Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt az életednek olyan szakasza, amikor tetteted, hogy élvezed a sexet? fórum

Volt az életednek olyan szakasza, amikor tetteted, hogy élvezed a sexet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jan. 23. 14:03
Volt ilyen, de sosem nagy szerelmek voltak, bár akkor azt hittem.Nem akartam, hogy kudarcként élje meg a randit és akkor még szégyellős voltam elmondani a vágyaimat.
62. puckandúr (válaszként erre: 58. - Erus75)
2009. jan. 12. 00:42

Szívesen megnéztelek volna. Hátha megérzem az igazi okokat. De csak általánosságban tudok véleményt formálni.

A lehető legnagyobb hiba, ha színleled az orgazdát! Eddig bevált? Meghozta a várt eredményt? Jó volt? Fenét, csak túl voltál rajta...


Innen pedig előre elnézést kérek alpári stílusomért. Sőt azt is tudomásul veszem, ha kimoderálnak. De ha ezzel hozzájárultam akár egyetlen felhőtlen együttléthez, már megérte!


Szóval karikás 18-as és mostantól gyenge idegzettel ne olvass!


Erus75! Hova a francba vársz még? Szerinted hány szexuálisan aktív év vár még rád? A főnök hülyeségein agyalsz? Szerinted miért eszik a főnök csak fél viagrát? Mert a főnök nem b@szik, csak b@szogat! Mi van a lábasban? Vastag kula, perecnek hajlítva! Egy kielégített férfit érdekel a moslék dugás után? Persze! Éhes és jól akar lakni. Csak a sznob kancsót rázza ki a hideg a zsírosdeszkától, lilahagymával.

Kényeztesd el Párodat azzal, hogy leülsz vele beszélgetni! Elmondod paráidat. Kéred megértését és segítségét. Ha kell, nyaljon addig, amíg el nem jutsz a csúcsra. Ha máshogyan jön össze, akkor azt közöld vele. Hazugság helyett bizalom! Ha nem vevő erre, akkor növesszen szárnyakat!

A saját testedet Te ismered. Ha csak annyi kell, hogy ő bent legyen és Te "beavatkozol" , hát ne szégyeld magad! Ha extrém kívánságod van, azt se takard! Hiszen az életed kötöd valakihez.


Szeretnél hazugságban leélni egy ( egyetlen) életet? Vagy megosztod kívánságaidat azzal, akivel leéled ezt az életet?


Mit kell főzni egy büszke férfinak, aki ki tud elégíteni egy Nőt? Nem mit, mennyit!


Mi van a melóhelyen? Sok kancsó, akit szemberöhögök és magasról...


Mit kell ezután csinálni? Azt mondani, hogy eddig is férfiként szerettél, de ma megléptél minden elképzelést!


OK. ?


:)

2009. jan. 11. 19:34
Nem tetetem. Ha jó látszik rajtam, ha nem jó az is meglátszik.
2009. jan. 11. 18:22

Vannak olyan helyzetek a nőknél (főleg lelki okokra utalok) amikor tehet bármit az imádott férfi nem tudjuk elérni.

Mindenesetre hülyeség bármit is megjátszani, mert magadat és őt is becsapod. Ha pedig amiatt színlelsz mert kevésnek találod (és különben is mikor lesz már vége....) akkor meg magaddal jól ki is cseszel, elvégre szegény fazon halál meg van elégedve magával, (Nagy Király vagyok) és soha nem fog több energiát belefeccelni, mert minek is, ha erre is vonyít a csaj mint egy kutyakölyök..

2009. jan. 11. 18:05
nem
58. erus75
2009. jan. 11. 18:03
Szinte mindig. Nem tud az agyam kikapcsolni.Azt veszem észre hogy megint máshol jár az eszem.Mit főzzek,mi van a melóhelyen,mit kell ezután csinálnom stb....
57. puckandúr (válaszként erre: 54. - Beikem)
2009. jan. 11. 02:53

És meghozta a várt eredményt? :(

Ettől semmi nem lesz jobb

56. puckandúr (válaszként erre: 52. - 87dcc92a81)
2009. jan. 11. 02:50

Megérteni lehet, de elfogadni nem. A megfelelni akarásnak ez egy nagyon veszélyes dimenziója. A párkapsolat jó esetben egy olyan szövetség, ahol nincs helye az ilyen típusú hazugságnak. Még akkor sem, ha kegyes füllentésnek szánják.

Férfiúi büszkeség? Van ilyen és nehezen kezelhető dolog. Ez egészen biztos. Nem vagyok én sem könnyű eset. De annál xarabb nincs, mint amikor utólag fény derül a turpisságra. Inkább legyen őszinte a Nő és közölje, mi a gát. Ha nem sikerült orgazmusig jutni, na zákson. Attól még lehetett kellemes az együttlét. Amúgy pedig nekünk sem fekszik mindig a dolog, nemde? Csak fél hatkor nem tudunk produkálni, míg a Nőnél ez nem jelent fizikai akadályt. Namost, ha tízből egy löket nem jár orgazdával, akkor sem dől össze a világ. Ha mind el van hazudva akkor már igen.

2009. jan. 7. 23:41
Hülye lennék megjátszani:-)))
54. beikem
2009. jan. 7. 23:34
Egy ideje azt hiszem, folyton ezt teszem.........
2009. jan. 7. 20:57
nem mondanam hogy megjatszodtam valamit... viszont elso nehany alkalommal nem sikerult eljutnom az orgazmusig. szerintem ez normalis. legalabbis remelem. azt hiszem az volt az oka hogy tul hamar tortent minden. nem igazan volt elojatek. az egeszben talan az a hibam hogy a vegen nem szoltam semmit. nem beszeltunk rola. utolag visszatekintve ugy erzem a pasi csak sajatmagaval torodott. mindent elveztem. viszont az orgazmust sajnos nem ertem el...
2009. jan. 7. 20:46

"Volt az életednek olyan szakasza, amikor tetteted, hogy élvezed a sexet?"-cseppnyi fogalmi zavart érzek a hozzászólásokban. Sokan a szexet az orgazmussal párosítják, pedig van olyan, hogy nem történik meg mindkettő.

Azt mutatni, hogy élvezed a szexet -miközben nem- sztem szemétség.Saját magad, és a másik becsapása.

Ha orgazmust színlelsz, az nálam más elbírálás alá esik. A nő gyakran meg akar felelni egy élethelyzetnek, de fáradt, minden egyéb baja van, és nem tudja annyira elengedni magát, hogy eljusson az orgazmusig-> de a kedvesét sem akarja megsérteni, hiszen akkor mivé lesz a férfiúi büszkeség, ezért eljátssza.Ezt én megértem.

2009. jan. 6. 01:40

Úgy látom, eddig csak egy oldalról érkezett válasz. Pedig az élet kegyetlen és néha ideát is produkál kellemetlen meglepiket.

Bocsi, de pár sorban alpári, sőt közönséges leszek.

Rettenet lehangoló, amikor az ápolt körmökből és ragyogó fogsorból az ember patent bugyira tippel és Belemerül egy rokfortos előjátékba, amit visszafojtott öklendezős franciával próbál befejezni. Csak azért, mert egy fogcsikorgatott erősgyomrú akció kevésbé cinkes, mint ha ilyen körülmények között a répa csütörtöki szervíz-üzemmódot jelent...

Mert ugye a lankadt csáp a férfi nem szégyene. De a higiéniáról mit tud a női perifériája, aki nem is az alsó osztályhoz tartozik?

Igen, volt az életemnek ilyen szakasza. De hamar besokalltam, mert szeretem a pocimat és az egyetlen rudimat is. Az igénytelenséget viszont megvetem. Legalább ennyire utáltam öklendezni. Ezért inkább a cölibátust választottam egy évre. Mert szerencsétlen voltam és várni kellett.

Na ezután jött az a Lány, akihez több, mint tíz éve kötöttem az életemet...

2009. jan. 3. 22:51
Egyetértek Camille-vel!
49. puckandúr (válaszként erre: 14. - 01c8755c79)
2008. dec. 27. 20:34

Szerintem azért sok a hitetlenkedés, mert idővel kiderülnek azok a színlelések, amik akkor a legkomolyabb orgazmusnak voltak beállítva.

Ha egy beszélgetés alkalmával szembesül az ember azzal a ténnyel, hogy kapcsolatuk elején csak az ő kedvéért volt eljátszva a dolog... Hát biza elég nehéz legyőzni a későbbi kételyeket.

Sokkal megnyugtatóbb az őszinteség, mert akkor megtalálható a megoldás.

A színleléssel nem csak magát csapja be a Nő, de társa önértékelését is le tudja taposni.

2008. dec. 26. 09:30
de volt ám!
2008. dec. 26. 09:14
Igen,...volt!
2008. dec. 26. 09:02
igen. A mostani párom elött sokszor
2008. dec. 24. 23:59
volt... az exemmel ! nem is egyszer , rendszeresen!!! hálistennek rég volt! Most már nem tudnám tettetni , mert most magamnak hazudnék! De vele azt akartam hogy minél hamarabb vége legyen
2008. dec. 14. 14:40
nem tudom tetetni :( vagy élvezem, vagy nem, de nincs színjáték!
2008. dec. 14. 14:09
Nem volt mindig megmondtam, ha szar volt!
2008. dec. 14. 14:08
soha!
41. Yulcsy
2008. nov. 26. 11:15
Nem.Annak meg mi értelme lenne?Hogy legközelebb se legyen jó?Meg kell beszélni a dolgokat!
40. Kern
2008. nov. 26. 11:13
Nem. Bár mi férfiak elég hamar lebuknánk, ha csak színlelnénk az orgazmust :-)
2008. nov. 25. 20:00
nem
2008. nov. 13. 18:56
bameg pont a férjeteknek kamáztok. szép.minek házadostatok meg??? szar dolog lenne mindig egyenesnek maradni mi? na és ha nem volt? senki sem hal bele.
2008. szept. 28. 12:01

Igen, volt.

Nem azért akartam vele lenni hogy kielégítsen, hanem az új élményekért, amiket megosztott velem. Ez sokkal jobb volt, mint maga az orgazmus.;)

2008. szept. 28. 11:36
Nem!
35. o.andi
2008. szept. 28. 10:03
ritkán..de volt!
2008. szept. 28. 09:42
volt bizony..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook