Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ws Teleshop-os termékek vélemények, keresések fórum

Ws Teleshop-os termékek vélemények, keresések (beszélgetős fórum)

2011. márc. 29. 02:18

Mi Leg Magicet vettünk,és Ab Kingpot, nagyon szuperek!!!!!!

meg vagyunk elégedve!!!


némelyik boltban lehetett kapni gatyit ismerősöm vett is és összehasonlíthatatlan a teleshopossal.. sokkal márkásabb a teleshopos!ezért vagyunk annyira megelégedve!


Viszont vettem a férjemnek elektromos borotvát, no az olyan volt hogy másnap a postára mentem visszaküldeni. vissza is vették küldték a pénzt... csak 2000ft om oda lett,mert kiszálítási költség + mikor postán visszaküldtem nekik...


Bár most elkábúltam pár dolgon megint... pedig tudom nagy dumákat tudnak mondani... Most a spin go felmósóra fáj a hátsófogam.. az első meg az elektromos seprűjükre Swivel Sweeper G2.

no meg a késkészletük :) 10 részes:) nem tudom milyen lehet...na meg lenne olyat amit kipróbálnék szívesen.

7. f3454b066e (válaszként erre: 6. - Dorina8)
2011. márc. 29. 02:11

szia! na milyen a termék megvetted?

igen amúgy egyes oldalkon licitálós oldalakon megvehetők fele annyiért ezek a termékek. Bár nem tudom hogy tényleg honnan szerzik be és hogy tényleg valódiak -e

2011. febr. 23. 14:12

Nekem az Instyler-re fáj a fogam, ha minden jól megy, jövőhéten a kezembe lesz.

Csak az árban csalódtam.Negyed annyiért is megvásárolhatóak a ty shopos termékek.(ugyanolyan minőségben!!)

2011. febr. 16. 08:55

A festékszóróról az sógornőm azt mondta nagyon jó. Bár néha csepeg, de fel lehet mosni utána. Walk maxx cipőről is jót hallottam. Esteleg megkérdezhetem a barátnőmet, hogy ő mennyiért tudja kihozni, hogy ha mégis megvennéd ne érjen nagy kár ha neked nem jön be.

Nekem az alakformáló bugyi hatalmas csalódás, semmit se ér, gyenge az anyaga könnyen szakad. a fejlámpa 3 elemmel működik, de nem fér bele 3 elem, csak ha nagyon összepréselem és a külseje sérül, a h2o az tök jó, csak nagyon vizes és szobánként kell rajta fejet cserélni, hogy ne áztasson. A monster 1200 az kiváló, gyönyörűen tisztít, a cellu 5000 nagyon király!

2011. febr. 16. 08:48

Spin&Go felmosót én nagyon szeretem. igaz, hülyeség a reklámja, hogy nincs többé ronygkicsavarás kézzel, hol él, aki ezt kitalálta?

nekem egyelőre ez az egyetlen termék, ami bevált, vettem korábban háztartási gépet (gyümölcscentrifugás), na, az a kukában landolt.

2011. febr. 16. 08:03

Én Dormeo fedő matracot vettem, Prov gyalut és Leg magicet. Mindegyikkel megvagyok elégedve. Most még a Pen sum festék szórót szeretném majd mert ugyis festeni kellene... Esetleg erről mondhatna valaki véleményt hogy megéri e!

Bááár lehet hogy ezek nem a Vs Telesopnál kaphatoak!?

2011. febr. 16. 07:46
Futópad...nem vált be:S szőrtelenitő az jó volt,felfujható fotel,sólámpa szintén :) most a walk maxx cipőre fáj a fogam...remélem abban se csalódok.
2011. febr. 16. 06:59
Kíváncsi lennék ki mit vett és mivel mennyire elégedett. Én már sok mindent megvettem, de hál istennek féláron, mert van egy ismerősöm aki ott dolgozik és jutányos áron jutottam hozzá dolgokhoz. Volt jó pár dolog amit örültem is, hogy nem dobtam ki rá súlyos ezreket. pl.: fejlámpa, alakformáló bugyi....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook