Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az elmúlt évben igényelt üdülési csekken más néven szerepelek, mert közben férjhez mentem. Lehet gond az elfogadással? fórum

Az elmúlt évben igényelt üdülési csekken más néven szerepelek, mert közben férjhez mentem. Lehet gond az elfogadással? (tudásbázis kérdés)

2011. febr. 15. 11:45
Köszi a hozzászólásokat !
2011. febr. 14. 20:56
Mi voltunk így nyaralni,abszolút nem volt probléma.De ahogy f.eva61 írta,annyit kértek tőlem,hogy a lánykori nevemen írjam alá.
2011. febr. 14. 17:31
Mi elfogadóhely vagyunk.Nem szoktuk elkérni a személyit, ha ücs.-vel fizet a vendég, a lényeg, hogy az aláírás ugyanaz legyen, mint a felhasználó neve.Ha a lánykori neved van a csekken, akkor így írd alá és kész.Neked ebből nem lesz gondod, de a beváltóhelynek sem.
2011. febr. 14. 16:03
vidd magaddal a házassági anyakönyvi kivonatot
2011. febr. 14. 14:46
nyilván lesz nálad személyi és abban talán benne van az a név, amire kiállították az üdülési csekket
2. 4b138bec0c (válaszként erre: 1. - Annacska58)
2011. febr. 14. 12:48

SZia!

Hívd fel őket, és kérdezd meg, hogy ilyenkor mi van?!

Szerintem, ez lenne a legegyszerűbb megoldás. Más ötletem nincs:(

2011. febr. 14. 12:47
Az elmúlt évben igényelt üdülési csekken más néven szerepelek,mert közben férjhez mentem.Minden más adatom maradt.Szerintetek lehet ezzel gondom,az elfogadásnál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook