Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 51 évesen esküvő, segítsetek! fórum

51 évesen esküvő, segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. dec. 7. 16:53
Most lesz 10 éve,hogy együtt vagyunk a párommal. Már többször emlitette,hogy házasodjunk össze,de én igy érzem biztonságban magam.Nagyon jól megvagyunk,nem látom szükségét annak,hogy ezt papirokkal is megerősitsük.
31. 2104cc91e8 (válaszként erre: 30. - 5796fb1dbf)
2009. márc. 7. 15:57
Ez az esküvő már tavaly megtörtént és csak gratulálni tudunk és nagyon sok boldogságot kívánni jó egészséggel :) :) :)
2009. márc. 6. 18:12
Lehetek a fátyolod vivője? Ez nincs korhoz kötv e és sosem késő.)))
29. Kazuya
2008. dec. 7. 21:07
Ahhoz nem.
28. Karina82 (válaszként erre: 26. - Kazuya)
2008. dec. 3. 09:32
a szerelemhez sohase késő!!!!!!!!!!
27. Illike
2008. dec. 2. 19:40
Kedveseim!Én 45 évesen mentem újból férjhez,és egyházi(nem katolikus)esküvő is volt.Ott a lelkész elmondta,hogy Ő (79 éves fiatalos!!)már esketett 82 éves házaspárt,mert Isten bizony kijelentette:"Nem jó az embernek egyedül lenni,szerzek néki segítőtársat, hozzáillőt",mert Ádám mellé Évát is teremtett!A házasságkötés, az esküvő mindig boldogság,mert 2 ember egymásra találásáról szól,amit megkívánnak osztani barátokkal,rokonokkal, ismerősökkel.Ebben semmi rossz nincs!!Igaz,hogy nem biztos, hogy olyan nagy a "jelenlévő",mint huszonévesen, de nem az a döntő!!Nagyon sok boldogságot kívánok!!Szeretettel!!
26. Kazuya
2008. dec. 2. 19:31

Igazából az esküvő a 20-30 évig áll jól.

Amikor mindeketten fiatalok, tele vannak élettel.

Mert ráncos menyasszony meg öregúr az öregség szélén... nem igazán mutat jól.

2008. nov. 29. 14:32
sohase késő.és nekem ez nagyon tetszik:)gratula
2008. nov. 25. 09:05

"Akár milyen öreg asszony,

ha férjhez megy,

csak menyasszony".


:-)


Nem korfüggő a szerelem.

2008. nov. 25. 09:03
Sok boldogságot, de előtte gondolkozz el, hogy megéri-e ha már voltál házas és elváltál.
22. o.andi
2008. ápr. 30. 21:25

Bátor vagy....erőt,egészséget hozzá!!!!

És föleg BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!!!

2008. febr. 13. 22:05
Sok boldogságot!:)
20. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Ringolina)
2008. jan. 7. 19:00

Termeszetessen , hogy adjatok meg a modjat ! Az ilyesmi nincs korhoz kötve !

SOK BOLDOGSAGOT !

2008. jan. 7. 18:56
sok boldogságot
18. 0148b688d6 (válaszként erre: 15. - Ringolina)
2008. jan. 1. 17:45

Szia!


Először is gratulálok!! Sok boldogságot kívánok nektek.

A DEMJÉNEN mi is ottvagyunk minden évben! A Rózsi ahogy "öregszik" egyre jobb, persze,mindíg is jó volt, sőt nekem a legjobb!!! :)

2008. jan. 1. 17:37

Gratulálok!

Sok boldogságotkívánok!

16. tengericsillag (válaszként erre: 15. - Ringolina)
2008. jan. 1. 14:04

Gratulálok,és sok-sok boldogságot kívánok!!

Na és BUÉK!

2007. dec. 30. 18:39

Sziasztok!

Megtörtént a nagy esemmény ,egy képet is feltettem.

Késöb majd leírom az élménybeszámolót,de most jöttünk meg a nászútról és egy óra mulva megyünk a DEMJÉN koncertre az arénába.

2007. nov. 24. 11:01

Gratulálok és sok sok boldogságit kívánok Nektek!

Láttam a képeidet, nagyon csinos vagy. Mindenképpen szoknyás-felsős összeállítást javasolnék, akár egy sima fűzővel, valamilyen közepes árnyalatú színben, amit szeretsz. Téli esküvőnél a szörmestólák nagyon jól kihasználhatók.

Ha megvolt már a nagy esmény, örülnénk egy élménybeszámolónak, esetleg képeknek is. :)

13. JUL17
2007. nov. 7. 14:33

csak gratulálni tudok ,hogy ilyen korban is megtalálja az ember a párját.Bármit viselsz az a lényeg ,hogy először is magadnak tetszél egy szolid kiskosztüm is megteszi.A lényeg mindig az ,hogy főleg ti érezétek jól magatokat mert ez a ti napotok.

" A szerelem olyan mint az álom egyszerre rád talál,s aztán mindjárt tovaszáll.

A szeretet olyan mint a bilincs ,két szerető szív közt ő a nagy kincs.

Őrizzétek hát a szerelmet de legjobban a szeretetet,mert az egyik elmúlik,de a másik Örökre ott maradthat nektek....."

Mégegyszer nagyon sok boldogságot!!!!!!!!!!!!!!!

2007. nov. 7. 14:16

Én is gratulálok!!

Szerintem egy elegáns kosztüm és kalap-kalap-kalap!

A trófea éttermet én is csak ajánlani tudom.

2007. nov. 7. 13:00
Ja igen, és a zene. Az elég egyedire sikeredett, de imádjuk azóta is: Bevonuló: a Gladiátor film zenéje, aláíró: az egy könnyű kis keringős zene, a címére nem emlékszem, a pezsgőző zene pedig a U2-Mary J. Bleige: One című száma volt. Ezek a zenék mindkettőnknek a kedvencei, és a fiam (aki tegnap volt 22 éves) válogatta össze.
10. c42cdec0a6 (válaszként erre: 1. - Ringolina)
2007. nov. 7. 12:56

Szia!

Először is gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok! Nekem tavaly, 42 évesen volt az esküvőm. Nem akartunk nagy felhajtást, igaz pénzünk sem volt rá, megpróbáltuk szerényen nyélbeütni a dolgot. Sikerült. Igaz, nem téli esküvő volt, hanem szeptemberi, és nagyon jó időt fogtunk ki. A házasságkötőteremben kb. 45-50 ember volt, az étteremben pedig csak 12. A Trófea Grill Éttermet választottuk erre a célra, 4.000,- Ft/fő árért mindenki annyit evett és ivott, amennyi beléfért. Itt találsz néhány fotót, ha van időd, nézdd meg: [link]

9. 53cc09e608 (válaszként erre: 8. - H MAYA)
2007. okt. 23. 19:26
Neked és a párodnak is, Nagyon Sok Boldogságot kivánok !
2007. okt. 23. 12:13

Elősször is GRATULÁLOK!Ugyan ilyen helyzetben vagyok én is,tehát örülök hogy megtaláltam a topikodat,és a kérdésedet!

Mi is elhatároztuk a párommal hogy megesküszünk.

Magamnak egy szolid,ám elegáns kosztümöt gondoltam,a párom öltönyével harmonizáló szinben.A vacsorát egy étteremben akarjuk megtartani ,de már hagyományos zagzis kivitelben többfogásos vacsival, élő zenével,táncal mulatozással.50-60 fős baráti és családi körben.

Te válaszd a nektek megfelelő stilusú ruhát,de az otthon tartandó bulihoz tényleg a svédasztal a legmegfelelőbb.

2007. okt. 23. 08:14
Nagyon klassz dolog! Ne zavarjon a kor, miért ne tehetnéd meg ugyanazt, ha tetszik, mint bármelyik fiatal? Nekem pl. nagyon tetszenek a pasztell szinek, esetleg hozzá kalap. A vőlegénynek szintén lehetne harmonizáló öltöny a menyasszonyhoz.
2007. okt. 21. 10:24
Elöször is! Nagyon sok boldogságot kívánok !♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ A stílusodnak megfelelően és a párod ruhájához illő ruhát vegyél fel !Ez lehet egy szuper estélyi ruha is !!Lenne ötletem ,de soha nem láttalak hogy nézel ki és mi a stílusod!! :)))M Én svédasztalos ebédet adnák !♥♥♥♥
5. NOA
2007. szept. 12. 20:00

Részemről kosztüm kizárva meg a kalap is.


Párdohoz öltözz ha lehet egy kicsit.

Elképzelek egy hosszu fekete jó esésű ruhát ami mell alatt elvágott, a felső talán fehér, vagy tört fehér ami tört csipkéből van egy tüllre rádolgozva.

Hozzá valami szép bolerót, akár műszörme kabát fehér, az eleje lekerekitett , vagy egy nagy háromszög alaku kendő a válladon.Hol kapni ilyet?:))

Amit felvehetsz szinházba is később.

Először látni kell a felhozatalt és abból válogatni.

Megrendeled az ételt, házhoz hozzák, pincérek felszolgálnak, leszedik a szennyest és távoznak.Ezzel van a legkevesebb gond.

A lehető és ehető legjobbakat kivánom:)

2007. szept. 12. 18:22

Nagyon sok boldogságot kívánok!

Én egy nagyon elegáns kosztümöt vennék. Kalap ,kesztű ,gyönyörű cipő.

Csokor a kedvenc virágodból de nem nagy!

Vacsorát csinálnék egy elegáns helyen.

2007. szept. 12. 15:52

Én egy szolíd,de nagyon elegáns kösztümre gondolnék a helyedben.

A vacsora,vagy ebéd,svédasztalos egy vendéglőben.


Sok boldogságot kívánok nektek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook