Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beteg lettem, hőmelkedés, és nátha, néha köhögök is.. fórum

Beteg lettem, hőmelkedés, és nátha, néha köhögök is.. (beszélgetős fórum)


2011. febr. 15. 10:23

jobbulást! és hogy gyorsabban gyógyulj: kerüld a húst, egyél sok friss gyümölcsöt, zöldséget. forázz le egy fokhagymát, vöröshagymát, ha van gyömbéred, azt is reszelj bele, lehet még beletenni erős paprikát, ha bírod. ha már nem tűzforró, tegyél bele citromot és mézet, ez is segít! (jobb, mint a coldrex, mert nincs mellékhatása ;) )

és fontos, hogy inkább pihenj pár napot, amíg jobban leszel, ha szeretnél hamar rendbejönni. (ismerősöm két hónapja szenved, mert pihenés helyett is dolgozik)

2011. febr. 14. 10:53
méz c vitamin meleg tea ha lehet kamilla vagy hárs ,de akár csipkebogyó,sál a nyakra...sós vízzel gargalizálni.. stb
2011. febr. 14. 09:32
Nagyon ritkán vagyok beteg..
2011. febr. 14. 09:31
köszi a válaszokat, amúgy a náthát kell közölni a dokival?:D
6. Sibetti (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. febr. 14. 08:26
Szia! Nekem már egy hete tart. Először kis torokfájás, aztán az hamar elmúlt. Aztán orrfolyás, és tegnaptól köhögés. Lázam nem volt.
2011. febr. 14. 07:42
Menjél orvoshoz mert nekem ebböl lett tüdőgyuladásom!És utánna a tüdőgondozoba kötöttem ki!
2011. febr. 14. 07:33
Kuráld ki rendesen a betegséget, nehogy valami szövödmény legyen a későbbiekben. Mielőbbi gyógyulást kíván Üdv.Ágnes
3. t.Ili (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. febr. 14. 07:26

Ne menj,ha hőemelkedésed van!

Menj orvoshoz!

2011. febr. 14. 07:11

Szia!


tünés az orvoshoz, nagyon sokan körülöttem csak köhögtek, meg hőemelkedés. Nagyon csúnya tüdőgyulladás van most toppon...

2011. febr. 14. 07:08
Azért elmehet suliba nem? nem fáj a torkom sem. Köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook