Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » XXI. ker. Csepel - melyik általános iskolát válasszuk? fórum

XXI. ker. Csepel - melyik általános iskolát válasszuk? (beszélgetős fórum)


2015. jan. 22. 21:13

A kölcsey suli alapjában jó, de tanára válogatja alsóban. Vannak évfolyamok, ahol mindkét osztály tanító párosa nagyon jó, van ahol az egyik tanító páros valamiért népszerűbb, de van olyan is, ahol viszont egyik se..... Nekünk sikerült ilyet is, olyat is kifogni.

Viszont a felsőről nem tudok rosszat mondani.

2015. jan. 7. 19:45

Sziasztok, megpróbálom feléleszteni a topicot. Csepeli anyukák, írjatok véleményt a csepeli általános iskolákról, oktatási módszerekről, tanítókról.

mi idén még nem megyünk iskolába, de mivel nemrég költöztünk ide, semmilyen tapasztalatunk nincsen a témában.

köszi :)

10. Galeria (válaszként erre: 1. - Bibi04)
2013. szept. 22. 20:50

Sziasztok!

Látom már egy éve nem nagyon megy a fórum, de hátha valaki még idetéved.

Kiváncsi lennék pl. Bibi véleményére, hogy melyik suliba mentetek és hogy vagytok vele megelégedve?

Én a Myátyás és az Eötvös között vacilálok és nem tudok dönteni:(

Köszi a választ!

2013. aug. 26. 13:23
Sziasztok! Nálunk is az idei év nagy döntése lesz az iskolaválasztás. Én nem szeretnék kifejezetten erős iskolát, jó hangulatú iskolára, tyúkanyó típusú tanítónénire vágynék. Jó lenne, ha lenne zene tagozat. Mi a Mátyás Király iskolát néztük vagy a Karácsonyt. Van ezekről véleményetek? Köszi.
8. cedis1 (válaszként erre: 5. - Anname)
2012. okt. 26. 15:39

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy milyen módszerrel tanulnak a Kazinczyban olvasni? Valakitől azt hallottam, hogy képolvasással, mástól hohy a kép és a szótagolóval vegyesen. Az eltelt idő óta mi a véleményed az iskoláról? Nekünk szeptembertől lesz aktuális, és a katona meg a Kazinczy között filózok, de nagyon.

2012. máj. 11. 22:04
Igaz nincs szó róla dr az AMK-t kerüljétek el nagy ívben kedves leendő elsős anyukák. tapasztalat.
2012. máj. 11. 09:01

Sziasztok!

Idén szeptemberben kezdjük az első osztályt a csepeli Kölcsey iskolában. Tud valaki valamit a tanító nénikről? Melyik osztályt érdemes választani?

(Beke Erika; Zsidiné Csóka Ildikó; Kaszásné Füle Ildikó; Tóth Izabella). Köszönö a válaszokat!

2011. febr. 14. 11:25

Szia,mi a Kazinczyt kezdtuk ebben az evben,es nagyon elegedettek vagyunk.Persze meg csak par honap van mogottunk.Mondjuk nagyon szuper tanito neniket fogtunk ki.A lanyom imadja oket.Jol haladnak a tanulassal is,de nincs nagy nyomas vagy kenyszer.Szeret iskolaba jarni,zsereti az iskola hangulatat.En azt hiszem jol dontottunk.

Sok ovis tarsa jar a Matyasba.Ott is elegedettek.A baratnoje a Katonaba jar,onnan sem hallottunk rosszat.

Nehez dontes,mi is sokat ragodtunk rajta.Nalunk szempont volt,hogy megszeresse a gyerek a tanulast,erdeklodove valljon,sokat mozogjon,es ne legyen nagy a nyomas rajta.Ez nekunk a Kazinczy ! :)

2011. febr. 14. 07:47

Kedves első hozzászóló!

Nem tudom szoktak ilyenkor tartani nyílt napot, hogy eldönthessék szeptemberig melyik általános iskolát válasszák. Én szerény véleményem szerint a Katona József utcai általános Iskola nagyon jó és a kertvárosban van. Ott elég normálisak a pedagógusok és rossz híre még nem volt eddig sohasem az intézménynek két nyelvet tanítanak németet és angolt és van saját tanuszodájuk, ami nagy előnyt jelent. Üdv.Ágnes

3. c2f4ca1967 (válaszként erre: 1. - Bibi04)
2011. febr. 14. 07:39
Szerintem is inkább a Vermest válasszátok, ráadásul ott nyelvi labor is van.
2011. febr. 13. 23:56

Szia! Barátnőm lánya a Vermesbe jár és szereti! Konkrétat nem tudok, de azt igen, hogy szeret iskolába járni! És ez egy 10 évesnél azért jelent valamit!

Amit még Csepelen tudok, hogy a Katona és a Kolozsvári (Mátyás király) jók, a Királymajori viszont hááát inkább nem.

2011. febr. 13. 19:20

A kislányom idén kezdi az ált. iskolát Csepelen. 2-3 iskola jött szóba eddig, de nem tudok dönteni. Tudom, hogy tanárnénit kell elméletileg választani, de lesz az a gyerek felsős is, tehát az iskola maga is meghatározó. Szóba jön nálam a Vermes M., a Kölcsey és az Eötvös.

Kérem akinek van konkrét tapasztalata akár + akár - írja meg. Ti melyiket választanátok és miért???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook