Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik netbook jobb, Sony Vaio vagy Dell Inspiron? fórum

Melyik netbook jobb, Sony Vaio vagy Dell Inspiron? (tudásbázis kérdés)


1 2
36. hamyka
2012. márc. 24. 14:21

ui: a lenco dismen nem használt volt hanem vadiuj!!


teáht nagyon érdemes megtanulni hogy melyik márka a joh!!


a monitorom is philips ez is használt, elözö életéröl semmitsem tudok, több mint egy éve van nálam semmi baja.... ismerösömmel is ki takarítattam a monitort igy remélem sokáig birja!!


irjatok és üdv: hamyka :)

35. hamyka
2012. márc. 24. 14:16

Sziasztok!!


Nem ismerek minden márkát de azért meg probálok nektek segiteni!!


Én a sok márkák közül egyik legjobbnak tartom a Sony márkát, nekem van itthon Sony márkáju kamerám egyszer már volt csináltatva....


Nekem Lcd képernyös kamerám van,és egyszer csak azt vettem észre hogy eltünt a kép.... persze a kukucskálon láttam a felvételt de a lcd-n nem... mint kiderült egy kábel vagy huzal vagy mi adta meg magát.... annyira nem értek én hozzá hogy miböl állnak ezek a kütyük :D :D


10.000 ft volt a javitása,sikeresen megjavitoták...


Bár már nem nagyon kamerázok,mostanában boszorkány konyha lett a hobbim, sok munkával jár, de legalább egészségesebben lehet élni... Akit esetleg érdekelnek házi készitésü készitmények irjon rám!!


Némelyik recept még nem teljes még most tanulom én is....


Visszatérve a márkákhoz: a Dell márkát hallottam már de nem volt még a kezeim közt, szerintem mind a kettö nagyonjo,persze fö szabály hogy pl: teszkobol ne vegyünk ilyen müszaki dolgokat, semmi bajom a teszkoval de hallotam olyat hogy nem érdemes teszkobol müszaki cikeket venni...


de nagyon tudom ajánlani az Euronicsot vagy más néven a sprekrumot, nagyon jo bolt én is itt vettem a kamerámat meg a dvd lejátszomat, a dvd lejátszomat még egy szerelö sem látta,pedig a dvd lejátszom is Sony....


Vagy jo márka még a philips is meg a samsung is...



Viszont a Lencot ill a nordmendte-thomson márkát kerülni!!


Volt nekem anno Lenco márkáju discmenem,jonak jo volt csak ahogy lépkedtem akadozott benne a lemez, aztán leejtetem mikor odavoltam kirándulni és pofára esett, kicseréltetem egy philips márkáju discmenre na ez már sokkal jobb!!


Még az akai is jo márka,nekem van itthon Akai márkáju tévém használtan vettem a tévét, mikor vettem egy éves volt a tévé, leggalábbis az elado ezt mondta....


Nekem a véleményem az hogy piacrol semmi képpen se vegyünk müszaki dolgokat ha csak nem ad a készülékre legalább 2 év garanciát ha 3 év garanciát vagy még több garanciát ad az a legjobb!! de lehetöleg müszaki szakáruházbol a legjobb vásárolni!! nekem ez a véleményem!!


Kedves Sunshine19 hol vetted a készüléket? Mertha piacon vetted akkor sok jora ne számits....


Természetesen ha müszaki szakáruházbol vásárolunk ekkor is kifoghatunk olyan készülék/készülékeket amik bedöglenek....


Azért érdemes müszaki szak áruházbol vásárolni mert tudnak segiteni a garancia érvényesitésében, amit a piacon lehet hogy nem tudnak érvényesiteni és közzbe az elado le lép....


Én a nordmende-thomson márkáju tévémmel jártam igy hogy megvettem 32.000 ft-ért használtan, kihozta a buszmegálloba,majd én cipeltem tovább a tévét fel a buszra meg le a buszrol....


Nah de a lényeg az, hogy mikor javitani kellett a koma már ott sem volt lelécelt más lett helyette abbol a boltbol ahol vettem, de azért megjavitoták...


Még aszem müködö képes a tv, de már sokszor volt javitva....


az Akai tévét is használtan vettem ez 20.000 ft volt távirányitoval együtt.... ezt még szerelö nem látta!! Bár van hogy sipol a tévé halkan ez mit jelent??


De aztán abba hagya, remélem nem akar kimulni a tévém!! Szerelö még nem látta!!


Bár már ez a elado is lelépett....


Remélem tudtam segiteni nektek!!


Irjatok és üdv: hamyka

2012. márc. 24. 08:22
sonym van,de maris gondom van a battery-jevel/elem/,mar 2szor vittem vissza szerviszbe,/garancia alatt.a dell nem ismerem.
2011. febr. 15. 09:32
Sony Vaio-t javasolnék, nekem is vaiom van, igaz nem netbook, hanem egy FW szériás drágaság 1,5 éve. Nagyon szeretem, eddig semmi gondom nem volt vele, pedig nagyon sokat és sok mindenre használom!
32. tyityu (válaszként erre: 11. - Pinkyke)
2011. febr. 15. 09:16

a billentyuzetem francia, mivel franciaorszagban elek es itt vettem. Gondolom otthon magyart lehet kapni.

En tenyleg csak ajanlani tudom, semmi gondom vele:)

2011. febr. 15. 08:19
a sonyt nem ismerem, nekem Dell Vostrom van, és az szuper. meg a Dellek 3 év garija se rossz:) HP-t, Asust, Toshibát nem ajánlom.
2011. febr. 15. 07:37
Nekem az ASUS jött be:)
29. szimba
2011. febr. 15. 06:00
ja, erre is két év a garancia!
28. szimba
2011. febr. 15. 05:59

sony vaioról pötyögök most is, lassan két éves, nagyon szeretem, nem volt vele ezidáig semmi problémám. az aksi legalább 6-8 órán át bírja.

korábban nekem is acer-em volt, de hiába olcsóbb, megfogadtam, hogy soha többet!

27. pinkyke (válaszként erre: 26. - Magicmag25)
2011. febr. 14. 23:26
most egy hp van nálam kölcsönbe, hát ez tényleg egy katasztrófa :)
2011. febr. 14. 23:24

Sony Vaiom van mar tobb,mint ket eve, az akksija most kellett kicserelnem,hihetetlen sokaig birta es jo volt az elettartama.Semmi gondom nincs vele,hogy lekopogjam!Imadom!

Ha van penzed ra, vegyel Sonyt.Itt van par ismerosom akik a Dellben dolgoztak,marmint Dell cuccokat raktak ossze, meseltek par dolgot,hogy dobaljak ossze a szamitogepeket,laptopokat!Nem ajanlom es a HPt sem.

25. pinkyke (válaszként erre: 24. - Bared)
2011. febr. 14. 23:13
rokonnak is az volt az első amit vett :D
24. bared
2011. febr. 14. 23:11

egyébként a férjem nagy linux párti, a dell-re is felrakta azonnal az ubuntut....

angliában pedig mac lesz...ezt rég eldöntöttem...

2011. febr. 14. 23:10
egyébként biztos tud valamit nagyon az apple, mert angliában szinte mindenki azzal mászkál és nagyon istenitik de pl. rokonomnak is az van ő kint él és ha valamit küld mail-ban azt windows pajtás nem mindig hajlandó megnyitni
22. bared (válaszként erre: 13. - 07c4794583)
2011. febr. 14. 23:10
ebben teljesen egyetértünk... a baj az: a sony anynival amennyivel drágább, nem tud többet:-(
21. pinkyke (válaszként erre: 20. - 07c4794583)
2011. febr. 14. 23:08
tuti ha már menő ügyvéd leszek az lesz az irodámban az asztalon, de amíg suliba járok addig még felesleges egy mac. internetezéshez és beadandókhoz elég valami olcsóbb, ez a két gép meg picike és könnyen elfér a táskámba, a régit soha nem vittem sehová, mert majd megszakadtam alatta
20. 07c4794583 (válaszként erre: 18. - Pinkyke)
2011. febr. 14. 23:04

én mindig windows-os típus voltam - windowsos noti, netbook, asztali gép, és smartphone (windows mobile-lal, illetve különféle nokiák) - de meg kell mondjam, miután kezembe került egy macbook, aztán eúgy iphone, egy új világot fedeztem fel magamnak.


nem tudom, és nem akarom azt mondani, hogy jó vagy rossz, de annyira más volt, és egyébként tényleg lenyűgöző volt, hogy már nem szívesen zárkózom el tőle, és mindig nagy kíváncsisággal figyelem az apple új fejlesztéseit, eszközeit, és azt hiszem, a potenciális iphone és ibook tulajdonosok körébe tartozom - lassan.


Nagyon érdekel ez a világ, tisztában vagyok a hype-pal meg a nyereséggel, amit a dizájnon nyernek, mégis érdekel az egész, és szerintem ez a jövő.

Az Apple jó úton jár. :-)

19. andi6020 (válaszként erre: 10. - Tyityu)
2011. febr. 14. 22:59
Nekem is az van. Nagyon jó!
18. pinkyke (válaszként erre: 16. - 07c4794583)
2011. febr. 14. 22:58

az iphone-nál is a nevet kell szerintem megfizetni, szerintem :) villogásra való

egy másik fórumon irogatták, mert a mac egy életérzés , ja csak ha elromlik 1 év után tuti kidobni a majd fél millás gépet az is egy életérzés :DDD

17. 07c4794583 (válaszként erre: 15. - Pinkyke)
2011. febr. 14. 22:55

adjál 2 pontos típusmegjelölést, - dell és apple -


a "drága" hagyományos értelme, hogy több pénzt kell kivegyek a zsebemből, a valódi értelme az, hogy MIT kapok a pénzemért?


egy macbook "drága", mert sokat kell kiadni, de sokkal többet nyújt, mint egy hetvenezres netbook egy névtelen gyártótól. definiáld a "drágát" első körben!

2011. febr. 14. 22:52
kb mint az iphone és a klónjai :)
15. pinkyke (válaszként erre: 13. - 07c4794583)
2011. febr. 14. 22:52
a dell a drágább ebben az esetben :D ha nagyon villogni szeretnék akkor mac-at vennék, de az ellen is marha sok ellen érv van. nekem csak egy pici 10" kell , azt könnyen magammal tudom cipelni
2011. febr. 14. 22:52

lefordítva az analógiát: ha van pénzed sony vaiora, vegyél azt. ha nincs: az szívás, vegyél bármit, ami hasonlít.

ilyen egyszerű.

2011. febr. 14. 22:48
a dell persze olcsóbb, szóval ha fasza kocsit szeretnél, és nincs pénzed, fiatot veszel. de ha fasza kocsit akarsz, és van pénzed, akkor maseratit. tehát ez a kérdés: van pénzed sony vaiora, vagy csak szeretnél valamit, ami elitnek néz ki, de nem az?
2011. febr. 14. 22:47
informatikusként határozottan a sonyra szavazok
11. pinkyke (válaszként erre: 10. - Tyityu)
2011. febr. 14. 22:46
én is azt néztem :) nekem is csak rózsaszín jöhet szóba :) a billentyűzet magyar rajta v angol ?
10. tyityu
2011. febr. 14. 22:43
nekem sony vaio-m van mar tobb honapja. en nagyon szeretem. semmi negativumot nem tudok mondani. csak ajanlani tudom. raadasul tobb szinbol lehet valasztani.nekem rozsaszin van, es imadom:)
2011. febr. 14. 22:41
Szerintem is Dell.Nekem Asus van. 2 év gari van rá.1 éves és eddig minden oké!:)
2011. febr. 14. 22:33
Ja, amúgy nekem Toshibám van és imááádom!! :)
2011. febr. 14. 22:33
DELL!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook