Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sorshajlamok fórum

Sorshajlamok (beszélgetős fórum)


1 2
47. Szofril (válaszként erre: 46. - B4d40997c0)
2012. szept. 11. 16:57

Kedves Juderya!


Szerintem - legalábbis merem remálni - egyre többen vannak, akik hasonlóan gondolkodnak. Amit leírtál az maga a tökéletes recept, hiszen nem elég az, ha csupán pozitívan gondolkodunk, cselekednünk is kell. Az sem elég, ha csak robotolunk és közben a nehézségeken nyavajgunk.

A felületes kapcsolatok kezelésénél is van igazság a szabaidban, de itt nem általánosítanék. Minden helyzet egyedi, és amennyire lehet meg kell őriznünk az igazságosság elvét, ha más nem legalább magunkkal szemben. Kár felesleges vitákat gerjeszteni környezetünkben, sokkal jobb életünk lehet, ha lehet egyensúlyban élünk. Az a gyakran elcsépelt szó, hogy közösségi ember viszont már nem csupán jóban van, hanem fel is oldódik a környezetében.

Azt gondolom jó úton jársz, és örülök, hogy gondolataidat megosztottad nálam.

Minden jót kívánok Neked!


Szofril

46. b4d40997c0 (válaszként erre: 1. - Szofril)
2012. szept. 11. 13:16

Sziasztok,

Nem olvastam végig minden hozzászólást idő hiányában, viszont írni szeretnék, mert egyre határozottabb elképzelésem van a sorsról, és érdekelne ki gondolkodik még így...

Eddig passzív típus voltam, csak sodródtam az árral, és másoktól vártam a segítséget, amit meg is kaptam ugyan, de mostanra rájöttem, hogy jobb a kezünkbe venni a dolgokat. Úgy érzem most vagyok olyan helyzetben, hogy tudjam befolyásolni az életem és a kapcsolataim, illetve hiszek abban, hogy minden okkal történik, és ha pozitívan gondolkozunk, akkor bevonzzuk a jó dolgokat, teljesül amit szeretnénk, persze csak ha tanulunk a hibáinkból, és a javunkra fordítjuk őket... én eddig sajnos nem tanultam, de hétvégén kaptam meg a végső pofont.

Eddig nem voltam híve annak, hogy jópofizzak a másikkal, miközben vigyázok arra, hogy mit mondok neki... én vagy kedves, őszinte és nyílt voltam mindenkivel, vagy tartottam a távolságot. A nyíltnak tűnő, de közben mégsem dolog soha nem ment... pedig az kell mostmár, bízom benne, hogy még nem késő...

2012. szept. 11. 12:58

Sziasztok!


Az asztrológia kedvelőinek: A facebookon most ingyen kiszámolják az uralkodó csillagotokat! Ez nem reklám, ez egy jó lehetőség:


[link]


Nézzetek be!

2011. febr. 16. 09:20

Sajnos nem volt időm az elmúlt napokban írni a fórumra a sok munka miatt. (Hát igen, az idővel manapság mindenki küzd.) Köszönöm a kedves soraid T.ili! A Mágia egyik megállapítása - úgy látszik mindig eszembe jut valami - hogy Istentől mindenki egyforma távolságra van. Azaz mindenkinek meg van és meg is kell adni a fejlődés lehetőségét, a spiritualitásban is. Ezért indulásnak tényleg jók ezek a könyvek, talán csak nehéz kiigazodni a számtalan filozófián, életbölcsességet áruló íráson, és a végén szegény kereső megcsömörlik. Ezért jó ha van valaki aki segít. Nekem volt, ezért szerencsésnek érzem magam. Ráadásul olyan aki nem bezárt és nem személyi kultuszt épített maga köré, hanem megtanított az egészséges szkepticizmusra és az igazság felismerésére. (A kő kő marad, hiába hívjuk azt galambnak. Fel kell ismerni mindennek a valódi lényegét.)

A fórummal kapcsolatban, én igen örültem annak, hogy már a nyitás után ilyen sok hozzászólás érkezett. Ráadásul itt, ha szabad így fogalmaznom, igen színvonalas beszélgetés jött létre, a bomlasztó szkeptikusok beszólásai nélkül, amikre sajnos más oldalakon bőven van példa. Én gazdagabbnak érzem magam ezek után, és remélem nem ért még véget itt a beszélgetés. Igyekszem majd mindig benézni és írogatni ide. A téma nem kötött, tehát ha bárkinek van gondolata az ezoterikáról amit megosztana velünk, vagy kérdése a jóslással, asztrológiával kapcsolatban nyugodtan írja meg!

43. t.Ili
2011. febr. 13. 18:22

Azért is reagáltam a fórumodra az elsők között,mert éreztem,hogy nem csak mint-"unatkozó háziasszony"-dobtad fel a témát,hanem tényleg segíteni akarsz.

Sajnos én,még megfogalmazni sem tudom,hogy miben kellene segítség!:)

Ugyanakkor,én már nem is akarok a témában jobban elmerülni,mert nagyon kevés az időm!

(Biztos vagyok benne,hogy Neked nem az az első gondolatod,hogy idő arra van,amire akarjuk,mint ahogy sokan zengik,ezt az üres frázist.)

A hozzászólásom inkább csak a véleményemet tükrözi,és talán van aki tanul a hibáimból.

A bulvárosodással teljesen egyetértek,de valahogy el kell juttatni az emberekhez ezt a fajta lehetőséget is a "jobb élet"reményében.Erre jó volt A titok. Ahogy mondják,egy újszülöttnek minden "vicc" új. Nekem is új volt akkor az agykontroll.Talán ebbe a pesszimista világban még helye is van valahol!

Sajnálom,hogy kevés emberrel tudsz majd itt erről a témáról eszmét cserélni,ill.nem is erről,mert ez csak egy mellékvágány!

Viszont örülök,hogy olyan emberrel hozott össze a sors,engem,aki ilyen magas szinten látja az összefüggéseket!

Annak meg még inkább,hogy a Te párod is így látja a világot!

42. Szofril (válaszként erre: 41. - T.Ili)
2011. febr. 13. 17:44

Kedves t.Ili!


Sok mindenben egyetértek Veled! A vonzás törvénye a mágia első dogmái közt szerepel, és összefügg például Jachin és Boaz oszlopaival is, ami a jó és rossz, az igen és nem törvényeit meséli el. Mikor magam is volt szerencsém látni a Titok című filmet akkor az első gondolatom volt, hogy ez az ezoterika aprópénzre váltása. A hermetika, a kabbala és egyéb magas szintű mágiákból merítenek sokan és azt próbálják a laikusoknak lefordítani. Én magam sem minden esetben értek egyet ezzel. Fontos hogy ne bulvárosodjon el a spiritualizmus, bár ezalatt nem kimondottan az említett könyvet és filmet értem, hanem általánosságban. És fontos lenne, hogy aki ilyesmivel akar foglalkozni annak legyen erre lehetősége, de megfelelő útmutatással. Olyan szellemi vezetőkkel akik tényleg tanultak, mint például egy orvos. És persze az is igaz, hogy nem kell mindenkinek jártasnak lennie ezekben a dolgokban, mert nem mindenkinek tesz jót. :)

41. t.Ili (válaszként erre: 40. - T.Ili)
2011. febr. 13. 14:35

Csak véletlenül mentettem el!

Akarok még írni!:)


Azt gondolom,hogy ezek a dolgok veszélyesek,és nagyon keveset tudunk még róla,ahhoz,hogy bátran,és büntetlenül művelhessük!

Nem mintha megbántam volna,hogy valaha is foglalkoztam vele! Erről szó sincs!

Hiszek benne,de csak profinak lehetne művelni!

Jó példa erre a csontkovácsolás,a természetgyógyászat,vagy az akupunktúra,és még sorolhatnám!

Nem tudjuk még kontrollálni,és lehet,hogy több kárt okozhatunk,mint hasznot!

A gondolat ereje kell,hogy hatalmas legyen.Ebben valóban segít a meditáció,de ha egy olyan ember meditál,akinek a természete a horoszkópja szerint alapból nem humánus,(jó példa erre a 2.világháború)annak ugyan miféle megvilágosodás jöhet?

Bocsi a sok beszédért!

40. t.Ili (válaszként erre: 38. - Szofril)
2011. febr. 13. 14:17

Drága Szofril!

Aranyos vagy,hogy segítenél!

Nagyon sok fórum van,hogy így segíts magadon,ezt olvasd el,így meditálj.stb!

Tudod,ezek nem új dolgok!

Csak a világháló szélesebb keretet adott,és azt gondolom,hogy sokan,akik ennek hatására kezdték a tanulgatni,már egy kis siker hatására is élménybeszámolót tartanak,úgymond,(ezért sokan megharagszanak majd,pedig nem rosszindulatból mondom)"fogadatlan prókátor"-aivá váltak,ezeknek a ma még nagyon is sejtelmes tudományoknak!

Volt aki azt mondta,olvassam el a titkot!

Semmi olyat nem találtam benne,amit már vagy 30 éve ne alkalmaztam volna Rhonda Byrne nélkül is.

Annak idején én is nagy lehetőséget láttam,az ilyen dolgokban,ezért is voltam az elsők között,akik megvették az első kiadású Silva féle agykontrolos könyvet.

Igen,belemerültem.Talán nagyon is.

Azt hittem,innentől én alakítom a sorsom,tényleg sok mindenen átsegített,és bejöttek az eltervezett dolgok.

De,mint mondtam nem most kezdtem,(mint sokan itt a hoxán,akik belekötnek a másik emberbe,hogy nincs pozitív hozzáállása,és azért nincs munkája!:)))és talán ez a baj!

Nagyon is sok mindent bevonzok,valószínűleg,a túlzott toleranciám miatt,ami viszont a csillagjegyemmel lehet összefüggésbe,és innentől tehetetlen vagyok.

Nagyon jól írtad,hogy ezek a dolgok összetettek! Nem is kicsit!

Nevetséges,de most ott tartok,hogy nem szabad részvétet éreznem a náthások iránt sem,mert két nap múlva én is náthás leszek!

Ez egy kicsit túlzás volt,de talán a lényeget érted!:))

Szerencsére már a korom miatt bátran nézegethetem a kismamákat a babáikkal!:DD

39. Trinitas (válaszként erre: 38. - Szofril)
2011. febr. 13. 12:54
:)
38. Szofril (válaszként erre: 16. - T.Ili)
2011. febr. 13. 08:31

Kedves T.Ili!


A vonzás törvénye igen összetett. Sokat olvastam és kísérleteztem a témában. Az a baj, hogy sokan leegyszerűsítik olyan szintre, hogy ha valami nem jött össze, nem hittél benne eléggé, vagy pedig a félelmeid uraltak. Pedig ez nem teljesen van így. Nagyon fontos a hit és az akarat, és emellett a tudatos élettervezés. Ezzel tudjuk elűzni a félelmeinket is. Tehát ha mondjuk le akarsz tenni egy vizsgát, akkor arra fel kell ugye készülni, de nem ám csak úgy tessék-lássék módra. Mert hiába hiszel benne ha nem tudod az anyagot. Viszont ha tudod, akkor nincs miért félned. Akkor tudod bevonzani a pozitív dolgokat, ha minden tőled telhetőt megteszel, tudatosan. Vannak persze olyan dolgok amikért magunk nem tehetünk semmit. Ilyenkor egy "varázslatot" lehet csinálni, amit én magam úgy hívok Isten kezébe helyezem magam. Ez egy meditatív állapot, elég nehéz megtalálni, de ha akarod én vagy párom majd segítünk benne. Ez való leginkább arra, hogy elkerüld a rossz dolgok bevonzását. És van emellett a Szerencse mágiája. Ez az olyan dolgok bevonzására való, amikről nem is tudtunk. Ezt a mágiát úgymond meg lehet idézni, azáltal, hogy a saját utad járod, a saját életed éled. Kicsit olyan, mint ha minden a világból jövő hatás téged pártolna, apró kis véletlenek, amikből tudod hogy jó helyen vagy. Igaz, ezt nem lehet annyira pontosan elkönyvelni, és megidézni, mert az élet időnként szándékosan próbákat is állít elénk, hogy fejlődjünk, növeljük tapasztalatainkat, és kitartásunkat. Hogy többek lehessünk önmagunknál.

Na de nem szaporítom tovább a szót, ha segítség kell írj nyugodtan! :)

37. 9536810fa1 (válaszként erre: 35. - Trinitas)
2011. febr. 12. 16:42
... ez így van, igen nagy igazság, amit írtál, de ahhoz bizony, hogy az ember ezt belássa, már el kell jutni egy fejlettségi szintre... és amíg az ember idáig eljut, addig marad az, hogy mikor lesz szerelem... mikor lesz baba... stb. :)
36. 03feca27e2 (válaszként erre: 1. - Szofril)
2011. febr. 12. 16:35
Én úgy vagyok vele, hogy bizonyos fontosabb állomásokat, találkozásokat, (na meg a halált) stb megtervezzük odaát, ami emlékeztet vagy ösztönöz majd minket hogy miért vagyunk itt. Aztán hogy mi élünk-e lehetőségekkel, azt mi döntjük el. De persze minden döntésnek más-más következményei vannak. Tetszik amit írtál! Mert sajnos vannak olyan jósok akik tényleg úgy adják elő hogy az tuti úgy lesz ahogy ők mondják, közben meg nem kellene úgy lennie...
35. Trinitas (válaszként erre: 33. - Szofril)
2011. febr. 12. 16:18

Hát igen.. nekem sem kell bemutatni az emberek többségét. Jómagam autodidakta módon foglalkozom asztrológiával (most már asztrozófiával inkább) gyerekkorom óta.. de engem még senki nem keresett meg azzal a kéréssel, hogy készítsek személyiségelemzést. Mindenkit csak az érdekel, mikor lesz szerelem, baba..stb. A jövő.

Nem egy híres asztrológus ebbe belefáradva nem készít már képletet.


Pedig a kulcs MINDENHEZ önmagunk ismerete, megértése, fejlesztése.


"Ismerd meg önmagadat, és tudni fogod a sorsodat. Mert a sorsod te vagy. Nem külső erők uralkodnak rajtad, az istenek benned vannak, és jellemed, személyiséged alakítja, formálja jövődet. Változtass magadon, és változni fog a sorsod is! Fogadd el magad, és el tudod majd fogadni sorsodat is!"


..az egyik legnagyobb igazság. :)

34. Szofril (válaszként erre: 28. - Shua)
2011. febr. 12. 15:44

Kedves Shua!


Sajnálom, hogy ilyen negatív tapasztalatod volt a jóssal, akinél voltál. Őszintén szólva lenne egy két szavam hozzá, hiszen elmondásod alapján már a logika sem engedte hogy kettőtöknek közös jövője lehessen, és erre mondtam én azt az indító hozzászólásomban, hogy világi hatások ellen sokat nem tehetünk. Megpróbálhatunk ugyan szembe menni az árral, de egy jósnak pont az a dolga, hogy segítsen felmérni érdemes-e. Gyakran tapasztalom azt híres jövendőmondóknál is, hogy egyszerűen nem veszik figyelembe a világi hatásokat. Tehát itt a Te esetedben valószínüleg látszott a szerelem, a vonzódás, és talán még lelki alkatotok is összeillett, de ezek alapján nem lehet még kijelenteni lényegében semmit. Ez körülbelül olyan mint ha a második világháború kezdetekor egy zsidónak boldog jövőt jósolna, pedig elég csupán elolvasni a híreket, és már a vak is látja, hogy a legjobb tanács ha szedi a sátorfáját és megy amíg teheti.

Ezen kívül azzal a kijelentéseddel én is egyetértek, hogy a jövő kutatása nem minden esetben jó megoldás. Egy jósnak azonban sokszor inkább elemeznie kell a problémát a kártya, vagy egyéb technikák, eszközök segítségével és megoldást találnia. Ehhez sajnos elengedhetetlen az a háttértudás amiről egy korábbi hozzászólásomban már írtam, és az emberismeret. Szóval csak annyit akartam elmondani Neked, hogy valószínűleg hiába a hírnév, egy kevésbé tájékozott jóst sikerült kifognod, aki azt sem tudta milyen segítségre van igaziból szükséged.

E csalódás után csak azt tudom javasolni, hogy azért ne zárkózz be, légy nyitott a világból érkező lehetőségekre és hírekre, de senki szavait se vedd készpénznek. De ezt már azt hiszem Te magad is tudod. :)

33. Szofril (válaszként erre: 27. - Trinitas)
2011. febr. 12. 15:24

Olvastam a hozzászólásaid, amik nagyon szimpatikusak voltak. Az, hogy nem egy-egy probléma megoldásáért, hanem lelki fejlődésedhez való út megtalálásáért fordultál asztrológushoz pedig igen ritka dolog manapság. Pályafutásom során alig találkoztam ilyennel, inkább mindig én meséltem erről a lehetőségről is. Volt akit érdekelt, volt akit nem. Pedig ha ezt az utat megtaláljuk szép lassan a problémáinkra is választ találhatunk. Jó, hogy vannak tapasztalataid ezen a téren és így szóltál hozzá a topicomhoz. Sajnos nem mindenkinek pozitívak a tapasztalatai, mint Shuának sem, de ez nem feltétlenül az eszköz hibája, tényleg a jós is rosszul értelmezhetett valamit.

Mivelhogy Téged eleve nem a jövő hozott izgalomba mikor asztrológushoz mentél, így sokkal jobb alany voltál, ha szabad így fogalmaznom, mint aki azért megy, hogy betekintést nyerjen az elkövetkező dolgokba. Hiszen a csillagjóslás tudománya sokkal inkább hasonlít egy pszichológiai elemzésre, lélek-térképre, mint jövendölésre. Persze arra is vannak technikák. (Jóslásra, ha valaki valóban azt akar, a Tarot ideálisabb.) Hát remélem megosztod majd még velem, velünk további tapasztalataidat! :)

32. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - Szofril)
2011. febr. 12. 14:54
nem tudom de legalább te bízol a mondottakban? már ez is valami....én hitetlenkedve hallgatnám...
31. shua (válaszként erre: 30. - 9536810fa1)
2011. febr. 12. 12:40

tökéletesen megértetted a lényeget, köszönöm!

én is mindig figyelek mindent, és az én életemben ez a jóslás csupán összezavart mindent.

én azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy ne kutassa a jövőt. én tanultam a hibámból, de bárcsak máséból tanultam volna.

30. 9536810fa1 (válaszként erre: 29. - 9536810fa1)
2011. febr. 12. 12:32
"és lehet, hogy akkor se tudtaDDDDD volna még lezárni," :))
29. 9536810fa1 (válaszként erre: 28. - Shua)
2011. febr. 12. 12:31

... és lehet, hogy akkor se tudtam volna még lezárni, ha nem mész jósnőhöz, de akkor tudnád, hogy azért, mert még dolgod van vele.. ott... :)


Én is így figyelem magam... van amin az ember simán túllép, és elfelejti, az azt jelenti, hogy lezáródott az életünkben, feladata elvégeztetett... és van olyan ami/aki újra- és újra előjön... gondolatilag mindig kapcsolódik valamihez, az - számomra - azt jelenti, hogy még nem zárult le, még dolgunk van. És teljesen mindegy, hogy az valami helyzet, személy, lehetőség... mert mindegyikre volt és van példa... :)

28. shua
2011. febr. 12. 11:56

sziasztok,

eddig csak olvasgattam a fórumokat, de most késztetést érzek, hogy leírjam a véleményem.

szerintem borzasztóan veszélyes dolog lehet bizonyos emberek számára elmenni jóshoz. még akkor is ha nem hisz a hallottakban, vagy nem foglalkozik velük, mindig ott lesznek a jós szavai.

tegyük fel, hogy a legprofibb jóshoz megy el az ember, az sem tud 100%-os információt adni. akár azért, mert létezik a szabad akarat, akár azért, mert a jós egyetlen kártyát félreértelmezett. viszont az ember agya akkor is akaratlanul várja az elmondottak megtörténtét. ha jót mond, akkor lehet olyan dolgokra fecsérel időt az életéből, amik sosem válnak valóra, ha rosszat mond, félelemérzetet kelthet, befolyásolhatja a viselkedést, és a további cselekedeteinket. nem szeretném tovább boncolgatni a témát, elmondanék helyette egy személyes tapasztalatot:

elmentem egy profinak tartott jóshoz, akihez nagyon régóta járnak már, külföldről is, és a tapasztalatok alapján a múltat, jelent rendkívül pontosan írja le, és a jövő dolgait is sok esetben eltalálja. a híre szájról szájra terjed, nem egy médiából ismert, vagy magát hirdető jósról van szó.

szerelmi ügyben voltam kíváncsi a jóslatára. azért mentem el, mert egy olyan emberben véltem felfedezni az igazit, aki a körülmények alapján nem lehetett az. a sorsszerű események illetve a furcsa véletlenek is engem igazoltak, de a logika, az ésszerűség, a látszat pont az ellenkezőjét mutatta.

így hát rászántam magam, és elmentem ehhez a jóshoz. nagyon jól eltalálta a múltamat, jelenemet, a körülöttem lévő embereket, és igen, a férfit is. minden körülményt leírt úgy ahogy van, és ezzel meggyőzött, hogy valóban ért a dolgához. és persze a lényeg: ő lesz a férjem, a gyerekeim apja, nagyon szerelmes belém, egyre jobban, a problémák meg fognak oldódni, az akadályok eltűnnek. (hozzáteszem, időközönként elmentem még hozzá, kíváncsiságból, hogy nem mond e mást, de mindig ugyanaz volt a lényeg, csupán még hozzátette az azóta megtörtént változásokat).

hittem is, meg nem is. a valóság, pontosabban a történtek nem támasztották alá azt, amit mondott. egy idő után nem foglalkoztam a jóslattal, de valahogy mégsem hagyott nyugodni. azóta sem. úgy tűnik, a jósnő hatalmasat tévedett, és én is. de most már mindegy. viszont nagy kárt okozott abból a szempontból, hogy azóta sem tudtam lezárni a dolgot. lehet, ha nem mentem volna el annak idején jóshoz, akkor az eszem felülkerekedik a megérzéseimen, és lezárom magamban ennek a kapcsolatnak a lehetőségét. és nem vesztegetek hónapokat, lassan éveket egy halott ügyre...

27. Trinitas (válaszként erre: 25. - 9536810fa1)
2011. febr. 12. 10:34

Általában az emberek nagy része akkor fordul látóhoz, jóshoz, asztrológushoz.. ha úgy érzi, kicsúszott a kezéből az irányítás és felhalmozódtak a nehézségek.


Én pl nem azért mentem, hanem a lelki fejlődésem érdekel. A nézetei a világról.. az előző életeim...


Az, hogy mikor jövünk rendbe anyagilag, mikor jön a 3. baba, sikeres leszek-e a munkámban..stb.. engem nem érdekelt. Tudja, mondta is magától, a végén tértünk rá a kérdéseimre.. de igazából mindezzel én nem tudok mit kezdeni. Úgyis a döntéseimtől függ majd mi-hogy alakul pontosan. :)


És megértem, hogy te irányítasz és nem akarsz menni. Nincs is rá szükséged ezek szerint, midnek mennél?!


azoknak érdemes elmenni akik el vannak keseredve és útmutatást vár.. vagy azoknak akik szeretnének találkozni, beszélgetni valakivel, akinek ilyen rendkívüli képességei vannak (én az utóbbiakhoz tartozom :) )

2011. febr. 12. 10:26
Igen, hajlamos vagyok a sorsomra.:)
25. 9536810fa1 (válaszként erre: 17. - Trinitas)
2011. febr. 12. 10:25

Persze, hogy létezhet... és izgalmasnak is találom, és jó, hogy vannak ilyen dolgok.

Én eleve nem szívesen tenném a sorsom, a gondolataim más kezébe... valahogy nekem ad egyfajta biztonságot, és én megyek előre, a saját hibáimat követem el, a saját fájdalmaimat/örömeimet élem meg, de most már látom, hogy mindig visszatérek ugyanarra az útra... :)

24. 9536810fa1 (válaszként erre: 20. - Szofril)
2011. febr. 12. 10:20

" Egyébként pedig mindenki abban hisz amiben szeretne. :)"

Ebben egyetértek, nem ítélkeztem, félre ne érts! Nálam sokkal okosabb (és gazdagabb) emberek is fordulnak jóshoz, látóhoz. :)

23. Trinitas (válaszként erre: 22. - BayBanya)
2011. febr. 12. 10:19
Tőlem egy fillért se fogadott el pl :)
22. BayBanya (válaszként erre: 17. - Trinitas)
2011. febr. 12. 10:18

Ez tetszik ...

Irigylem ezt a tapasztalatodat ...

Az egyetlen ok, amiért nem "merek" jóshoz, látóhoz fordulni, az az átverés lehetősége....

Mert ha az ember már félretesz és kiad annyi pénzt ... hát legalább ne b@sszák át ... :(

Már elnézést az alpári megfogalmazásért ...

21. 9536810fa1 (válaszként erre: 16. - T.Ili)
2011. febr. 12. 10:17

van fórum róla, ez a bizonyos "titok", és ezen kívül is óriási az irodalma.

Működik valóban, de nem úgy, hogy én most aztán EZT akarom, és bumm bevonzom. :)


Régen még kisnagylány koromban, talán ennek az "elődje" volt, azt olvastam valahol, hogy ha valamit el akarsz érni, valaki lenni akarsz, akkor viselkedj már is úgy, mintha az lennél. Akkor ez nagyon bejött, és valahol beemelt egy más világba... egy jobb világba... és immár onnét indultam tovább... :)

...most megint egy ilyen úton vagyok, és működni fog tuuuuudom... :)

Szóval fejben eldönteni, és készülni rá, élni minden nap, minden pillanatban.... nem letérni, elgondolkodni, hogy ááááh, talán mégsem, mert akkor nem müxik... :)

20. Szofril (válaszként erre: 10. - 9536810fa1)
2011. febr. 12. 10:15

Kedves Béka-királylány!


Kolléganőd könyvből tanult jósolni. Ez nem is olyan nagy baj, sőt, ha nem egy könyvnek adott 100%-os bizalmat és csak annak tanúsága szerint jósolt, akkor igen dícséretes. Sajnos tapasztalataim szerint sokan csak a képességeiknek vannak "alárendelve". Az intuíció nagyon fontos és lényeges része a kártyavetésnek, DE! Nem lehet egyedüli alapja. Szerintem nagyon fontos a tanultság, a lapok több ezer éves hagyományának ismerete, a történelmünk ismerete, és az emberi lélek, a mostani környezet átlátása is ahhoz, hogy egy jós megfelelő tanácsokat tudjon adni. Csak ennyit akartam hozzáfűzni gondolataidhoz. Egyébként pedig mindenki abban hisz amiben szeretne. :)

19. BayBanya (válaszként erre: 16. - T.Ili)
2011. febr. 12. 10:15

Szia :)

Egyszerű :)

A negatív dolgok helyett, pl. nem fog velem megtörténni ez meg az ...

úgy kell kezdeni, hogy AZ fog velem megtörténni :)

De a legjobb, ha már jelen időben gondolsz valamire...

Barátnőm most azon van, hogy úgy kezelje magát, mintha már anya lenne .... meglátjuk ... előbb vagy utóbb nyilván összejön, de a kérdés az, hogy Ő minek fogja tulajdonítani :)

18. Trinitas (válaszként erre: 15. - T.Ili)
2011. febr. 12. 10:14
és ez mégis mikor derült ki? :) ÉS ki bizonyította ezt be?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook