Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Több éves fogamzásgátló szedés abbahagyása után az első rendes mensinek mikor kell megjönnie?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Egyéb test és lélek témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. Jaina2011-02-17 13:22
Babaprojekt miatt hagytam abba, de szeretnénk kivárni a három hónapot, ahogy a doki javasolta, így óvszerrel védekezünk.
Reménykedem, hogy hamar visszarázódik minden, bár még mindig nem jött meg. Viszont folyamatosan görcsölget a hasam és ez elég rossz :S
(válasz Krisznya81 9. hozzászólására)

9. Krisznya812011-02-17 12:19
Nekem rendesen megjött, és nem is volt vele gondom. Bár a doki felhívta rá a figyelmemet, hogy ne lepődjek meg, ha az első alkalommal akár 6 hétre is megjöhet. Így még neked is belefér.
Úgy veszem ki, hogy babaprojekt miatt hagytad abba? Csak mert, ha azóta voltatok együtt védekezés nélkül a pároddal, akkor akár baba os lehet belőle, mert vannak dokik akik szerint rögtön gyógyszer abbahagyása után jobban meg tud tapadni a baba. Csak azért kérdezem, mert írtad azt is, hogy mindjárt megjön érzésed is van. És az akár a terhesség jelei is lehet....

8. bettike20072011-02-16 22:09
nekem megjött a következő hónapban rendesen és utána már baba is lett.

7. cicmic872011-02-16 21:55
Szia!
Szerintem igyál sok vízet amit már írtam is. Én hiszek abbanhogy nekem is ez segített!
Nekem is jelent meg pattanaás igaz a hátamon,de az is 1-2 db.
A sok alatt napi 3 litert értek,de az csak víz legyen.
Remélem nem veszed sértésnek vasgy kioktatásnak a tanácsomat!
(válasz nik84 4. hozzászólására)

6. cicmic872011-02-16 21:53
Szia!
Én amikor abbahagytam a gyógyszert, ré a 21-22 naprsa kb. meg is jött és msot telt el a 3. hónap hogy abbahagytam és eddig beállt. Remélem ez nár így is marad!
Szerintem jó a tea,de figyelj oda,hogy sok vízet igyál. Az segít a tisztulásban is!!

5. Jaina2011-02-16 12:24
Gratulálok!!! :) Remélem nálunk is ilyen hamar összejön a baba :)
(válasz bekukk 3. hozzászólására)

4. nik842011-02-16 12:19
Nekem gyógyszer abbahagyása után még három hónapig menetrendszerűen megjött,mintha szedném a gyógyszert, és utána kezdődtek a gubancok. Gondolom addigra ürült ki a gyógyszer a szervezetemből. Utána másfél havonta jött meg párszor, aztán kezdett normális lenni. Ja és pár hónap után durván elkezdtem pattanásosodni 23 évesen, szinte jobban mint kamaszkoromban, pedig az sem volt semmi :)

3. bekukk2011-02-16 12:17
Szia, hát nekem 63 napra jött meg utána először, aztán 28ra, és harmadjára pedig már egyáltalán nem jött meg, most 18. hetes kismama vagyok)

2. Jaina2011-02-16 12:12
A gyógyszer abbahagyásakor az utolsó megvonásos vérzésem január 18.-án kezdődött, eszerint ha utána rendesen jött volna meg, akkor tegnap kellett volna. Viszont még egyelőre semmi, a hasam tegnap óta erősen fájdogál, olyan "mindjárt megjön" érzésem van. Tudom, hogy sok évi tabiszedés után nem szabad azt várni, hogy 28 napra elsőre megjön, mint a parancsolat, de annyi rémtörténetet olvasok, hogy van, akinek utána egy évig semmi, és gyógyszerrel kellett meghozni.... Cickafarkfű ivással segíthetek a dolgon (ha pl ma elkezdem inni)?

1. Jaina2011-02-16 12:12
Több éves fogamzásgátló szedés abbahagyása után az első rendes mensinek mikor kell megjönnie?