nélkül a pároddal, akkor akár baba os lehet belőle, mert vannak dokik akik szerint rögtön gyógyszer abbahagyása után jobban meg tud tapadni a baba. Csak azért kérdezem, mert írtad azt is, hogy mindjárt megjön érzésed is van. És az akár a terhesség jelei is lehet....

2011. febr. 16. 22:09
nekem megjött a következő hónapban rendesen és utána már baba is lett.
7. cicmic87 (válaszként erre: 4. - Nik84)
2011. febr. 16. 21:55

Szia!

Szerintem igyál sok vízet amit már írtam is. Én hiszek abbanhogy nekem is ez segített!

Nekem is jelent meg pattanaás igaz a hátamon,de az is 1-2 db.

A sok alatt napi 3 litert értek,de az csak víz legyen.

Remélem nem veszed sértésnek vasgy kioktatásnak a tanácsomat!

2011. febr. 16. 21:53

Szia!

Én amikor abbahagytam a gyógyszert, ré a 21-22 naprsa kb. meg is jött és msot telt el a 3. hónap hogy abbahagytam és eddig beállt. Remélem ez nár így is marad!

Szerintem jó a tea,de figyelj oda,hogy sok vízet igyál. Az segít a tisztulásban is!!

5. Jaina (válaszként erre: 3. - 211d16142a)
2011. febr. 16. 12:24
Gratulálok!!! :) Remélem nálunk is ilyen hamar összejön a baba :)
2011. febr. 16. 12:19
Nekem gyógyszer abbahagyása után még három hónapig menetrendszerűen megjött,mintha szedném a gyógyszert, és utána kezdődtek a gubancok. Gondolom addigra ürült ki a gyógyszer a szervezetemből. Utána másfél havonta jött meg párszor, aztán kezdett normális lenni. Ja és pár hónap után durván elkezdtem pattanásosodni 23 évesen, szinte jobban mint kamaszkoromban, pedig az sem volt semmi :)
2011. febr. 16. 12:17
Szia, hát nekem 63 napra jött meg utána először, aztán 28ra, és harmadjára pedig már egyáltalán nem jött meg, most 18. hetes kismama vagyok)
2011. febr. 16. 12:12
A gyógyszer abbahagyásakor az utolsó megvonásos vérzésem január 18.-án kezdődött, eszerint ha utána rendesen jött volna meg, akkor tegnap kellett volna. Viszont még egyelőre semmi, a hasam tegnap óta erősen fájdogál, olyan "mindjárt megjön" érzésem van. Tudom, hogy sok évi tabiszedés után nem szabad azt várni, hogy 28 napra elsőre megjön, mint a parancsolat, de annyi rémtörténetet olvasok, hogy van, akinek utána egy évig semmi, és gyógyszerrel kellett meghozni.... Cickafarkfű ivással segíthetek a dolgon (ha pl ma elkezdem inni)?
2011. febr. 16. 12:12
Több éves fogamzásgátló szedés abbahagyása után az első rendes mensinek mikor kell megjönnie?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook