FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Szellemgyógyászat, szellemműtét

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Egyéb test és lélek témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

21. kisborsi2014-10-06 11:15
Ki tanulhat szellemsebészetet? Kell e valami különleges képesség? Szeged környékén van e ilyen tanfolyam?

20. Jancsi842014-01-10 10:55
Kedves Miszti3!

Szeretném elvégezni én is a szellemgyógyász tanfolyamot. Olyan kérdésem lenne, hogy Te kit ajánlanál. Ki az, akinél érdemes lenne elvégezni a tanfolyamot?

Válaszodat előre is köszönöm!
Szép napot!
Jancsi84 :)
(válasz Miszti3 3. hozzászólására)

19. mandala1002011-07-04 15:40
Szia!

A műtét mindig sikerül,csak akkor érzed hogy nem ha a hited nincs meg,azaz vissza írod a betegséged!
Én nem kérek pénzt az első kezelésnél,és én a gyógyításért nem kérek pénzt.Egy takarító nőnek sokkal többet fizetnek ki.Itt ami összegekről olvasok borzasztó nagy összegek!Kertericsről tudok nagy szakember,és ő is az én tanáromtól tanult! Én csontos Vilmostól tanultam,akinek a neve nem semmi! Van amikor 1 emberrel foglalkozok és 3-4 órát töltök vele! Vannak beteg emberek akik nem tudnak fizetni mert nincs miből! Ezeknek az embereknek nincs joguk meg gyógyulni?
(válasz ari1971 9. hozzászólására)

18. sugi1232011-05-05 21:26
Szia!

Semmiképp se engedd ,hogy kipakoljanak.
Imre bácsi Gödöllőn rendel.170km Veszprémtől.
Esetleg ha felhívod Imre bácsit akkor biztosan tud neked ajánlani szellemgyógyászt.Bár én csak ő hozzá mennék el.A telefonszámát privátba elküldöm ha kéred.
(válasz viola3 17. hozzászólására)

17. viola32011-05-05 17:01
Sziasztok !
Teljes tanácstalanságban vagyok. Én Veszprémben élek. Itt a környéken nem találtam szellemgyógyászt. Esetleg van valaki aki tudna ajánlani megbízható szellemgyógyászt? Egyébként a Kerselics Imre hol gyógyít? 40 éves vagyok myomáim vannak, 8 hónapja tudok a betegségemről. Itt Veszprémben csak kipakolni akarnak, de én szeretnék természetes úton meggyógyulni. 6 hónapja már járok reflexológiára és 2 hónapja akupunktúrára, túl vagyok méregtelenítésen és számtalan gyógytea kúrán, de még érzem, hogy nem vagyok teljesen rendben.
Várom segítő válaszotokat.
Köszönöm:

16. sugi1232011-05-02 14:46
Sziasztok!
Én is voltam Imre bácsinál,nekem csak jó tapasztalatom volt nála.Akiket azóta hozzá küldtem ,azok is meggyógyultak,ráadásul olcsóbban gyógyít mint,Perge Julianna.Manapság rengeteg szellemgyógyász van,de mindenki csak oda menjen aki a belső megérzéseire hallgatva,önmagához közelinek érzi a gyógyítót,és hite van abban amit csinál,illetve hite van önmagában ,abban ,hogy önmaga meggyógyulhat ,és meg is fog gyógyulni!

15. Sapienta2011-04-30 23:03
ajajj! nem akartam elvenni a reményt valakitől és visszafogtam magam korábban.
én is be vagyok avatva és tanultam szellemgyógyászatot, igaz, nem az említett úriembernél.
a hangulatomon tudott javítani az ilyen kezelés. máson nem.
ugyanazt tanultam, amit Matatek Judit is... vagyis, ha nagy a gond, irány az orvos! (igaz, őt az orvosok sem tudták megmenteni, de a másik ismerősömet, aki nagy mester volt, talán meg tudták volna, ha időben megy orvoshoz...)
biztos jók valamire ezek a gyógyító technikák, de van, amikor kell a rendes orvos.

14. zsuzsi1955562011-04-29 23:02
Sziasztok!!
Én ugyan így jártam Perge Juliannával! Nem haragszom rá ,én voltam hiszékeny és még sokan mások!Abból van szép új lakása Debrecenben /kertes ház/!! Számlát én kértem ,DE nem kaptam vajon ílyekor hol van az Apeh.
Én is azt mondom ,hogy jól gondolja meg mindenki kihez fordul!
(válasz Miszti3 11. hozzászólására)

13. ari19712011-04-29 19:56
Bocs ,műtét 15000ft !!!Össz volt 20000ft!!!!

12. ari19712011-04-29 19:55
Helló!!
Megpróbáltam körbe járni a témát!Végül megkaptam Kercselics Imre telefon számát. Felhívtam ,ő mondta ,ha Debreceni vagyok az egyik "jó " tanítványa szintén ott lakik Perge Julianna,megadta a számát!Felhívtam első elbeszélgetés 5000ft számla nélkül, a műtét 20000ft számla nélkül!
Én kértem ,de az úgy kimaradt Igen, nem voltam körül tekintő!! DE, tanultam :)
Kösz a választ!!

11. Miszti32011-04-27 14:44
Kértél tőle oklevelet, vagy valamilyen vizsgát, engedélyt, ami alapján gyógyít?

Nagyon sok a kuruzsló, csaló, szélhámos ezeken a szakterületeken, melyek láthatatlan tevékenységekből állnak össze, és ellenőrízhetetlenek.
Én a magam részéről csak azért nem pengetnék pénzt senki markába, mert egy nagynevű szellemgyógyászra hivatkozik, Kercselicsre.
Ha nem számlaképes, az is gyanus lenne.

Amit feladott Neked "házi feladatot" 2 hónapra, olyasmikkel itt a neten ezerszámra találkozhatsz, letöltheted.
Szóval nem tudom, mennyire voltál körültekintő, ha nem igazán, akkor ne a valódi szellemgyógyászokra legyél mérges és ítélkezz igazságtalanul rajtuk.
(válasz ari1971 9. hozzászólására)

10. butternut2011-04-24 21:47
Akkor küldeném a Ghost Busters című nótát mindenkinek, aki szereti.

9. ari19712011-04-24 21:35
Helló!
Ha a műtét nem sikerül,Te vissza adod a pénzt?
Illetve adsz róla számlát,kezelési lapot?
Előre köszönöm a felvilágosítást!
(válasz mandala100 8. hozzászólására)

8. mandala1002011-04-07 23:37
Sziasztok!
Én két hete végeztem gyémánt fokozattal,mint szellemsebész,pszichotronikusként.Kercselics is a mesteremnél végzett Csontos Vilmosnál. A gyógyítás nem angyalokkal történik hanem az én szellemem végzi a gyógyítást,azaz a szellem kezem! Természetes az én irányításommal.A betegtől függ,hogy mennyi idő elteltével írja jóvá a gyógyítást,van akinek akkora a hite,hogy 1-2 nap de vannak akik hetek,hónapok múltán írják jóvá. Itt nincs gyógyszer,vér,stb, de mégis van műtét,ami személyektől,és a betegségektől függően 1-2,de volt olyan,hogy 4 órát vett igénybe!Már az első kezeléstől jobban vannak a betegek,és ez persze a hitét is növeli.Első alkalommal az aurát,és a csakrát kell meg tisztítani,energia szintet emelni.Sok betegen szellemek vannak rá tapadva amitől meg kell tisztítani a beteget.A vízér is okoz betegséget,ezt is be tudjuk mérni,hogy a beteg ágya hol fekszik.Átkot,rontást,is le tudunk venni,szóval sok minden befolyásolja valaki miért,mitől lett beteg.

7. Sapienta2011-02-16 08:59
tényleg fontos, hogy ő is valóban akarjon küzdeni, meggyógyulni. enélkül a nem spirituális gyógyítás se működik.
én is tapasztaltam már, hogy energetikai kezelés elindít egy folyamatot, aminek javulás az eredménye, igaz, nálam nem annyira fizikai tünetekről volt szó.
ami azonban fontos, és ami miatt írom a hszt: nem tudom, pontosan mi apukád betegsége, de olvassatok utána mindenképp a megfelelő táplálkozásnak! azzal is rásegíthettek a gyógyító munkájára. nem tudom, a gyógyító mit mond majd erre, de csodálkoznék, ha nem emelné ki a húsfogyasztás mellőzését, vagy legalább csökkentését, és nem javasolna sok friss gyümölcsöt. tudom, drasztikus, de vannak olyan betegségek, ahol a szinte csak nyers ételek fogyasztása javulást eredményez. persze lehet, hogy nálatok pont nem ez lesz a javaslat, de mindenképp nézzetek szerintem utána, hogy milyen ételek befolyásolják kedvezően a gyógyulási folyamatot.

6. cézé2011-02-15 16:18
Nekem egyik napról a másikra fülzúgásom lett, elég fiatalon. Ez igazából annyira rossz, hogy vallatni lehet vele. Hónapokig kínlódtam, míg valaki ajánlott egy ilyen "csodadoktort". Elmentem hozzá, elmondta, mi fog történni, és alig bírtam ki nevetés nélkül, én ugyanis nem hiszek az ilyen himi-humi dolgokban. De, gondoltam, ha már ott vagyok, kibírom azt a pár percet, tiszteletlenség lenne otthagyni.

Aztán leültetett egy székre, pár méterre volt tőlem, és egyszer csak azt éreztem, hogy belemerülök egy meleg vizes medencébe, mindenem bizsergett.
Az állapotom a következő napokban javulni kezdett. Mint egy csoda. Lelkiekben ugyan össze kellett magam szedni, de mégis. A folyamatot ő indította el.

5. Miszti32011-02-15 13:39
Utolsó információm szerint valahol Gödöllőn lakik, és talán ott is rendel.
Ha nem ütközik akadályba apukád gyógyulása -sorsszerűre gondolok-, akkor jó helyen vagytok.

Remélhetőleg apukád is akar gyógyulni -tudatalatti szinten is- és hiszi, hogy ezzel a módszerrel meggyógyulhat.
Nem árt egy kis spirituális gondolkozás, ismeret hozzá. De nem feltétel.

Az angyalok válaszától függ, hogy nekilát-e Kercselics a gyógyításnak. Ha már nekilát, az már nagy reményekre jogosít. :-)
(válasz kotk 4. hozzászólására)

4. kotk2011-02-15 07:36
Én is Imrebácsira gondoltam. Hozzá szeretnénk elvinni aput is. A pénz nem számít, előteremtjük a föld alol is, csak szeretném ha meggyógyulna!
(válasz Miszti3 3. hozzászólására)

3. Miszti32011-02-15 07:26
Az gyógyít, amiben hiszel, ld. az elöttem szóló Ildikót.
De működik a szellemgyógyászat is, feltéve, ha az illető sorsa így van prediszponálva. Ha nem, akkor nincs az a hatalom, ami meggyógyítaná.

A szellemgyógyászat működési elve: A szellemtesten végzik el a szerv javítást, amely idővel átíródik a fizikaiba. Párszor megismételhető a kezelés, ez kihatással van arra, hogy erőteljesebben, hamarabb áríródjon a gyógyult szerv információja.
A műtétet nem a szellemgyógyász végzi közvetlen, saját erejéből, hanem rajta keresztül tudják véghezvinni a gyógyítást erre a tevékenységre specializálodott angyalok. A gyógyító általában egy megtisztult lélek, magas rezgésszámmal, ez teszi lehetővé, hogy az angyalok tudnak rajta keresztül "dolgozni"...
Magyarországon is vannak már hiteles szellemgyógyászok, -valós, mérhető eredményekkel-nem csak Manilában, de nagyon sok mellettük a magukat szellemgyógyásznak valló pancserek.

Hiteles elöttem pl. Kercselics Imre, az Ő gyógyító tevékenységét saját szememmel kísérhettem figyelemmel, tanítóm volt a táltos suliban. Többek között egy agydaganatot távolított el egy 20 éves srácból. Kercselics pl. minden beavatkozás előtt a szenzibiljével "rákérdez" a gyógyító angyalokra, hogy a műtét végrehajtásának van-e sorsbeli akadálya, és ha nincs, csak akkor lát neki a műtétnek. (Így sportszerű :-) )

2. S. Ildikó2011-02-15 06:53
... Jézus A Gyógyító ! Nincs más ! Minden más a pokolba vezető út! Nagyon szívesen küldök erről bárkinek információt az e-mail címére kérésére, amely bőséggel tartalmaz áldásokat is! Édesanyám áttétes rákból épült úgy fel, hogy az orvosok ezt "lehetetlennek" mondták. :)

* Jézus pedig rájuk tekintvén, monda nékik: Embereknél ez lehetetlen, de Istennél minden lehetséges! * (Máté 19:26)

Isten Bölcsességét Kérem az Életedre !

1. kotk2011-02-15 05:33
Kérlek írjon nekem róla, aki már részt vett ilyenen. Tapasztalatok és eredmények érdekelnek nagyon!