Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Paranormal activity. Aki látta a filmet, igaz, hogy az első résznek több befejezése is lett? fórum

Paranormal activity. Aki látta a filmet, igaz, hogy az első résznek több befejezése is lett? (tudásbázis kérdés)


7. mese
2011. febr. 13. 16:36

nah, végignéztem..

most már értem.. amúgy nem nagy durranás a film.. picit sem..

6. mese
2011. febr. 13. 14:50
van aki még látta a filmet? ez egyre nagyobb logikátlan káosz...
5. mese
2011. febr. 13. 14:07
hát ezt nem tudom...de így amit most látok, annyira értelmetlen, mert benne van az a csaj, aki az első részben, és ugyanaz a ház, meg minden..
2011. febr. 13. 14:06
Szerintem a második résznek semmi köze az elsőhöz. Két külön sztori nem?!
2011. febr. 13. 14:05
Igen igaz. Egyik mikor a fickó a kamerába repül. Azt hiszem a másik mikor a nő megöli a fickót meg magát is. Talán van egy harmadik. Nem tudom annyira nem fogott meg a film. :)
2. mese
2011. febr. 13. 14:03

Most nézem a második részt, tegnap láttam az elsőt.. de nem értem, az összefüggést...

Amit én láttam, abban úgy lett vége, hogy as rác, neki csapódott a kamerának, a csajt megszállta a démon, és széttörte a kamerát, mikor a srác felé hajolt..

ennyi...

És ahogy a második rész kezdődik,nem értem, hogy most mi van?

1. mese
2011. febr. 13. 14:01
Paranormal activity.Aki látta a filmet, Igaz, hogy az első résznek több befejezése is lett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook