Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemgyógyászat, szellemműtét fórum

Szellemgyógyászat, szellemműtét (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. 124637ff9b (válaszként erre: 32. - 5fd0bd70c7)
2017. okt. 29. 17:47

:DDD

Ha karmikus eredetű, akkor b..hatod :D

32. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 31. - 124637ff9b)
2017. okt. 29. 17:46
Inkább egy mellfelvarrást:)
31. 124637ff9b (válaszként erre: 29. - 5fd0bd70c7)
2017. okt. 29. 17:45
Kérsz egy nyaki csigolyacserét?!?! :D
2017. okt. 29. 17:45
Egy kérdés: agyműtétet is vállaltok?
2017. okt. 29. 17:43

Egyszer a tévében láttam ilyet, mosógép fűtőszállal végzett a muksó gerincműtétet:)

Nagy az isten állatkertje, de akik ezt beveszik, még nagyobb állatok.

28. Bözsi néni (válaszként erre: 27. - Lona010)
2017. okt. 29. 17:37

Hát ezek remek gyógyítások! Máris be lehet zárni az összes kórházat, dokik elvégeznek pár hetes tanfolyamot, aztán szellemgyógyítással egszségessé tesznek mindenkit!


Ja, patikákat és gyógyszergyàrakat is be kell zárni.


Csúcs!

27. Lona010 (válaszként erre: 26. - F010fbb087)
2017. okt. 29. 17:32

Én most járok Kercselics Imre tanfolyamára. Nagyon örülök, hogy rátaláltam és benne vagyok ebben a csapatban, számomra nagyon értékes a tudás, amit kapok Tőle.

Decemberben fogunk végezni és szándékomban áll, hogy ezzel a módszerrel segítsek másoknak.


A módszerről röviden annyit, hogy nem csupán fizikai testből állunk, hanem körülvesz minket egy energiamező, melynek több szintje van. Ahogy távolodunk a fizikai testtől, ezek az energiák sokkal finomabb rezgésűek lesznek. Maga a szellemsebészet a szellemtestben történik (ez az egyik szint). Itt megteremtődik egy teljesen egészséges szerv, ami egyfajta meditációval lematerializálódik, azaz anyaggá válik a fizikai testedben. Tulajdonképpen egy beteg szerv kicserélődik egy egészséges szervre.


Akinek karmikus eredetű a betegsége, azon sajnos (egy bizonyos ideig) nem lehet segíteni. De érdemes később próbálkozni.


Gondolom szeretnél valami kézzelfoghatót is. A mellettem ülő csajszi azért jelentkezett a tanfolyamra, mert a tesója motorbalesetet szenvedett és kómába került. Az intenzíven feküdt, súlyos belső sérülésekkel, az orvosok nem voltak bizakodóak. Ekkor keresték fel Imre bácsit, aki két hét alatt teljes gyógyulást ért el.


Nekem túl nagy gondom nincs az egészségemmel, a nyakam szokott fájni és elkezdtek meszesedni a nyaki csigolyák, és így 40 felett a "banyapúpom" is szépen megnőtt már. A tanfolyamon végeztünk nyaki csigolyacserét. Nekem 3 nap múlva visszaállt normál méretűre a csigolyám. Voltam azóta a reumatológusomnál, aki megállapította, hogy a csigolyám teljesen normális méretű, a nyaki mozgások pedig teljesek.


Volt egy hölgy, akinek a lánya sclerosis multiplexből gyógyult meg hetek alatt Imre bácsi segítségével. Azóta a hölgy is elvégezte a tanfolyamot, gyógyít, és négy sclerosisos beteget gyógyított már meg (többek között).


Az általad megnevezett gyógyítót nem ismerem, nem hallottam róla, de Kercselics Imrét szívből tudom ajánlani.

2017. okt. 16. 10:10
Akik esetleg más pszí-sebésznél, szellemgyógyásznál jártak vagy tanultak ilyet , kérlek írjatok tapasztalatokat,véleményeket.MInden érdekel ezzel kapcsolatban.
2017. okt. 14. 09:08
Senki nem volt még Kiss D. Ferenc pszí-sebésznél Budapesten ) vagy ismerőse? Pedig elvileg nagyon sokan járhatnak hozzá, mert időpont 2-4 honapra van.Minden vélemény érdekel .Én is készülök. köszönöm.
2017. okt. 12. 09:36
Ha valaki volt Kiss D.Ferenc pszí -sebésznél, kérem írjon, mert én is készülök hozzá.Minden vélemény érdekel. köszönöm.
2017. aug. 10. 16:42
😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶
22. Myriam
2017. aug. 10. 16:36
Elhalt fogakat lehet gyógyítani szellemműtéttel? A gyökérkezelés gondolatáról is irtózom.
2014. okt. 6. 11:15
Ki tanulhat szellemsebészetet? Kell e valami különleges képesség? Szeged környékén van e ilyen tanfolyam?
20. Jancsi84 (válaszként erre: 3. - Miszti3)
2014. jan. 10. 10:55

Kedves Miszti3!


Szeretném elvégezni én is a szellemgyógyász tanfolyamot. Olyan kérdésem lenne, hogy Te kit ajánlanál. Ki az, akinél érdemes lenne elvégezni a tanfolyamot?


Válaszodat előre is köszönöm!

Szép napot!

Jancsi84 :)

19. mandala100 (válaszként erre: 9. - Ari1971)
2011. júl. 4. 15:40

Szia!


A műtét mindig sikerül,csak akkor érzed hogy nem ha a hited nincs meg,azaz vissza írod a betegséged!

Én nem kérek pénzt az első kezelésnél,és én a gyógyításért nem kérek pénzt.Egy takarító nőnek sokkal többet fizetnek ki.Itt ami összegekről olvasok borzasztó nagy összegek!Kertericsről tudok nagy szakember,és ő is az én tanáromtól tanult! Én csontos Vilmostól tanultam,akinek a neve nem semmi! Van amikor 1 emberrel foglalkozok és 3-4 órát töltök vele! Vannak beteg emberek akik nem tudnak fizetni mert nincs miből! Ezeknek az embereknek nincs joguk meg gyógyulni?

18. sugi123 (válaszként erre: 17. - Viola3)
2011. máj. 5. 21:26

Szia!


Semmiképp se engedd ,hogy kipakoljanak.

Imre bácsi Gödöllőn rendel.170km Veszprémtől.

Esetleg ha felhívod Imre bácsit akkor biztosan tud neked ajánlani szellemgyógyászt.Bár én csak ő hozzá mennék el.A telefonszámát privátba elküldöm ha kéred.

17. viola3
2011. máj. 5. 17:01

Sziasztok !

Teljes tanácstalanságban vagyok. Én Veszprémben élek. Itt a környéken nem találtam szellemgyógyászt. Esetleg van valaki aki tudna ajánlani megbízható szellemgyógyászt? Egyébként a Kerselics Imre hol gyógyít? 40 éves vagyok myomáim vannak, 8 hónapja tudok a betegségemről. Itt Veszprémben csak kipakolni akarnak, de én szeretnék természetes úton meggyógyulni. 6 hónapja már járok reflexológiára és 2 hónapja akupunktúrára, túl vagyok méregtelenítésen és számtalan gyógytea kúrán, de még érzem, hogy nem vagyok teljesen rendben.

Várom segítő válaszotokat.

Köszönöm:

2011. máj. 2. 14:46

Sziasztok!

Én is voltam Imre bácsinál,nekem csak jó tapasztalatom volt nála.Akiket azóta hozzá küldtem ,azok is meggyógyultak,ráadásul olcsóbban gyógyít mint,Perge Julianna.Manapság rengeteg szellemgyógyász van,de mindenki csak oda menjen aki a belső megérzéseire hallgatva,önmagához közelinek érzi a gyógyítót,és hite van abban amit csinál,illetve hite van önmagában ,abban ,hogy önmaga meggyógyulhat ,és meg is fog gyógyulni!

2011. ápr. 30. 23:03

ajajj! nem akartam elvenni a reményt valakitől és visszafogtam magam korábban.

én is be vagyok avatva és tanultam szellemgyógyászatot, igaz, nem az említett úriembernél.

a hangulatomon tudott javítani az ilyen kezelés. máson nem.

ugyanazt tanultam, amit Matatek Judit is... vagyis, ha nagy a gond, irány az orvos! (igaz, őt az orvosok sem tudták megmenteni, de a másik ismerősömet, aki nagy mester volt, talán meg tudták volna, ha időben megy orvoshoz...)

biztos jók valamire ezek a gyógyító technikák, de van, amikor kell a rendes orvos.

14. zsuzsi195556 (válaszként erre: 11. - Miszti3)
2011. ápr. 29. 23:02

Sziasztok!!

Én ugyan így jártam Perge Juliannával! Nem haragszom rá ,én voltam hiszékeny és még sokan mások!Abból van szép új lakása Debrecenben /kertes ház/!! Számlát én kértem ,DE nem kaptam vajon ílyekor hol van az Apeh.

Én is azt mondom ,hogy jól gondolja meg mindenki kihez fordul!

13. ari1971 (válaszként erre: 11. - Miszti3)
2011. ápr. 29. 19:56
Bocs ,műtét 15000ft !!!Össz volt 20000ft!!!!
12. ari1971 (válaszként erre: 11. - Miszti3)
2011. ápr. 29. 19:55

Helló!!

Megpróbáltam körbe járni a témát!Végül megkaptam Kercselics Imre telefon számát. Felhívtam ,ő mondta ,ha Debreceni vagyok az egyik "jó " tanítványa szintén ott lakik Perge Julianna,megadta a számát!Felhívtam első elbeszélgetés 5000ft számla nélkül, a műtét 20000ft számla nélkül!

Én kértem ,de az úgy kimaradt Igen, nem voltam körül tekintő!! DE, tanultam :)

Kösz a választ!!

11. Miszti3 (válaszként erre: 9. - Ari1971)
2011. ápr. 27. 14:44

Kértél tőle oklevelet, vagy valamilyen vizsgát, engedélyt, ami alapján gyógyít?


Nagyon sok a kuruzsló, csaló, szélhámos ezeken a szakterületeken, melyek láthatatlan tevékenységekből állnak össze, és ellenőrízhetetlenek.

Én a magam részéről csak azért nem pengetnék pénzt senki markába, mert egy nagynevű szellemgyógyászra hivatkozik, Kercselicsre.

Ha nem számlaképes, az is gyanus lenne.


Amit feladott Neked "házi feladatot" 2 hónapra, olyasmikkel itt a neten ezerszámra találkozhatsz, letöltheted.

Szóval nem tudom, mennyire voltál körültekintő, ha nem igazán, akkor ne a valódi szellemgyógyászokra legyél mérges és ítélkezz igazságtalanul rajtuk.

2011. ápr. 24. 21:47
Akkor küldeném a Ghost Busters című nótát mindenkinek, aki szereti.
9. ari1971 (válaszként erre: 8. - Mandala100)
2011. ápr. 24. 21:35

Helló!

Ha a műtét nem sikerül,Te vissza adod a pénzt?

Illetve adsz róla számlát,kezelési lapot?

Előre köszönöm a felvilágosítást!

2011. ápr. 7. 23:37

Sziasztok!

Én két hete végeztem gyémánt fokozattal,mint szellemsebész,pszichotronikusként.Kercselics is a mesteremnél végzett Csontos Vilmosnál. A gyógyítás nem angyalokkal történik hanem az én szellemem végzi a gyógyítást,azaz a szellem kezem! Természetes az én irányításommal.A betegtől függ,hogy mennyi idő elteltével írja jóvá a gyógyítást,van akinek akkora a hite,hogy 1-2 nap de vannak akik hetek,hónapok múltán írják jóvá. Itt nincs gyógyszer,vér,stb, de mégis van műtét,ami személyektől,és a betegségektől függően 1-2,de volt olyan,hogy 4 órát vett igénybe!Már az első kezeléstől jobban vannak a betegek,és ez persze a hitét is növeli.Első alkalommal az aurát,és a csakrát kell meg tisztítani,energia szintet emelni.Sok betegen szellemek vannak rá tapadva amitől meg kell tisztítani a beteget.A vízér is okoz betegséget,ezt is be tudjuk mérni,hogy a beteg ágya hol fekszik.Átkot,rontást,is le tudunk venni,szóval sok minden befolyásolja valaki miért,mitől lett beteg.

2011. febr. 16. 08:59

tényleg fontos, hogy ő is valóban akarjon küzdeni, meggyógyulni. enélkül a nem spirituális gyógyítás se működik.

én is tapasztaltam már, hogy energetikai kezelés elindít egy folyamatot, aminek javulás az eredménye, igaz, nálam nem annyira fizikai tünetekről volt szó.

ami azonban fontos, és ami miatt írom a hszt: nem tudom, pontosan mi apukád betegsége, de olvassatok utána mindenképp a megfelelő táplálkozásnak! azzal is rásegíthettek a gyógyító munkájára. nem tudom, a gyógyító mit mond majd erre, de csodálkoznék, ha nem emelné ki a húsfogyasztás mellőzését, vagy legalább csökkentését, és nem javasolna sok friss gyümölcsöt. tudom, drasztikus, de vannak olyan betegségek, ahol a szinte csak nyers ételek fogyasztása javulást eredményez. persze lehet, hogy nálatok pont nem ez lesz a javaslat, de mindenképp nézzetek szerintem utána, hogy milyen ételek befolyásolják kedvezően a gyógyulási folyamatot.

2011. febr. 15. 16:18

Nekem egyik napról a másikra fülzúgásom lett, elég fiatalon. Ez igazából annyira rossz, hogy vallatni lehet vele. Hónapokig kínlódtam, míg valaki ajánlott egy ilyen "csodadoktort". Elmentem hozzá, elmondta, mi fog történni, és alig bírtam ki nevetés nélkül, én ugyanis nem hiszek az ilyen himi-humi dolgokban. De, gondoltam, ha már ott vagyok, kibírom azt a pár percet, tiszteletlenség lenne otthagyni.


Aztán leültetett egy székre, pár méterre volt tőlem, és egyszer csak azt éreztem, hogy belemerülök egy meleg vizes medencébe, mindenem bizsergett.

Az állapotom a következő napokban javulni kezdett. Mint egy csoda. Lelkiekben ugyan össze kellett magam szedni, de mégis. A folyamatot ő indította el.

5. Miszti3 (válaszként erre: 4. - 279430c980)
2011. febr. 15. 13:39

Utolsó információm szerint valahol Gödöllőn lakik, és talán ott is rendel.

Ha nem ütközik akadályba apukád gyógyulása -sorsszerűre gondolok-, akkor jó helyen vagytok.


Remélhetőleg apukád is akar gyógyulni -tudatalatti szinten is- és hiszi, hogy ezzel a módszerrel meggyógyulhat.

Nem árt egy kis spirituális gondolkozás, ismeret hozzá. De nem feltétel.


Az angyalok válaszától függ, hogy nekilát-e Kercselics a gyógyításnak. Ha már nekilát, az már nagy reményekre jogosít. :-)

4. 279430c980 (válaszként erre: 3. - Miszti3)
2011. febr. 15. 07:36
Én is Imrebácsira gondoltam. Hozzá szeretnénk elvinni aput is. A pénz nem számít, előteremtjük a föld alol is, csak szeretném ha meggyógyulna!
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook