Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Volt az életednek olyan szakasza, amikor tetteted, hogy élvezed a sexet?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Szexualitás, libidó

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3

86. izmoskörte2017-11-11 22:55
Nem, sosem értettem, hogy mire jó. Amúgy a jó pertner észreveszi a színlelést.

85. kristo_f2017-11-11 20:36
jajj, elfáradtam"(10perc után"

Neked is ugyanannyi időd volt rá. Próbáltál 10 percig fekvőtámaszozni?
:)
(válasz kinga08 80. hozzászólására)

84. Face_to_Face2017-11-11 15:46
Nem

83. f.frezia2017-11-09 04:56
Én ugyanígy vagyok ezzel :)
Egyre jobb a szex..
Tényleg erre is meg kell érni?
(válasz Lavender sky 77. hozzászólására)

82. Varázslat2017-11-05 19:01
Soha. Egyetlen egy alkalommal se tettem...nem is fogom. Értelmetlen.

81. lewisc2017-06-29 13:25
Nem színlelem (egy férfi is színlelhetné), viszont csalóka lehet...az a helyzet, hogy akkor is úgy tűnhet, hogy rendes orgazmusom van, amikor nincs, csak ejakuláció vagy esetleg valami gyenge élvezet.

80. kinga082017-06-28 18:11
Én sosem tettettem, nem is tudnám.
Volt egy barátom, nem voltunk sokáig együtt, mert nem passzoltunk sehogy sem, vele sosem tudtam elmenni.
Szex közben mindig mondogatta, hogy "na közel vagy hozzá?" "jajj, elfáradtam"(10perc után) végül ő elment, engem meg otthagyott felizgulva és csak annyit mondott,hogy "jajj nem volt neked".
Legrosszabb ő volt, ennyire nem bántam meg, hogy összejöttem valakivel.
Jelenlegi párom mindent megtesz, hogy legyen orgazmusom, hüvelyi orgazmusom is van nála! (nem mindig, de 5 esetből 3x minimum)

79. barbus05012017-03-02 21:18
Nekem szex kozben nagyon keves alkalommal van orgazmusom. 3 komoly kapcsolat es par egy ejszakas kaland utan sem jon. De en egy percig sem csinaltam ebbol titkot. Ez van. Nem mindenki teste ugyan olyan. De egy percig meg sem fordul a fejemben, hogy a paromat vissza utasitsam, mert kivanom. Nagyon is. Orgazmussal, vagy nelkule.

78. Lovas842017-03-02 17:46
Szerintem nem vagy egyedül, hiába szeretkeznek többet a fiatalok, nem élik úgy át mint az idősebbek.
Én is most jutottam el oda h megismertem a testem, tudom hol hogyan kell simogatni érinteni h orgazmusom legyen. Meg az is kell h legyen egy párod akit igazán szeretsz, és vágysz rá testileg lelkileg. Na meg kell érni ehhez is, nem csak szétteni a lábat.

77. Lavender sky2017-02-23 20:46
Régebben inkább előfordult, fiatalabb koromban, hogy imitáltam az orgazmust.
Sokat hallottam arról huszonévesen, hogy mennyivel jobban élvezik a szexet a nők 35 fölött, de csak legyintettem. S lám, valóban így van. 38 vagyok, és jobban is kívánom, jobban is élvezem a szexet (ha van kivel)Egyedül vagyok ezzel? :O

76. Giuseppino2010-01-24 11:28
És akkor mit csinál a kedves férj szabad idejében?

Lógatja lábait, vagy csak azt?
(válasz méz62 73. hozzászólására)

75. méz622010-01-23 21:03
Köszi!!!! :):) :) :) :)
(válasz Zigi99 74. hozzászólására)

74. Zigi992010-01-23 20:57
Szegényke :( Még az a szerencse,hogy azért sikerült belekóstolnod a jóba,és tudod milyen is az igazi szex,bizony az tud is hiányozni.:)
Azon pedig nem csodálkozom,hogy idáig fajultak a dolgok a férjeddel,de talán így jobb is mint megalázkodni,Te megpróbáltad hátat fordít valószínű neki sem hiányzik vagy megoldja másképpen,nem kell csodálkozni ha Te is megoldod ahogy tudod,ne is hagyd magad egyszer élünk,ezt a jó dolgot nem szabad a semmibe veszni hagyni.:)
Remélem hamarosan jön más aki valóban figyelmes és törődik veled!;)
(válasz méz62 73. hozzászólására)

73. méz622010-01-23 20:44
Kedves vagy! Már alkalmam sincs, hogy megjátsszam magam. Évek óta szinte a nullával egyenlő a szex. Azért mondom, hogy szinte, mert úgy évente, kétévente egyszer becsúszik egy alkalom. Legutoljára múlt héten próbáltam vele beszélgetni, de a második mondatom után (ami pedig kedvesen hangzott) otthagyott. Igazad van! Megtaláltam azt az érzelmes, figyelmes férfit, aki fel tudott ébreszteni Csipkerózsika álmomból, de sajnos úgy néz ki, hogy egyelőre ő sincs. Ha valaki belekóstol a jóba, már nehezen tud lemondani róla. Nem mondok le én sem! :)
(válasz Zigi99 72. hozzászólására)

72. Zigi992010-01-23 20:32
Ez sajnálatos dolog,neked éppen egy lelkizős figyelmes pasi kellene,hogy a neveltetés által okozott gátak feloldódjanak sok esetben ez is idő és sok türelem.
Nem gondoltál még arra,hogy nem játszod meg magad hanem kimutatod mit érzel azaz semmit,akkor is élvezné a férjed,(?) már ha nem lehet vele erről beszélni nem érdemel mást mint egy fadarabot, neked így is úgyis olyan... hátha változtatna a férjed.Félre ne érts,nem téged van szándékomban bántani,csak felháborít az önzőség miközben segítene a dolgon a megbeszélés.Esetleg segíts magadon,és keress olyan férfit aki tisztel,becsül, szeret és megért törődik veled.
(válasz méz62 66. hozzászólására)

71. méz622010-01-23 20:31
:: :) :) :) :) :) :)
(válasz Giuseppino 69. hozzászólására)

70. Judye2010-01-23 20:19
Szegénykém...
És mi a baj? Nem tudod elengedni magad, v a partnered tehetségtelen??
Akkor én nagyon szerencsés vagyok. Nem emlékszem olyan esetre, hogy ne lett volna jó.
Olyan volt, hogy nem volt kedvem, de még az is jól sikerült.
(válasz szépcsaj 64. hozzászólására)

69. Giuseppino2010-01-23 19:56
Mi mást mondhatok nyisd ki azt a mézesbödönt és legyen teljes az életed.
(válasz méz62 68. hozzászólására)

68. méz622010-01-23 19:50
Köszi a bíztatásod! Nincs lelkiismeret furdalásom, mert fantasztikus érzést élhettem át tavaly (és remélem nem utoljára!). Egyszer csalt meg a férjem, de az is rettentő régen volt. Már évek óta szinte semmi sincs közöttünk, így nincs is miről beszélni. Bár az is igaz, hogy a semmit nem hiányolja az ember.
(válasz Giuseppino 67. hozzászólására)

67. Giuseppino2010-01-23 19:35
Ha ennyire balfácán egy másodpercig ne legyen lelkiismeret furdalásod. Ő élvezte Téged pedig pofátlanul magadra hagyott.

Már csak az hiányozna, hogy kiderüljön, közben más nőket kielégített
Azért ilyen sincs ám sok, annak ellenére, hogy sokan panaszkodnak.
(válasz méz62 66. hozzászólására)

66. méz622010-01-23 19:22
Ma már szégyellem kimondani, de 29 éve ezt csinálom. Első férfi volt az életemben a férjem. Szinte gyerek voltam, mikor találkoztunk. Az a baj, hogy soha nem beszélgettünk a problémákról. Ő is, én is szemérmesek vagyunk, engem ráadásul elég prűden neveltek. Ha legalább ő nyitottabb lett volna, talán nem itt tartanánk. Barátnőkkel sem beszélgettem erről soha, internet pedig akkoriban nem volt. Tavaly tudtam meg (egy másik férfivel), hogy milyen az élvezetes szex.
Jobb későn, mint soha. :) Sajnos egyelőre vége, de.....:) VELE beszéltem a szexről, bár nagyon nehéz volt a gondolataimat, érzéseimet szavakba önteni. Erőlködve, sírva, de megtettem. Később már egy kicsit könnyebben ment a beszéd. A férjemmel a mai napig nem tudok a problémáról beszélni, mert nem partner hozzá. :(

65. Giuseppino2010-01-23 18:47
10 alkalomból 10szer volt jó.

Láttam réges-régen egy olasz filmet, ahol összeszámolták, hogy a herceg hányszor volt nővel, mert megállapították, hogy valahány ezer után a férfi már nem képes teljesíteni.

(A film címe azt hiszem "Szüzet a hercegnek")
Talán össze kellene számolni uraim, nehogy elsokalljunk.

64. szépcsaj2010-01-23 18:16
10 alkalomból talán egyszer ha jó a szex

63. vandika712010-01-23 14:03
Volt ilyen, de sosem nagy szerelmek voltak, bár akkor azt hittem.Nem akartam, hogy kudarcként élje meg a randit és akkor még szégyellős voltam elmondani a vágyaimat.

62. puckandúr2009-01-12 00:42
Szívesen megnéztelek volna. Hátha megérzem az igazi okokat. De csak általánosságban tudok véleményt formálni.
A lehető legnagyobb hiba, ha színleled az orgazdát! Eddig bevált? Meghozta a várt eredményt? Jó volt? Fenét, csak túl voltál rajta...

Innen pedig előre elnézést kérek alpári stílusomért. Sőt azt is tudomásul veszem, ha kimoderálnak. De ha ezzel hozzájárultam akár egyetlen felhőtlen együttléthez, már megérte!

Szóval karikás 18-as és mostantól gyenge idegzettel ne olvass!

Erus75! Hova a francba vársz még? Szerinted hány szexuálisan aktív év vár még rád? A főnök hülyeségein agyalsz? Szerinted miért eszik a főnök csak fél viagrát? Mert a főnök nem b@szik, csak b@szogat! Mi van a lábasban? Vastag kula, perecnek hajlítva! Egy kielégített férfit érdekel a moslék dugás után? Persze! Éhes és jól akar lakni. Csak a sznob kancsót rázza ki a hideg a zsírosdeszkától, lilahagymával.
Kényeztesd el Párodat azzal, hogy leülsz vele beszélgetni! Elmondod paráidat. Kéred megértését és segítségét. Ha kell, nyaljon addig, amíg el nem jutsz a csúcsra. Ha máshogyan jön össze, akkor azt közöld vele. Hazugság helyett bizalom! Ha nem vevő erre, akkor növesszen szárnyakat!
A saját testedet Te ismered. Ha csak annyi kell, hogy ő bent legyen és Te "beavatkozol" , hát ne szégyeld magad! Ha extrém kívánságod van, azt se takard! Hiszen az életed kötöd valakihez.

Szeretnél hazugságban leélni egy ( egyetlen) életet? Vagy megosztod kívánságaidat azzal, akivel leéled ezt az életet?

Mit kell főzni egy büszke férfinak, aki ki tud elégíteni egy Nőt? Nem mit, mennyit!

Mi van a melóhelyen? Sok kancsó, akit szemberöhögök és magasról...

Mit kell ezután csinálni? Azt mondani, hogy eddig is férfiként szerettél, de ma megléptél minden elképzelést!

OK. ?

(válasz erus75 58. hozzászólására)

61. gyöngyszemü2009-01-11 19:34
Nem tetetem. Ha jó látszik rajtam, ha nem jó az is meglátszik.

60. roncsika2009-01-11 18:22
Vannak olyan helyzetek a nőknél (főleg lelki okokra utalok) amikor tehet bármit az imádott férfi nem tudjuk elérni.
Mindenesetre hülyeség bármit is megjátszani, mert magadat és őt is becsapod. Ha pedig amiatt színlelsz mert kevésnek találod (és különben is mikor lesz már vége....) akkor meg magaddal jól ki is cseszel, elvégre szegény fazon halál meg van elégedve magával, (Nagy Király vagyok) és soha nem fog több energiát belefeccelni, mert minek is, ha erre is vonyít a csaj mint egy kutyakölyök..

59. survivor32009-01-11 18:05
nem

58. erus752009-01-11 18:03
Szinte mindig. Nem tud az agyam kikapcsolni.Azt veszem észre hogy megint máshol jár az eszem.Mit főzzek,mi van a melóhelyen,mit kell ezután csinálnom stb....

57. puckandúr2009-01-11 02:53
És meghozta a várt eredményt? :(
Ettől semmi nem lesz jobb
(válasz beikem 54. hozzászólására)

1 2 3