Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kilósok fogjunk össze! fórum

100 kilósok fogjunk össze! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
792. .jucus. (válaszként erre: 791. - Jack7907)
2012. szept. 25. 09:25

Szia!

Tök jó, hogy megismerhetünk véleményt a másik oldalról is...

Az én részemről a hízás sajnos betegség miatt volt, és amikor kiderült az ok, onnantól sikerül szépen fogyni.

Amit mondok, csak a magam nevében mondom: Én sokkal boldogabb,kiegyensúlyozottabb vagyok most, mint 20 kilóval nehezebben.A magabiztosság sugárzik rólam, és a férfiak igenis jobban megnéznek most, mint régebben. A férjem szeretett ducin is, szeret most is ( 17 alatt sok minden történik egy házasságban), De a mostani énem, a kisugárzásom, jobban tetszik neki, ez látszik.


És tény, sokkal könnyebb így csinosan öltözködni, magassarkút hordani, és sportolni is.


De mégegyszer: ez az én véleményem, és még előttem van 10 kiló, tehát sovány nem vagyok, még most sem.

2012. szept. 25. 07:06
Na, akkor írok már ide valamit, ha már ennyire pang a topic :-) Szóval Sziasztok! Véletlenül akadtam rá a Hoxára meg erre a topicra, de úgy gondoltam, emiatt beregisztrálok. Szóval szerintem még ha nem is látszik, de sok hapsi szaladgál a Földön (pl én is), akinek igenis tetszenek a duci lányok és haragszanak a reklámokra, amiért a karcsúságot éltetik. A feleségem elég vékony, túl vékony, de sajnos nem tudom meggyőzni arról, h. szedjen már magára pár kilót, minél többet, annál jobb :-) Ha valaki egészségügyi okokból akar lefogyni, az persze rendben van, de szerintem inkább az volna egy megoldás a fogynivágyók bajára, hogy találjanak olyan hapsit, aki elfogadja és szereti oket úgy ahogy vannak. Tudom, nem egyszerű, sőt lehet, h. nagyon is nehéz, és azt is tudom, h. másodpercek alatt érvek garmadájával lehet alátámasztani, h. miért fogyjunk inkább ahelyett, h. megfelelő pasit találnánk, meg aztán lehet mondani, h. mit beszélek én, amikor még nem jártam molett lánnyal, meg a feleségem is vékony, de azért némi tapasztalattal azt mindenki beláthatja, h. nem mindenkinek van olyan párja, amilyen az esete lenne. De azért feladnotok a keresést nem kellene. Talán a nőiesség a kulcs. Ducin is lehet valaki nőies, sőt ducin lehet csak igazán. Hogy úgy mondjam egy duci nő könnyebben lehet nőies, mint egy sovány. Amelyik pasi meg csak nádszálakban gondolkodik, az lehet, h. nem is érdemel figyelmet részetekről. Meg ami nagyon fontos, h. mennyire tud valaki elégedett lenni magával. Ha egymás mellé raknánk egy elégedett, de molett csajszit meg egy sovány, de átlagos nőt, akkor a férfiak többsége az elsőt választaná, ebben biztos vagyok. Szóval, csajok, keresni és aki keres, az talál. Közhely, de igy van. És ha lehet, maradjatok ducik :-) Köszi, h. elmondhattam a véleményem. Azért irtam le mindezeket, mert szerintem az emberiség összboldogsága, ha lehet ezt igy mondani, nagyobb lenne, ha legalább a duci lánykák nem probálnának meg egyensovány lánykákká válni ;-)
2012. szept. 24. 08:37
Vagy fölé...Agyilag nem tudok ráállni, pedig ugye először minden a fejben dől el...
789. xxLady
2012. szept. 24. 07:55
Nem túl aktív a fórum, tehát mindenki lement száz kiló alá minimum egy húszassal?:D
788. .jucus. (válaszként erre: 787. - XxLady)
2012. szept. 7. 15:28

Jaj, ez tök jó, már be is tettem a kedvenceimbe!

Köszi!

787. xxLady
2012. szept. 7. 15:03
Találtam egy jó naplót itt a hoxán, mézgapaula vezeti (vezette?) - receptekkel megtűzdelve :) Szerintem hasznos lehet, aki mondjuk az inzulinrezisztenciával kapcsolatos diétát választja.
786. .jucus. (válaszként erre: 784. - 537e413e9f)
2012. szept. 7. 11:45
Jaja, nekem is hiányzik a mozgás.
785. Kiss Mária (válaszként erre: 777. - .jucus.)
2012. szept. 7. 11:45
Én a hagyomásnyost kostoltam meg és nem volt gejl kifejezetten finom szerintem
784. 537e413e9f (válaszként erre: 780. - .jucus.)
2012. szept. 7. 11:44
Ehhez azért ám baromi nagy akarat kell, hogy végig tudjuk csinálni, de azt mondom, hogy csak az első két hónap a nehéz...utána már megy magától minden!:-)))
783. .jucus. (válaszként erre: 779. - 537e413e9f)
2012. szept. 7. 11:42

Ja, és utálom a sorozatokat:):)


Zumbázni járok, mert a latin zenét imádom:)

2012. szept. 7. 11:41
Én imádok futni de a térdem nem bírja így maradok a másik kedvenc a kerékpár mellett
781. 537e413e9f (válaszként erre: 771. - .jucus.)
2012. szept. 7. 11:41

Én egy kicsit másképp csináltam!:-)))


Minden ugyanúgy eszek, mivel a kedvenc ételeimről nem szeretnék lemondani...diétás tokaszalonna, csülök, kolbászka...stb csak feleannyit!:-))


Amikor megpróbáltam átállni egy teljesen más étrendre azt tapasztaltam magamon, hogy elkezdtem vibrálni, mivel valamitől megfosztottam magam! Most így megmaradt mindkettő és így jól megvagyok önmagammal!:-)))

780. .jucus. (válaszként erre: 778. - 537e413e9f)
2012. szept. 7. 11:41

Ezt Kiss Máriának írtam:)


Én már csinálom egy ideje...95 kilóról indultam, most vagyok 75-76.

És nem tudok kajákat pakolgatni, inzulinrezisztenciám van, nagyon szigorú étrenddel.


Nem enni meg főleg nem szabad, akkor jön a hipó.

779. 537e413e9f (válaszként erre: 778. - 537e413e9f)
2012. szept. 7. 11:35
Én három éve 120-ról kezdtem, azóta már mást is csinálok, mivel egyszerűen igényemmé vált a sprotolás ismét, ( korábban azért 12 évig versenyeztem és ezért se okozott gondot ) így most ott tartok, hogy hetente kb 5x3 órát csinálom és most vagyok 88!
778. 537e413e9f (válaszként erre: 773. - .jucus.)
2012. szept. 7. 11:31

Ez tök jó...csak tedd délutánra és utána próbáld megállni, hogy ne egyél...és egy hónap és csodát fogsz látni! Aztán ha eddig kibírtad, akkor kezd igényeddé válni, főleg azért is meivel látod az eredményét is! Ha ez szobakerékpár akkor nézzél közben egy kedvens sorozatot...szerintem biztosan van! Nekem a 24 óra...most kezdtem előlről az egészet és ráadásul angolul!


Tehát hajrá!!!!!:-))))

777. .jucus. (válaszként erre: 776. - Kiss Mária)
2012. szept. 7. 11:30

Most megkóstoltam az országtortát, a diabetikusat.Hát majd összeragadt a szám, olyan édesnek éreztem.


El lehet szokni az édes íztől is...

776. Kiss Mária (válaszként erre: 775. - .jucus.)
2012. szept. 7. 11:25
Gyerekek nagy kedvence az update mirinda amit itt az oldalon találtam
775. .jucus. (válaszként erre: 774. - Kiss Mária)
2012. szept. 7. 11:23

Bizony!


Nálunk is mindig az édesítős sütik fogynak el leghamarabb!

774. Kiss Mária (válaszként erre: 773. - .jucus.)
2012. szept. 7. 11:18
Igen én Szoóó Judit lisztjeit is használom, nagyrészt édesítőzök d3e mostanában elengedtem magam nagyon. Pedig az édesítős tk lisztes joghurttortámat olyanok is nagy örömmel eszik akik nem is fogyóznak és rá sem jöttek, hogy ez "másféle" torta
773. .jucus. (válaszként erre: 772. - Kiss Mária)
2012. szept. 7. 11:08

A bicikli is szuper mozgásnak.

Hát akkor tényleg a kaját kell átformálnod.


Nagyon jó sütiket lehet sütni durumliszttel, palacsinta is jó belőle.


Tehát kicseréled a lisztet durumra, vagy grahamra, a cukrot édesítőre vagy xilitre ( én édesítőt használok), a csokit étcsokira.


És mehet a sütés!

772. Kiss Mária (válaszként erre: 771. - .jucus.)
2012. szept. 7. 11:05
Szinte mindennap biciklizem legalább fél órát, nálam az evéssel van gond. Rengeteg diétás sütit ismerek és sütöttem is rendszeresen de ugye a lustaság nagy úr és egyszerűbb készen venni a jó kis lisztes-cukros-csokis finomságokat...
771. .jucus. (válaszként erre: 770. - Kiss Mária)
2012. szept. 7. 10:05

Ebben az a jó, hogyha lemegy a kívánt súly, de megtartod az étrendedben az alapokat, tehát a tk kenyeret, stb.még ha kicsit többet is eszel, ne megy vissza a súly.


Én már soha nem fogok visszaállni a fehérkenyérre-tésztára, és a cukrot is mellőzni fogom.


Ezért írtam, hogy ez nem fogyókúra, inkább életmódváltás.

Én ne felejtsük el a mozgást se, heti legalább két kardió.

De ha sétálsz, már az is jó.

770. Kiss Mária (válaszként erre: 768. - .jucus.)
2012. szept. 7. 09:58
Én 2008.-ban végigcsináltam egy 90 napost azzal leugrott 13 kg majd updateztem és összesen 22 ment le de jó másfél év kellett hozzá. Mára ez szépen vissza is kúszott...
769. .jucus.
2012. szept. 7. 09:51

De már azzal, hogy kicseréled a fehér pékárút tk-ra, és eszel ötször, be fog indulni.

A férjem csak ennyit tett, és 8 kiló neki is lement.

768. .jucus. (válaszként erre: 767. - Kiss Mária)
2012. szept. 7. 09:50

Hát ezt így nehezen tudnám megmondani.

Az elején nagyon gyorsan megy, aztán belassul.


Nekem tavaly novembertől január végéig lement olyan 7-8 kiló, aztán havonta 2-3.

De volt olyan is, hogy két- három hónapig semmi.Ez most nyáron volt.


Összesen eddig kb. 20 kiló, havolta egyszer mérve. nem stresszelem magam feleslegesen:)

767. Kiss Mária (válaszként erre: 766. - .jucus.)
2012. szept. 7. 09:31
Ok köszi. Ez mennyi fogyást eredményez kb./hét? Nekem mondjuk van miből leadni..
766. .jucus.
2012. szept. 7. 09:24

Én általában reggelire szendvicset eszem, két szelet teljeskiőrlésű kenyér ( jókenyér márkájú), sajt, paprika, retek, uburka( a zöldség nagyon fontos, lassítja a felszívódást).

Tízórai barack és pár szem korpovit. ( itt szintén a korpovit dolga, hogy lassítson).


Ebéd főzelék tk liszttel habarva, vagy rakott barnarizzsel.A krumpli riktán és keveset szerpel az étrendemben.


Uzsi gyümölcs korpovittal, vacsi pedig mint a reggeli.

utóvacsizni nem szoktam.


Aztán ezeket lehet variálni.

765. .jucus.
2012. szept. 7. 09:20

hát nem enged linkelni...

keress rá a lassú-gyors szénhidtátokra a guglin, nagyon sok van.

764. Kiss Mária (válaszként erre: 763. - .jucus.)
2012. szept. 7. 09:09

Most látom, hogy egy szót nem igazán sikerült leírnom bocsi:)


mi a lassú ch és mi a gyors?

763. .jucus. (válaszként erre: 762. - Kiss Mária)
2012. szept. 7. 08:56

160 -as ch diétán vagyok.

Ez a következőképp oszlik meg:

reggeli:7-8 óra között, 30g lassú ch

tízórai:9.30-10.00, 20g ch,(ebből 10 g lehet gyors)

ebéd: 12.00-14.00, 50g ch, lassú-gyors vegyesen

uzsonna: 16.00-17.00, 20g ch, ez lehet csak gyors is

vacsora: 19.00-20.00 30g ch ebből max.10g ch lehet gyors


utóvacsi(elhagyható) 21.00-220.. 10g ch, csak lassú


Gyors ch a gyümölcs is!

Joghurt, kefír,tej csak nagyon kevés, az is uzsira.

Tejszín, sajt,túró, tejföl bármennyi, nem számoljuk.

Reggel nincs tejeskávé, müzli!!!

A kávét tejszínnel lehet inni.

Gyümölcsök közül a banán, szőlő, dinnye tiltólistás, a többi gyümi mehet, számolva uzsira.



Nem tudom, mit írjak még, kérdezzetek!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook