Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csokibarna a hajam, és szőkét szeretnék.Tudom ez időbe telik, de hogy vagy mivel probálkoztatok, akik már átestek ezen?! fórum

Csokibarna a hajam, és szőkét szeretnék.Tudom ez időbe telik, de hogy vagy mivel probálkoztatok, akik már átestek ezen?! (beszélgetős fórum)


2011. febr. 15. 20:09
Ja és nekem eléggé sok időbe telt anno,hogy szép,világos szőke legyen az eredeti barna hajam.Először nem volt túl szép-sárgás volt-,de szép fokozatosan kivilágosodott.Leszívatni semmiképpen nem akartam.Így sem tett neki túl jót a sok festés :(
2011. febr. 15. 20:07

Szia!


Én hallottam az Oxy Reload-ról.Én 7 évig voltam szőke,aztán befestettük barnára,mert eléggé meguntam.Egy idő után viszont nagyon elkezdett hiányozni a szőke...Rengeteg fórumot olvasgatam és sokan írtak erről a szerről,hogy nagyon jó.Viszont eléggé nehéz beszerezni.És persze nem olcsó.Budapesten van egy szépségszalon ahol használják/biztosan van több is,de én erről tudok:)/,vannak képek is az eredményekről és szerintem meggyőzőek :) De végül maradtam barna,mert a legtöbben azt mondják,hogy ez sokkal jobban áll,na meg ezzel nincs is annyi macera,mint a szőkével =)

2011. febr. 13. 20:47
nekem is volt szőke hajam kb egy évig, az eredeti sötétbarna és vékonyszálú. az enyém minőségén nem sokat rontott, igaz, kellett hozzá hidrogén, de nem a hagyományos módon, hanem samponnal és vízzel keverve, így nem volt olyan durva. utána festés. hamvasítani mindig hamvasítottam, és a hajpakolások sem maradhattam el. egy év után meguntam, most újra az eredeti színre festettem vissza. de nem bántam meg, hogy szőke voltam .
2011. febr. 13. 20:09
És Ti hallottatok már az Oxy Reload-ról?Állítólag leszedi a hajról a színt,bár azt nem tudom,hogy az eredetire vagy hogy ez hogy működik.És nem roncsolja abszolút a hajat.
2011. febr. 13. 20:04
90 %-ban szőkítve (melírozva) a barna hajam. Sokkal jobban érzem így magam, bár nehezebb kicsit öltözni hozzá. De szigorúan csak fodrásszal csináltatva!
2011. febr. 13. 19:29
Lehet kapni szőkítő festéket, ami olyan, mint a hajfesték. Csak felkened és kiszőkíti. Bár nem biztos, hogy elsőre el fogod érni ezt a világos szőkét...de ha utána fested szőke festékkel, vagy még 1x szőkíted, akkor majd alakul :)
2011. febr. 13. 19:28
Festett a barna,ez egy régebbi kép,teszek fel a mostani színről is eggyet :)
2. mese
2011. febr. 13. 19:27

Festett szín a barna?Szerintem csak hidrogénnel, de az eléggé károsítja..

Megnéztem a fotódat, véleményem szerint a barna sokkal jobban, áll, és nagyon szép az árnyalata.

2011. febr. 13. 19:21
Csokibarna a hajam,vékonyszálú és kevés.De szeretnék szőke lenni.Teszek fel egy képet,amit egy progival csináltam.Azóta mindenki meg van örűlve,hogy legyek szőke. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook