Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bodyrock tv otthoni intervallum edzés fórum

Bodyrock tv otthoni intervallum edzés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. sáraanna (válaszként erre: 10. - Bodyrocker_noémi)
2011. febr. 16. 13:34

Tök megörültem, mikor megláttalak titeket az oldalon. Ezen fellelkesülve csináltam a fórumot is!

Én is a múltkor Rékával.

Látod magadon amúgy a változást?

11. d69ebe5725 (válaszként erre: 10. - Bodyrocker_noémi)
2011. febr. 16. 12:15

Réka edzéseit még nem csináltam, de lehet, hogy most beszerzek egy dvd-t :)

A diétát mennyire tartjátok be?

2011. febr. 16. 08:34

Sziasztok! Noémi vagyok. Én vagyok fent Bodyrock tv-n. :)

Zuzanának teljesen más edzései vannak, mint Rékának. Én a kettőt kombinálom, mert a Rékához egy idő után nagyon hozzá lehet szokni. 3 éve tornászom Réka gyakorlataira, és aláírom, hogy nagyon jók, de… azt gondolom, hogy Réka elsősorban fogyasztó-szálkásító gyakorlatokat mutat be, míg Zuzana edzései inkább izmosítanak és az állóképességet fejlesztik. Réka gyakorlataiból megcsinálsz 50-et, Zuzanáéból pedig sokszor elég 8-at összehozni egy kör alatt. :)

Én úgy edzek, hogy elindítom például valamelyik 20 perces combformáló Réka „blokkot”,bodyrock gyakorlatokkal indítok, aztán mikor már nem bírom tovább, csinálom a Rékát…Felváltva.


Vannak egyszerűbb gyakorlatok is, azokkal érdemes először próbálkozni. :)

2011. febr. 15. 21:00

Sziasztok!


Nagyooon szeretem ezeket az intervallum edzéseket. Erőm nem sok van, de próbálkozom. És tényleg jól néz ki Zuzana, meg is dolgozik érte, nagyon szép. Meg aranyosak a férjével :)

8. sáraanna (válaszként erre: 7. - Mendy)
2011. febr. 15. 18:44
Persze éveket tornáztam és tornázok is és nagyon szeretem is Réka dvd-it. A body rock tv-n főleg intervallum edzések vannak, ami lényegesen más mint a Réka edzései. Az tetszik benne, hogy 20 perc alatt teljesen kifáradok. Teljes erőbedobással kell dolgozni és a zsírégetés másnap is tart, nem csak az edzés alatt.
2011. febr. 15. 18:12
Aham...belenéztem, de szerintem én maradok Rékánál. Ha azt végigcsinálod, jól elfáraszt és van is eredménye. Próbáltad már?
2011. febr. 15. 18:09
Igen, ő nagyon jól néz ki, de biztosan dolgozik érte már jó pár éve, na meg biztosan helyesen is táplálkozik, sehol nincs a testén zsír :)
2011. febr. 15. 13:07
amúgy nagyon jól néz ki a csaj ( Zuzana) neeemm??? Ő a példakép!!!!!!:)
2011. febr. 15. 13:05
A home workouts menüpontnál találod a napi edzéseket, videóval, pontos leírással, hogy miből mennyit kell csinálni hány mp-ig. Nehézséget okozhat h angolul van.
2011. febr. 15. 08:33

Szia!

Hogyan kezdted el? Mire kell kattintani? Néztem a linket, de nem világos nekem.

2011. febr. 14. 20:07
2011. febr. 14. 14:55

Sziasztok!

Követitek a bodyrock tv intervallum edzéseit? Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?

Én elkezdtem az edzéseit és nagyon tetszenek remélem nem vagyok egyedül ezzel! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook