Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Parkolótársaságok miért a lehúzásokra mennek? fórum

Parkolótársaságok miért a lehúzásokra mennek? (beszélgetős fórum)

2011. okt. 22. 14:58
A kedvencem ahol megbüntettek az a 32 esek terén lévő parkoló autómata . Ott a kocsmáros vagy pub mitudom én mi odateszi a kibaszo.....t ernyőjét kis asztalát,hogy kiüljenek a vendégek. De az nem érdekli ,hogy ezzel eltakarja az égész órát. Tánla persze sehol. Csak a piros csomagról jöttem rá ,hogy balek vagyok.
2011. febr. 14. 17:50
Hogy ez is micsoda egy undorító társaság! Én a közteresekkel jártam úgy.hogy a kisfiam ovija előtt semmi parkolási lehetőség nincs kialakítva.Egyik nap beszaladtam érte és mivel nem tudtam sehol megállni felálltam a padkára,de kb 10 percre. Ezek a mocskok kiszállás nélkül az autójukból lefényképeztek(ezt onnan tudom,hogy a fényképen látszik)és egy cetlit sem hagyva az autómon csak egyszerüen kiküldték a 10.000 ft-os csekket .Ha a hó leesik,annyi fáradtságot nem vesznek,hogy eltakarítsák,akkor bezzeg nem jönnek arra. Nagyon egyoldalú a dolog!
2011. febr. 14. 17:15
egyébként pont ezért totál megértem azokat, akik fű alatt rokiigazolványt szereznek, mert egyedül az véd a parkolóőrök szemétkedésével szemben. (na meg persze ha az ember hét közben nem parkol a város fizető övezeteiben :S)
2011. febr. 14. 17:13

igen, sajnos ez van mindenhol, hogy a lehúzás a fontos.

azt is szívatják, aki vesz jegyet, kiteszik a csomagot a szélvédőre, aztán menjen az autós reklamálni ha nem akar fizetni... :(


ráadásul most az van - ahogy hallom - hogy maximum havonta egyszer foglalkoznak a reklamációddal (a rendeletben benne van). tehát ha egy hónapban kétszer is úgy jártál, hogy bár volt parkolójegyed, mégis megbüntettek, akkor a második esetben már nem törli a parkolótársaság a büntit :/

2011. febr. 14. 17:12
Lassan összeáll egy komoly Pimaszúr projekt a a repertoárodban:)Csak így tovább!
2011. febr. 14. 17:11
Azért ,hogy még több pénzt keressenek:)
2011. febr. 14. 17:10
A galériámban a kép is bizonyítja ,hogy a parkolótársaságok inkább a buntetésre megy. Úgy elrejtették szegény parkolóórát a bokorba ,hogy 10 emberből ha 2 -en megtalálják. (ugyanígy a bokorból ugrik elő az őr is )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook