Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Táncszőnyeg - Neked van? MI a véleményed? fórum

Táncszőnyeg - Neked van? MI a véleményed? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 5. 18:07

Én is szeretnék egy tánc szőnyeget a 10 éves lányomnak, de sajnos nem láttam még, és azt sem tudom milyet érdemes venni és mennyiért. Ha valaki tudna segíteni ebben, és megosztaná a tapasztalatát jó lenne.

Előre is köszönöm.

2009. okt. 28. 21:46
A lányom kapott tavaly karácsonyra. Nekünk nem jött be, hamar túl is adtam rajta.... Kapott az árán mást, aminek jobban örült. Egyébként lehet, hogy a szőnyeggel volt a baj és egy rossz változatot kaptunk. Tescós, kb 5-6 ezer lehetett. Ott egyébként most is láttam. Más fajtát, mint amilyen a mienk volt...
2008. dec. 25. 10:09
Tudna valaki segíteni? Tegnap csatlakoztattuk a táncszőnyeget a géphez, de maga a szőnyeg valamiért nem akar működni? Fel van telepítve, a csatlakozó is jó? Vajon mi lehet a baja? Köszi
2008. dec. 21. 15:36
Bulis!!!
2008. dec. 21. 15:22

Sziasztok!


Én az Expressen vettem táncszőnyeget még a hónap elején. De láttam a többi aukciós oldalon is. Érdemes megnézni!

2008. dec. 21. 15:08
hát.. mi is most indultunk neki a keresésére. nagyon sok játékboltot végigjártunk de sehol sincs.:S mindenhol már MIKULÁS ELÖTT elfogyott:S ha vki tudna ajánlani helyet hogy hol lehet kapni vagy ELADNÁ akkor irjon!
38. Nonnna
2008. dec. 18. 13:19

Sziasztok,


Lányomnak keresünk táncszőnyeget( Tv/kompjuterre csatlakoztathatót) karácsonya, de már sajnos mindenhol elfogyott. Tud valaki eladót ? Akár használtat is ?

37. Hisztikirálynő (válaszként erre: 35. - Félős)
2008. dec. 12. 08:15

Szia!

Hű, már nem emlékszem pontosan, hogy mennyi volt... tv-re csatlakoztathatót vettem, kb. 5-6 ezer volt talán.

2008. dec. 12. 07:49

A lányom is használta-élvezte nagyon, és a netről-kis rákeresés után-, sok szám letölthető hozzá pluszban.

Csak javasolni tudom.

/Sőt, az egész család, de még a rokonság is kipróbálta, de ezt csak nagyon zárójelben:)))/

Egy poénnak nagyon jó még felnőttkorban is;)

35. félős (válaszként erre: 24. - Hisztikirálynő)
2008. dec. 11. 20:41
szia! Érdekelne, hogy sikerült megvenned és mennyibe került? köszi.
2008. szept. 21. 17:10
Nemrég kaptam én is egy táncszőnyeget. Még nem sokat volt alkalmam használni, de tök jó.......... Bármilyen zenét lelehet tölteni hozzá?
33. r3t3k
2008. jan. 8. 12:34

Sziasztok. Nem tudom van e itt probb táncszőnyeges, de nekem az lenne a kérdésem, hogy lehet gépen összehozni a 2 szőnyeget.


Én 19 éves vagyok, és imádom egyébként. A barátnőm mutatta be, még régebben, azóta mindketten imádjuk, de nem tudom összehozni a két játékost. Neki ps2 porton működő van nekem meg usb-s. De ugyan azokat a gombokat használja.


Szerintem ideális szórakozás mindenkinek. A pc-s ezerszer jobb, főleg azért mert van egy Stepmania nevű progi ami ingyenes, és iszonyatosan sok zenét lehet letölteni. A program tud ddr-t és piu-t is. A külömbség a kettő között, hogy a ddr (Dance Dance Revolution) a táncszőnyeg alap 4 irányát használja, tehát le, föl, jobbra, barra. ez az eredeti Japán konstrukció, kis hazánkban is csak ilyen versenyt rendeznek. A másik a pui (pump it up) ami a szőnyeg 4 sarkán lévő irányt valamint a középsőt használja, ez az amcsi stílus.

Én ddr-t jobban csípem, és bármennyire úgy tűnik a pui nem feltétlen nehezebb mint a ddr.

De persze ezt mindenki döntse el maga ;)

Ha valaki már megunta a zenéket, és ujjakra vágyik, annak Stepmania, de vigyázat, ez alapvetően haladóknak van. Persze vannak itt is szintek.

32. pedit72 (válaszként erre: 31. - 076a05afb7)
2007. dec. 19. 21:58
Én sajnos nem ismerem, de a gyerekek hamar rájönnek.
2007. dec. 19. 10:48

Sziasztok!!


Mi most vettünk a kislányomnak egy tv-re köthetős táncszőnyeget. Kipróbáltuk, sikerült rákötni a tv-re el is indult azt szeretném kérdezni,hogy a sarkain lévő jelek: ix , kör , négyzet,háromszög, ezek mire valok? Mi most látunk ilyet elöször, és erre nem jöttünk rá . Légyszi irjatok. Köszi

Nonna

30. corinna (válaszként erre: 29. - Pedit72)
2007. dec. 19. 00:02
Jól teszed hajrá!! Én januártól gőzerővel ugrálok rajta!!!Most alig van időm rá sajna...:(
2007. dec. 17. 09:17
Köszi, azt hiszem talán 2-3 ezer a különbség talán, nem emlékszem. Meg az a nagy igaszság hogy talán én is ugrálnék egy kicsit.:-)
28. corinna (válaszként erre: 27. - Pedit72)
2007. dec. 17. 09:14
Hát nálunk a PC-s 2szer annyi, mint a Tv-re köthető.Ezért írtam, hogy ovisnak, és kisiskolásnak bőven elég a tv-s változat!
2007. dec. 17. 07:41
Köszi én is gondoltam hogy a PC-s jobb, de árban meg nincs akkora különbség. Már lehet hogy nyuszika lesz belőle, neki is kell hagyni valamit.
2007. dec. 16. 23:02

Sziasztok! Nekünk mind a kétfajta van a tv-re köthető és laptopra köthet is! A laptopos 1000% jobb, de kortól függ, hogy melyiket érdemes megvenni! Egy 3-14éves gyereknek BŐVEN elég a tv-re köthető. Én magamnak (21 éves vagyok) vettem a laptopra köthetőt.

Mókának biztos nagyon jó, de a ritmusérzéket is fejleszti, mert a lényeg, hogy egy adott pillanatba lépj rá a nyílra, mert csak akkor kapsz pontot! :)

(Bocsi, hogy eddig nem írtam,de Pesten voltam suliba, és rokonoknál aludtunk a hétvégén!)

2007. dec. 14. 22:07
Köszönöm a segítséget lehet megveszem, már azért is megéri mert jó kis móka lesz amikor egymás után ugrálni fog az egész család.
2007. dec. 14. 19:26

Na, itt is vagyok. Megvettem.

Ez egy olyan fajta, amit a tévére lehet csatlakoztatni. Kicsit bajlódtam az összekapcsolással, de végülis sikerült.

Ebben 50 féle zene van (gondolom amit szgépre lehet kötni, azon te választod ki a zenét a sajátjaid közül, vagy nemtom), de itt csak ez a fajta volt, szgépre köthető nem. A zene elég nyomi, de szerintem a kiscsajok majd élvezni fogják az ugribugrit. :)

Hát, mitmondjak, kipróbáltam... kb. 1 percig urgáltam rajta, sikerült körülbelül 5-6 taktust eltalálnom és sikerült jól megizzadnom. Az 1 éves kislányom kacagott rajtam a járókából nézve, az uramról már ne is beszéljek. :)

Szerintem aranyos dolog, főleg, hogy ez a kicsiket mozgásra ösztönzi.

23. pedit72 (válaszként erre: 22. - Hisztikirálynő)
2007. dec. 14. 18:39
Köszi!
2007. dec. 14. 13:31
Oké, megkérdezem és leírom:)
21. pedit72 (válaszként erre: 20. - Hisztikirálynő)
2007. dec. 14. 13:08
Közben láttam egyet szintén a neten: "Táncszőnyeg zenei ,program és magyar nyelvű web támogatással! A számítógép USB portjához kapcsolva telepítés után a nyilak mindig mutatják, hogy hova kell lépni. Saját zenékre is táncolhatsz." Tudod biztos a 4 évesnek még nem nagyon menne bár mi midig táncolunk, de én is szívesen kipróbálnám.:-) Ha megkérdezed az eladót arról hogy mit tud megköszönném ha leírnád nekem.
2007. dec. 14. 12:10

Szia pedit!

Én egy vidéki városban lakom, és az itteni játékboltban van táncszőnyeg. Reggel az uram volt bent, eltetette, délután megyek megnézni, és ha jónak találom, akkor megveszem. Egyébként 10-12 éves lányoknak veszem. Ami itt van, az kb. 7000 ft. Majd megkérdezem az eladót, hogy ez mit is tud. Remélem jó lesz, mert már nem tudok mit kitalálni a keresztgyerekeimnek. Azt mondták, hogy játékot kérnek karácsonyra, dehát már olyan nagyok, hogy nehéz nekik nem hülyeséget venni, ez pedig olyan jópofának tűnik, úgyis szeretnek táncizni, úgyhogy remélem megfelelő lesz. :)

2007. dec. 14. 11:51
Bocsi azt nem írtam hogy az egyik nagy áruházban volt csak, 8000 ft körül és nem tudom mire volt jó. A hülye azért nem vagyokban csak ps2-re van.
18. pedit72 (válaszként erre: 17. - Hisztikirálynő)
2007. dec. 14. 11:49
Sokat kerestem a neten ez ügyben én is ajándékra gondoltam egy 4 éves kislánynak. Pécsen lakom sok helyen néztem de nem igazán tudtak róla vmit mondani, csak azt hogy jópofa. 4000-15000 forintig vannak, van olyan amihez van mikrofon és néhány beépített zene, tv-re, pc-re ps2-re köthető, dupla szőnyeg a versenyekhez, amire kedvenc zenéket is fel lehet rakni, strapásabb anyag legyen ha már felnőttek is akarnak egy kicsit mulatozni. Csak a kérdés hogy hol van? és hol van olyan eladó aki segít abban hogy melyiket vegyem.
2007. dec. 14. 09:39

Sziasztok!

Karácsonyra szeretnék venni a keresztgyerekeimnek táncszőnyeget, olyat, amit a tévére lehet csatlakoztati.

Az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy ez minden tévére rácsatlakoztatható? Biztos van olyan lyuk, ahová lehet dugni a szőnyeg vetezékét a tévére? És milyen zenére lehet táncolni?

Lehet, hogy ezek hülye kérdések, de még nem látom át tisztán a táncszőnyeg működését.

Előre is köszi a válaszokat!

Puszi:)

16. corinna (válaszként erre: 14. - Edek)
2007. dec. 4. 11:01

A keresztlányom 3 évesen kapta a táncszőnyeget,már akkor is sokat játszott rajta, most 5 és fél éves, és most való neki igazán. Jár tánciskolába, és mellette szívesen játszik vele,van hogy egy egész számot végig tud táncolni, a gyorsabb számok viszont még gyakorlásra várnak...:)

Öt éves gyereknek ideális!!! Neki való játék, főleg ahogy írtad, hogy sokat táncol!:)

Remélem elolvasod!

2007. nov. 2. 16:26

Szerintem nagyon praktikus. Játszva mozog a gyerek. A mai világban amikor úgyis sokat ülnek képernyők előtt, nagyon jo ajándék.

Karácsonyra praktikus ajándék.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook