Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan szerezhet külföldi állampolgár vízumot Magyarországra? fórum

Hogyan szerezhet külföldi állampolgár vízumot Magyarországra? (tudásbázis kérdés)

2007. dec. 30. 19:16
Lakhelyen a konzulatuson. Meghivo es ha ukran vagy 35EU is!
2007. dec. 27. 13:59
meg hivoval
2007. dec. 9. 19:45

Én egy nigériai barátomat szeretném idehozni. Szóval érdeklődtem. A bevándorlási hivatalt kérdeztem meg.

Ha idehozol valakit, akkor a magyar állam azt feltételezi, hogy neki nincs pénze, tehát te fogod eltartani. Annyi jövedelemmel kell rendelkezned, amennyiből el tudod tartani. Kérnek APEH jövedelemigazolást, aktuális munkáltatói igazolást, a lakásod tulajdonlapját (hogy lesz hol laknia). Ha mindent tudsz igazolni,akkor meghívólevelet küldesz neki, és ő a saját hazájában megkapja a vízumot. De ugye mindenért fizetni kell (igazolások, meghívó levél) Ha nincs bejelentett normális jövedelmed, akkor a bankszámládon lévő megtakarítás is megfelel.A lényeg, hogy a meghívónak kell sokkal többet tennie mint a meghívottnak.

2007. szept. 12. 22:19

[link]


Itt is vannak informaciok.

2007. szept. 12. 22:14
www.magyarorszag.hu, bevándorlási hivatal
2007. szept. 12. 21:56
Ugy ertem ha hivataltol tudakoljatok meg, akkor biztos helyes informaciot fogtok kapni. Leven nem valoszinu, hogy sokaknak lesz tapasztalata arrol, hogy afrikaiak hogyan kaphatnak munkavallalasi vizumot az orszagba.
3. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 2. - Zsuzso100)
2007. szept. 12. 21:54
Szerintem a tuneziai magyar kovetsegen ezt neki el tudjak mondanni, vagy ennek te is utanajarhatsz az illetekes hivataloknal.
2007. szept. 12. 21:45
Tud valaki konkrét dolgokat, hogy szerezhet egy külföldi állampolgár (tunéziai) vízumot Magyarországra. Itt szeretne dolgozni, nemcsak látogatóba jönni!
2007. szept. 12. 21:45
Vizummal kapcsolatban (külföldi állampolgárnak Magyarországra)!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook