Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdekes meglátás! fórum

Érdekes meglátás! (beszélgetős fórum)


12. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - Rozsa13)
2011. febr. 15. 16:49
Igen, igazad van.
11. rozsa13 (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2011. febr. 15. 15:14

Ő nem róllam írt, hanem arról aki a hozzászólást írta nekem! Semmi gondom azzal aki vallásos, de akkor jó volna ha el is olvasná a bibliát! Értelmezné ugy ahogy írva van! Vagy akkor éljen is annak megfelelően!

Vagy halgatna szép csenbe!

10. csorocsaj (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2011. febr. 15. 09:47
lehet én értettem félre én bocs
9. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Csorocsaj)
2011. febr. 15. 09:40

Curlydawnra gondoltam, hogy nem Rózsáról írt, hanem arról, aki ezt írta Rózsának.

De lehet félreértek valamit. Ez esetben elnézést!

8. csorocsaj (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2011. febr. 15. 09:26
sajnos őrá gondolt mint mutatja a hozzá szolás
2011. febr. 15. 09:18

sose értettem meg mikor egy egy kényes netalántán fájó témához mi a jó francnak kell egy hitbuzgónak is oda biggyesztenie a vallásos szövegét?!én személy szerint ki nem állhatom amikor valaki istennel és a bibiliával takarózik. Tiszteletben tartom addig a nézetét amig nem probál meg meggyőzni ami eddig soha senkinek nem sikerült és nem is fog ezután sem. Nincs azzal baj ha valaki hisz istenben, higgyen ha ez neki jól esik és ez ad erőt a mindennapjaihoz. De szerintem borzasztó szüklátókörüség, mert egy buzgó vallású semmilyen más választ nem hajlandó elfogadni mint a bibliában leírtakat.Másrészt ahhoz hogy valaki megtalálja a lelki békéjét és istenét nem kell ahhoz templomba járni sem pedig a bibliát forgatni.

Joga van mindenkinek véleményt nyilvánítani, de szerintem sok esetben a vallásosok nem tudják mikor kell nem írni az adott témához.

Imádom mikor a vallásos bírálja a meleget, elhint egy szerettünk elvesztésekor :ne aggódj már istennel van szöveget... Ami a legrosszabb hogy mikor egy vallásos a bibliával dobálózik támadja pl a meleget, pont azt felejti el amit a bibliának kellene hogy tanítson: minden ember egyenlő.

Én is elvesztettem 2 unokatestvéremet, az egyik 8 éves volt 5 évet harcolt a rákkal, a másik 3 éves volt és veleszületett szivbetegségben hunyt el. Mikor a pap elkezdte a szövegét hogy áldott mert isten mellett foglal helyet és azért kellett elmennie mert istennek szüksége volt egy angyalra, akkor bevallom nem sok hiányzott hogy felkeljek és arcon csapjam a papot majd kisétáljak.. ép eszü ember szerintem nem mondana ilyet.

6. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Csorocsaj)
2011. febr. 15. 09:08

Szerintem nem Rózsára gondolt.


Együttérzésem Rózsa.

2011. febr. 15. 08:42

Csak azt nem értem aki a bibliával dobálózik, miért nem olvassa el rendesen!

Én annélkül is tudom mi a dolgom, és ahhoz biblia sem kell!

Csak szomorú mikor azt látja az ember, hogy biblia mögé bujva mindent lehet!

4. csorocsaj (válaszként erre: 3. - 1d1983f461)
2011. febr. 15. 08:32
én ismerem annyíra Rózsát hogy egy gyerek elvesztése esetén nem a bibliához nyul
2011. febr. 15. 08:30
Szerintem egy mélyen vallásos ember nem mondana ilyet! De ha mégis így gondolkodnak, akkor maradjon már annyi intelligenciájuk, hogy ilyet nem írnak! Van mikor mikor okosabb ha hallgat az ember, ez egy ilyen eset tipikusan...
2. csorocsaj (válaszként erre: 1. - Rozsa13)
2011. febr. 15. 08:27
Rózsám ha vki én hiszem Istent de szerintem amire neked szükséged van az most nem a biblia
2011. febr. 15. 08:22

Kedves hozzászólás egy cikkhez!


Szétsírtam magam :( sajnálom, mennyire nehéz az életed! De kérlek hidd el, Istennek ehhez semmi köze, ha meghal egy gyermek nem angyalka lesz az égben, hiszen a teremtőnk a Szeretet Istene és nem venné el senkitől gyermekét, van angyala elég. Sok erőt és kitartást kívánok és ezekben a nehéz időkben tanulmányozd a Bibliát, meg találod majd a támaszod



Azért csak remélem, nem gondolta komolyan, hisz akkor semmit nem értett meg a kedves olvasó!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook