Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bodyrock tv otthoni intervallum edzés fórum

Bodyrock tv otthoni intervallum edzés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. máj. 31. 15:02

Sziasztok en is ismerem ezt a linket de annak idejen leginkabb a recepteket neztem mar regota nem lattam hogy van-e ujdonsag es a tornait nem probaltam ki de nekem ugy tunt annak idejen hogy amikor Zuzana kajarol beszel, egyfolytaban csak a cicijeit kozelitik, szoval ezen jot is nevettem de a go bananas meg a tobbi recit is kiprobaltam es finik:)


Az edzest nem is nagyon neztem mert nekem olyan playboy stilusu volt az egesz oldal de ha ilyen jol beszeltek rola, utananezek meg egyszer:) most nem tudom hogy aktualis lehet-e mert terhes vagyok es lassitottam egy kicsit az edzeseimen, de esetleg utana;)


Ja es tenyleg ez a Zuzana jol nez ki...

41. SweetDelight (válaszként erre: 39. - Dynuchu)
2011. máj. 31. 14:37
Már nem tudom, nem jegyeztem meg, mert én is olyan 50 körül láttam. A székes dolog jó megoldás,Zuzi is csinált így gyakorlatokat az elején, csak sajna nincs olyan székem.:(
2011. máj. 31. 13:38
Amúgy dip station helyett én két szék-háttámláján csinálom a lábemelést, és ha a földről kell felhúzni magam, akkor jó ha van ilyen beakasztós háttámlájú székünk, egyszer Zuzana mutatta, hogy Ő úgy csinálja, ha nincs nála dipstation. DE én be szoktam fogni páromat a gyakorlatokhoz, olyankor Ő tartja nekem a partvis nyelet :)
39. dynuchu (válaszként erre: 38. - SweetDelight)
2011. máj. 31. 13:36
Hol láttál? Én csak valami tolódzkodó, húzódzkodó izét láttam ilyen 50.000 forint körül, és az nem is olyan jó mint egy dip station. Amúgy ide kb. 30.000ért hoznák el a dip stationt, de sokan írták, hogy Magyarországra nem hoznak...
2011. máj. 31. 13:23

Én még egyelerő a régi gyakorlatait csinálom, ott még nincsen könnyebb változat, de nem is olyan dúrva,és többnyire nincs segédeszköz. Megnéztem, hogy itthon mennyiért lehet kapni dip station-t...

nagyon drága és talán 2 helyen találtam:(

2011. máj. 31. 09:47
Ja, hallod, múlthét kedden megcsináltam egy olyat, hogy 25 guggolás, 75 fekvőtámasz x 10 és vasárnapig éreztem a combjaim... tényleg, másnap menni sem tudtam. Persze minden guggolás szabályos volt, ahogy Zuzu mutatta :))
36. dynuchu (válaszként erre: 31. - SweetDelight)
2011. máj. 31. 09:46

[link]


Itt vannak a challengek, ezen belül a 6.

35. dynuchu (válaszként erre: 33. - Pita17)
2011. máj. 31. 09:45
Nyugodtan vágj bele, majdnem mindegyik videójához van módosítás a kezdőknek :))
34. SweetDelight (válaszként erre: 33. - Pita17)
2011. máj. 30. 22:10

Először valami "könnyebbet" próbálj, bár az nem nagyon van benne.

Pl. 15 minute extreme workout, vagy prison cell exercises

33. pita17
2011. máj. 30. 21:22

Sziasztok!

Egy ideje én is szemezgetek Zuzana gyakolataival, de eddig a mostani állóképességemhez képest még túl nehéznek tűntek. Viszont elhatároztam, hogy ha törik, ha szakad, megpróbálkozom velük:))!

2011. máj. 30. 16:30

Szerintem a legbrutálisabb combra a drag me to hell.

3 napig menni alig bírtam, a leülésről felállásról nem is beszélve.

31. SweetDelight (válaszként erre: 30. - Dynuchu)
2011. máj. 30. 16:27

Szia!

Ez melyik diet challenge? Nem találom.

2011. máj. 30. 13:21

Az étkezést ki mennyire tartja be? Én most kezdtem el azt, hogy earn your carb, tehát csak torna után eszem szénhidrátot. Kíváncsi vagyok az eredményre, sokan írták, hogy nekik nagyon hatásos volt ez a módszer, és segített a fogyásban :))


Ja, én nekem is van blogocskám, olvassátok: dynuchu-sportol.blogspot.com


Noémi, Neked mi a blogod címe?

2011. máj. 30. 13:20

Sziasztok!

Én itt vagyok, már 3 hete csinálom a bodyrocker tornákat :) Isteni jók :)

Egyre jobban megy ^^

2011. máj. 28. 16:05

De kár, hogy nincs itt senki:(

Pedig nagyon jók a gyakorlatok.

2011. márc. 11. 18:26
Sziasztok! Én is bodyrock függő vagyok.:)) Én kb. egy éve fedeztem fel az oldalt és azóta csinálom. Én nagyon szeretem, eddig semmilyen sporttal nem tudtam ilyen eredményeket elérni, pedig mindig sportoltam. A lényeg a folytonosság és tényleg figyelni kell a kajára, mert csak úgy működik. Én sem követem a napi edzéseket, megvannak a kedvenceim és azokat cserélgetem, de ha olyan edzés van, amihez nem kell semmilyen eszköz (sandbag, dipstation) akkor azt általában kipróbálom. Az a legjobb ebben az edzésben, hogy teljesen átalakítja a testedet:)))
2011. márc. 2. 15:14
Még egy hónapja sincs hogy csinálom, de már nagyon nagy változásokat látok magamon!!!! :))
2011. febr. 22. 17:22

Ti mindig az adott napra vonatkozó bodyrock tornát csináljátok vagy vannak kedvenc feladataitok és azokat kombináljátok?

Nekem a jump lunge (amikor ugrásból kell csinálni a váltott lábas kitörést) nagyon bejött,jó izomlázam lett tőle, úgyhogy azt belerakom a gyakorlataimba.

24. Mendy
2011. febr. 18. 08:28
Én tavaly nyár óta nem tornázom. Azelőtt rendszeresen "Rékáztam". A mozgáshiány miatt szerintem 12 kilóval vagyok most több, úgyhogy azt tapasztalom, aki rendszeresen tornázik és egyszer leáll, az elkezd szépen hízni. Szerintem nagyon hatásos Réka.
23. d69ebe5725 (válaszként erre: 22. - Bodyrocker_noémi)
2011. febr. 17. 21:20

Az tény, hogy mindkettőnek műmellei vannak, de egészségükre. Ha ők így jobban érzik magukat, akkor áldásom rá. Én sose voltam a műdolgok híve, bár nekem is alaposan el fog tűnni a mellem, az az érzésem. :/ De még mindig jobb így, inkább a testem legyen jó, mint a mellem... :D

Holnap benézek a debreceni update boltba, keresek dvd-ket. :) Hátha nem lesz túl sok az aerobik és a bodyrock mellé.

És köszi a blogcímet mégegyszer, jó látni, hogy nem csak én vagyok ilyen fanatikus. :D

2011. febr. 17. 18:52

A harmadik és a legutolsó a leghatékonyabb szerintem. A harmadikon 30 perc has, popsi(az nagyon jó) és felsőtest található. az utolsón meg ott van a negyven perc popsi+ a 20 perc comb is jóra sikerült. Az alakreform dvd végén pedig van 10 perc hasizom, azt én minden nap megcsinálom. Mindegyiken van egyébként használható rész.Az első és a második dvd combrésze egy jó kis kardio-edzésnek felel meg, A negyediken a comb jó, az ötödiken a gumiszalagos-steppados.

Ami a felsőtestet illeti. Hát én nem vagyok szakértő, de szerintem ha a Zuzana gyakorlatait kitartóan csinálod, biztosan meglátszik majd az eredmény. :)Nézd meg a kezét..:D Őszintén szólva én már kicsit túlzásnak is tartom. Meggyőződésem egyébként, hogy a túlzásba vitt fekvőtámaszozás "eltűnteti" a mellet. Én magamon ezt tapasztaltam...Nem véletlen gondolom, hogy Rubint Rékának és Zuzanának is gumimelle van. (hozzáfűzném, hogy Zuzana így is jól néz ki, míg a Réka egyre kevésbé....:P)

Elküldöm neked levélben a blogom linkjét, azon oldalt találsz egy linket.Barbara dvd a neve. Ott a van mindenféle fitness dvd, szerintem Rubint Réka is:)

21. sáraanna (válaszként erre: 19. - D69ebe5725)
2011. febr. 16. 23:13

Nekem Rékától az Alakreform dvd-ről a felsőtest rész nagyon tetszik,sokszor csinálom, szerintem az hasznos is. Az összes hasra való edzése szupi, úgyhogy azok közül bármelyiket is csinálod mind hatásos.

Bár szerintem Rékánál nagyobb hangsúlyt kap a comb, popsi mint a felsőtest.

2011. febr. 16. 23:10
Egy dolog aggaszt, hogy az alsó szomszéd mikor unja meg az ugrálásomat, mert hát elég sok ugrálós feladat van. Nem baj, csak kibírja valahogy:)
19. d69ebe5725 (válaszként erre: 17. - Bodyrocker_noémi)
2011. febr. 16. 15:40
Melyik a leghatékonyabb? A felső testemre többet kell edzenem, nagyon el van maradva a lábaimhoz képest (amit azért a step aerobic is megedz rendesen :)).
18. sáraanna (válaszként erre: 16. - Bodyrocker_noémi)
2011. febr. 16. 15:12
Én a szénhidrátokat is próbálom kerülni (reggelire még belefér), mert végeredményben abból is cukor lesz. És nagyon sokat iszok!
17. Bodyrocker_noémi (válaszként erre: 11. - D69ebe5725)
2011. febr. 16. 15:04
A Réka dvd-k vásárlásában tudok tanácsot adni, ha szeretnéd.Kívülról fújom mindegyiket..:D
16. Bodyrocker_noémi (válaszként erre: 12. - Sáraanna)
2011. febr. 16. 15:03
Mi is örültünk, hogy ennyien vagyunk. Én a diétát csak annyira tartom, hogy nem nagyon eszek édességet és próbálok minél több zöldséget és gyümölcsöt enni.Most épp cukormentes diétát tartok, édesítővel iszom a kávét is. Ez eléggé leviszi az ember testsúlyát, szóval aki fogyni akar, annak ajánlom figyelmébe. Először nehéz megállni, de ha ezt betartod, nem is hiányzik már az édesség..:) A fenekem jóval kerekebb lett, mint volt és a hasam is normálisabban néz már ki (ez a gyengepontom..:S). És ez azóta, amióta elkezdtem bodyrockekedni:)
15. d69ebe5725 (válaszként erre: 14. - Sáraanna)
2011. febr. 16. 13:56
Nyilván, én ebben inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy miből áll a diétátok. Pl. sokan nem esznek gyümölcsöt, akik izomépítéssel foglalkoznak, nap mint nap hallom ezt. Vagy van, aki kevés ch-t eszik, sok fehérjét és viszonylag több zsírt is így. Én annak a híve vagyok, hogy rostban és fehérjében gazdag táplálkozás kell, mert nekem ez vált be. Vagyis sok zöldség, sovány hús, zabpehely, barna rizs, és a többi...
14. sáraanna (válaszként erre: 11. - D69ebe5725)
2011. febr. 16. 13:40
A diétát muszáj tartani valamennyire, mert nekem az a tapasztalatom, ha csak mozgok és ugyanúgy eszek vastagszok. Én nem diétát tartok, csak odafigyelek mit, mikor és mennyit.
13. sáraanna (válaszként erre: 12. - Sáraanna)
2011. febr. 16. 13:35
Mármint én is Rékával folytattam a múltkor az edzést.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook