Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van tapasztalata immmunerősítőről? fórum

Kinek van tapasztalata immmunerősítőről? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 21. 07:20

C-VITAMIN TERÁPIA A RÁKGYÓGYÍTÁSBAN MÁR MAGYARORSZÁGON IS

LEGÁLISAN VÁLASZTHATÓ AZ IMMUNRENDSZERT ROMBOLÓ

KEMOTERÁPIA ÉS AZ ESETLEGES SUGÁRKEZELÉS HELYETT !

SIKERES KLINIKAI EREDMÉNYEK ÉS A KEZELÉS TELJES PROTOKOLLJA:

web: www.rakgyogyszer.hu


Ez is az oldalon található :


D-VITAMIN SZEREPE A RÁK ELLEN


CÉL: A vérsavó magasabb keringésben lévő D-vitamin szintje, 25-hidroxyvitamin D (25(OH)D), kapcsolatban áll a jelentősen alacsonyabb vastagbél-, mell-, petefészek-, vese-, hasnyálmirigy-, és agressziv prosztatarák előfordulással.

MÓDSZEREK: A legújjabb járványtani felfedezések a nemrégiben megismert mechanizmusokkal kombinálva lehetővé teszik számunkra a rák etiológiájának méllyebb megértését ami megmagyarázza a 25 (OH)D és kálcium viselkedését a rákos megbetegedés során. Hét fogalommal élve lehet megmagyarázni, szétválás, kezdeményezés, természetes kiválasztódás, túlnövés, áttét, visszafejlődés és átmenet röviditve DINOMIT (Disjunction, Initiation, Natural selection, Overgrowth, Metastasis, Involution, and Transition). A D-vitamin metabolitjai megelőzik a sejtek szétválását és más fázisokban is hasznosak.

EREDMÉNYEK\KONKLÚZIÓ: Becslések szerint ha megnövelnénk egész éven át a minimális vérsavó 25(OH)D szintet 40-ről 60 ng/mL-ra (100-150 nmol/L-re) azzal körülbelül 58,000 új mell rákos esetet, 49,000 vastagbélrákos esetet, illetve az ezekből a betegségekből adódó halálos esetek ¾ edét akadályozhatnánk meg csak az USA-ban illetve Kanadában, derült ki a megfigyelésekből, illetve randomizált kisérleteinkből. Ilyen bevitellel a mell, vastagbél illetve prosztatarákos betegségek halálos eseteit is a felére csökkenthetnénk. Nincsen semmilyen kockázata a 2000 IU-s napi D vitamin bevitelnek, sem pedig a vérsavó 25(OH)D szintjének a 40ről 60 ng/mL-re növelésének. Elérkezett az idő, hogy nemzetközileg összefogjunk, hogy megnöveljük a D-vitamin illetve kálcium bevitelt

2011. febr. 16. 12:28

Köszönök, minden segítséget adó üzit.

A drImmunóra gondoltam egyébként.

Nagyon drága és már járok egy kiegészítő kezelésre immunerősítés és egyéb erősítés céljából.( az említett még kérdéses pont a tapasztalat hiányában) Sok a témában passzoló erősítőt eszem, iszom amit kell, stb, stb, de lehet, hogy a lényeg még nem látható, ezért vannak még most is gondjaim.

Szerintem ( lehet, h. nincs igazam) de az orvosi ellátás ha konkrét dologró van szó ( vakbél, mandula gyulladás, bokaficam:-P) megoldják, de amint az embert 1 adott betegségen túl komplex egészében kellene vizsgálni, az már nem megy.

Ezért megy minden "félig gyógyított" ember fűhöz, fához, ja meg azért, mert "FŰBEN FÁBAN ORVOSSÁG":-)))))

2011. febr. 13. 19:01

"citrom, paprika, alma és társai, megoldanak mindent" ---- ISTENEM!:O:D


[link]


Plsz!


[link]

2011. febr. 13. 18:23

Fontos a jó minőségű víz, min. 2 l naponta és kerüld a szénsavast és mindent amiben adalék, színezék lehet.A lehető legkevesebb "E" számú élelmiszer ipari terméket fogyassz és minél kevesebbet használd a mikrót.

Kevés állati fehérjét és minél több bioélelmiszert, lúgosító zöld ( pl. búzafű, lucerna) fogyasztása ajánlott.

Nagyon magas C vitamin bevitel /8-10 ezer mg/nap / kombucha és flavonoid készítmény fogyasztása, mely nagyon magas antioxidáns tartalommal bír!

Használj minél több Q10 tartalmú készítményeket,vmint sok-sok kalciumot.

Szánj időt magadra, lelki dolgaidra:a jóga, meditáció, ima, agykontroll nagy segítség lehet.

2011. febr. 13. 17:51
Szerintem ilyen komoly bajjal ne próbálkozz homeoval. Üsd be googleba, hogy természetes immunerősítők és ott kiad sok mindent. C vitamin szerintem alap. Sajnos amiről kérdezel, azt nem ismerem. :S Sok sikert, jó egészséged!
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Monroe)
2011. febr. 13. 17:44
írd csak le a nevét, nem minősül reklámnak, hiszen nem Te forgalmazod
2011. febr. 13. 17:34
Szia, én a helyedben homeopátiás orvoshoz mennék.
2011. febr. 13. 17:11

A kérdésem folytatásaként pm rákkal műtöttek és még nem jöttem rendbe, azt mondják, az immun rendszeremmel van a gond.De a kezelő dokim még a C vitamit se proponálja, mert citrom, paprika, alma és társai, megoldanak mindent. Nem úgy látszik:-P Kinek van tapasztalata immunerősítőkben?????

Köszi,

Monroe

2011. febr. 13. 17:07
Kinek van tapasztalata immmunerősítőről. Nem reklámozhetó, ífgy arra gondolok, ami az egyik nemzetközi közösségi oldalon is fennt van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook