Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a pomázi Pulzus Numero Sportklubot? fórum

Ismeri valaki a pomázi Pulzus Numero Sportklubot? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 28. 16:33

Szia! Köszönöm! Néztem már a honlapjukat, de kíváncsi lennék olyanok véleményére, akik már jártak ott. Mint te! Nagyon közel van, de kicsit sokallom az árakat egyrészt, másrészt érdekelne, hogy vajh van-e gyerekmegőrzés, amíg anyuci sportol...


És mik a tapasztalataid?

Mennyire kemények az órák? Tinglitanglis, vagy sok hegymenetes, izzasztó? Ki tartja az órákat?

Egyszóval megéri az árát? :)

Köszi előre is... furcsa, hogy még nem hallottam erről a helyről, ha nem sétálok el mellette, sosem tudom meg, hogy létezik... :)

2011. febr. 28. 15:50
Én voltam már az előbb említett sportklubban többször is. Nagyon jók a spinning órák, de a többi foglalkozás is nagyon jó. Ezen a honlapon bővebb információ is található a sportklubról: [link]
2011. febr. 13. 13:58
Egy kis utcában láttam a plakátjukat, és érdekelne, hogy milyenek a spinning órák. Ha valaki járt már ott, örülnék, ha írna pár sort az órákról.
2011. febr. 13. 13:57
Ismeri valaki a pomázi Pulzus Numero Sportklubot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook