Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯
16371. robiwolf77 (válaszként erre: 16366. - Zebracs)
2017. aug. 1. 15:44

SZIA Zebracs! Jobban vagyunk naprol

Napra....Dagi kisse meg stresszes a beszorult Gaz miatt ....en is de nem olyan veszes mar

16370. Bobe1977
2017. aug. 1. 15:37

Azt èn is szeretnèm megkèrdezni hogy a veszprèmi kòrhàzban hogy engedik meg a làtogatò bentlètèt?

Pàrok azt mondja Ô nem hagy ott engem. Èjjel-nappal ott akar ülni hogy segítsen!😊

Sosem volt mèg nagy mûtètem ès rettenetesen fèlt.😔

16369. Bobe1977
2017. aug. 1. 15:35

Matilda unna egyszerûen szuper volt olvasni a naplòd. Minden kèrdèsre vàlaszt kaptam.😊

Bàr összeràndultam ahol a fàjdalomròl ès az altatògàz utàni dologròl írtàl, de legalàbb tudom mire szàmítsak!

16368. Bobe1977 (válaszként erre: 16367. - Matilda_unna)
2017. aug. 1. 13:26

Küldtem privàtot majd ha lesz idôd lègyszi nèzzd meg!😊

Matilda unna

16367. matilda_unna (válaszként erre: 16363. - Ditte 888)
2017. aug. 1. 13:20
azért lehet hogy visszajön majd a tonhalszereted később. Nekem az első hetekben, amíg otthon lábadoztam, anyukám mindig bepróbálkozott, hogy készít nekem halat, mert az is fehérje, és jó puhára lehet párolni, és könnyű megemészteni, de már a gondolatától is rosszul voltam, aztán úgy két héttel később meg úgy éreztem, hogy ha azonnal nem ehetek halat, menten elepedek :-)
16366. Zebracs
2017. aug. 1. 13:14
Dagi, Robi, hogy vagytok? Milyen a mai napotok?
16365. Zebracs (válaszként erre: 16362. - Popimaci)
2017. aug. 1. 13:14
Wow! De jó! Én még nem kaptam mail, de így, hogy tudom, hogy már lehet tudni, nagyon várom! (Hűű, ezt jól megfogalmaztam! :-) )
16364. myocardium
2017. aug. 1. 12:24

Jaj hát annyira felpörögtek itt az események, amíg odavoltam dolgozni, hogy követni sem tudom! Dagi, üdv újra köztünk, nagyon-nagyon örülök a bejelentkezésnek, és hogy ilyen ügyesen csinálsz mindent! Robinak is köszönjük a tudósítást! Gyógyuljatok fiúk, kár, hogy veletek már pont nem fogok találkozni.

Egy korábbi hozzászólásban azt olvastam, hogy napközben lehet bent Nálad hozzátartozó, mármint a DM-ben, de éjszakára nem maradhat. Mondjuk én is messzebbről érkezem majd, és jó lett volna nem egyedül kallódni a bent létem alatt, úgyhogy ezt majd meg fogom kérdezni.

Hamarosan jönnek sorba a lányok, nagyon drukkolok Nektek is, várjuk a híreket! És aki pénteken még bent lesz, azt könyörtelenül meg is látogatom :)

16363. Ditte 888 (válaszként erre: 16354. - Matilda_unna)
2017. aug. 1. 12:18

Nagyon köszi a választ,már jobban értem magam,és,hogy ez természetes.Szegény tonhal bánja mert azt szerettem de most még a szagát sem bírom.

És nekem is minden fokozottan édes.Remélem a víz ügy változni fog,jelenleg gyümi lével kicsit keverem úgy lemegy.Meg a gyógyteákat iszom.

16362. popimaci
2017. aug. 1. 11:41

sziasztok!


kozben most erkezett egy mail hogy valoszinuleg nov.12 lessz a nagy nap..

16361. popimaci
2017. aug. 1. 11:38

szia Zebracs!


Akkor ugy latom nem csak engem foglalkoztat a dolog de ugy gondolom 2 millaba beleferhetne az is "akar" hogy befekudjon a ferjem is mellem........:):):)

16360. Zebracs (válaszként erre: 16352. - Popimaci)
2017. aug. 1. 11:11
Szia Maci! Én úgy tudom, hogy az nem szálloda, hanem kórház lesz és csak 2018-ban készül el.A műtétre várakozásról nincs infóm, de engem is érdekelne...Látogatni lehet abban a pár napban? Na nem az egész családra gondolok, hanem a férjemre. Illetve mennyire kiskorú (7 éves) kompatibilisek a körülmények? Tehát ő is jöhetne látogatni? Ha nem várhatja meg ott a műtétet senki, akkor van aki értesíti a legközelebbi hozzátartozót, hogy szerencsésen túl vagyok a műtéten?
16359. Zebracs (válaszként erre: 16356. - Ikres_anyu)
2017. aug. 1. 10:51
Szia! Isten hozott köztünk. Én is viszonylag új vagyok, de már ez a kis iső alatt csomó mindent megtudtam. De főleg azt, hogy ez egy nagyon összetartó társaság, egy emberként izgul és bíztat mindenkit.
16358. Zebracs (válaszként erre: 16357. - Matilda_unna)
2017. aug. 1. 10:50
Egyenlőre még csak kettőt próbáltam ki, mindkettő Scitec-es, de nekem van egy fura mellékíze mindkettőnek. Talán az édesítő? Amúgy az egyik már most durván gejl volt (lemon cheesecake), a másik elmegy kategória (yoghurt peach.
16357. matilda_unna (válaszként erre: 16355. - Zebracs)
2017. aug. 1. 10:34
Hát igen, utólag teljesen feleslegesnek bizonyult, hogy a fehérjéket kóstolgattam a műtét előtt, pedig már akkor is kihívást jelentettek, mert már akkor is túl édesek voltak, a műtét után meg pláne, úgyhogy vettem sima natúr íztelent, és azt keverem az ízesekkel. Egy normál adag kb 25 gr fehérjeport jelent, én ezt csak úgy tudom meginni, hogy 15 gr ebből ízetlen, 10 gr vaníliás, és még úgy is kicsit túl édes lesz tőle a turmix.
16356. ikres_anyu
2017. aug. 1. 10:30
Sziasztok, új vagyok itt, üdv mindenkinek! Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a fórumra, máris rengeteg újdonságot tudtam meg! Pl hogy van DM és nem csak a veszprémi kizárólagos lehetőség. Egyébként szeptemberben megyünk Mohos-hoz konzira, semmit se tudok még, csak informálódóm (leginkább azért mert a pénz még nagyon messze áll, hogy összegyűjtsük). A férjem érintett amúgy, de ő nem egy fórumozó típus, úgyhogy én vagyok a Sentinel, helyette is!
16355. Zebracs (válaszként erre: 16354. - Matilda_unna)
2017. aug. 1. 10:28
De érdekes! Erről nem is olvastam még! Még jó, hogy nekiálltam megkóstolgatni a fehérje porokat...Akkor újratervezés. :-)
16354. matilda_unna (válaszként erre: 16353. - Ditte 888)
2017. aug. 1. 09:59

Ó, igen, ezt a műtét csinálja :-DD én is szó szerint így voltam, a vizet sokáig nem bírtam meginni, mert olyan műanyag mellékízt éreztem benne, mintha olvadt műanyagpalackot innék, ezért szoktam rá,hogy mindig lógatok egy teafiltert 1-2 órára egy másfél literes hideg vízbe, így nem lesz erős tea, csak enyhén illatosított és ízesített víz, pont elveszi azt a fura ízt. Meg teljesen új ízeket kedveltem meg én is, és még ami feltűnt nagyon, hogy egy ideig olyan volt a szaglásom, mint egy vérebé, mindent messziről kiszagoltam, és nagyon erősen éreztem mindent :-)


Ez elmúlik ám idővel, pár hét és visszaáll a normálisra minden, már a víznek sem érzek rossz ízt, csak nagyon ritkán, de az megmarad, hogy új ízű ételeket szerettem meg, és egy csomó régi, amit megkóstolok egyáltalán nem ízlik, el se tudom képzelni, mit szerettem rajta régen annyira. Ezek főleg junk foodok ráadásul.


Ja meg még az is van a műtét óta, hogy az édességeket fokozottan édesnek érzem, elviselhetetlenül gejl minden, ezért nem is hiányoznak, max egy-egy falat az adagom, ha valahol sütivel kínálnak, a többit befalja a férjem. még a gyümölcsök is.

16353. Ditte 888 (válaszként erre: 16339. - Matilda_unna)
2017. aug. 1. 09:01
Szia! Azt szeretném kérdezni tőled,hogy a műtét után neked is megváltozott az ízlés világod?10 napos vagyok de nem bírom a sima vizet meg inni.A tonhaltól is majdnem rókáztam.A citromost nem szerettem,most nagyon bejön.Ez az egész a műtéttel jár együtt?
16352. popimaci
2017. aug. 1. 08:54

sziasztok kedves mutottek!


Remelem jol vagytok es minden renben van veletek! Nekem novemberben lessz az uj elet kezdete mar varom nagyon hogy izgulok e, a ferjem jobban mint en:) arrol van esetleg valakinek infoja hogy az uj testet ado intezmeny melett felepult e a szalloda?ill. a hozzatortozoknak van lehetoseg varakozni a mutetet megvarni? Mi angliabol megyunk haza es meg nem tudjuk hogy alakul az ott tartozkodasunk. A ferjem tegnap mondta hogy legszivessebben odafekudne mellem:):)


sikeres gyogyulast kivanok, minden uj testet kapo forum tarsnak!

16351. Ditte 888 (válaszként erre: 16347. - Orchidea)
2017. aug. 1. 08:53
Nagyon szorítok neked,csak nyugi elsőnek lenni jó.Mire a többiek eszmélnek te már fel is kelhetsz.Csak az ismeretlentől félsz,nem kell.Nagyon profi az orvos csapat.Bár nem ott műtöttek,de a barátnőmet ott fogják a DM-ben, jártam ott,találkoztam Vasas dokival is,ők profik.
16350. 3d71491e86 (válaszként erre: 16347. - Orchidea)
2017. aug. 1. 08:38

Orchidea!


Nézd meg a privát üzeneteid! :)

16349. Zebracs (válaszként erre: 16347. - Orchidea)
2017. aug. 1. 08:30
Neked is nagyon szorítunk! Ma biztos átmennek majd a fiúk bulizni egy kicsit! :-)Tőled is kérünk majd bejelentkezést!
16348. KM1981
2017. aug. 1. 08:27
Csajok nektek is minden fasza lesz :) Orchidea en is elso voltam.Meglepo modon elozo ejszaka olyan jot aludtam.Bezzeg amikor mar felkisert az esetmanager a reszlegre remegett kezem laban 😁 De barmikor megcsinaltatnam ujra jo lesz mindenkinek meglatjatok! 🤗
16347. Orchidea
2017. aug. 1. 08:07

Sziasztok,

Holnap reggel 7.00 1. Paciens!

Még mindig izgulok!

Fiúk ügyesek vagytok! Írjatok ha már tudtok!

16346. 3d71491e86
2017. aug. 1. 07:57

HŰ, Dagi, Robi, ügyesek vagytok!

Picit irigykedem hogy túl vagytok mar rajta, szívesen lapoznék ide a saját sztorimban...


Minnyá mi is jövünk utánatok!


Hogy is állunk gyerekek?

Ma van valaki?

Holnap mi a sorrend?

Es csütörtökön?

Én akkor második vagyok.


Csinálunk egy listát?

16345. csillagpor118 (válaszként erre: 16341. - Dagi90)
2017. aug. 1. 07:33
SZIA! ÉS AKKOR MEGTÖRTÉNT....:) MÉG A PANORÁMA IS MÁSKÉPPEN FEST :) UGYE ...SOK ERŐT!
16344. csaba72
2017. aug. 1. 07:02

Fiúk ez már az új élet és ezek nem üres szavak. Ki kell bírni habár a nők nemtudják,hogy egy férfi mit él átt egy nátha alatt is...talán a szülési fájdalmak felernek velük :-).... kezdjetek el sétálni, mozogni és tudatossan összeállítani az étlapot. Úgy is azt fogjátok kipróbálni amit nagyon szerettek - pépesítve én spe iel kakashere pörköltet turmixoltattam le...azóta talán ha 2x ettem.....irtó rossz volt. Feherjét már most vagyis amint lehet kezdjetek bevinni...feherjeport kiskiszerelésbe vegyetek mert az íze nemminden esetben jön be de ha elfogadtok ehy tanácsot ne nonames fehérjét igyatok olcsó pénzért hanem rendes cuccot amit a bodybuldingolók is hasznalnak....elhihetitek megéri a pénzt. Na kitartás és hajde

...

16343. Bobe1977
2017. aug. 1. 06:41
Ügyesek vagytok!👍 Jobbulàst!
16342. Ditte 888
2017. aug. 1. 06:12
Kitartás nektek. Napról napra jobb lesz.Ha fáj kérjétek a fájdalom csillapítót. a citromos vatta segít,hogy ne legyetek annyira szomjasak.Amint lehet fel kelni mert az altató gáz annál gyorsabban távozik.Ügyesek vagytok.Biztos minden rendben lesz.Egy kis türelem is kell az egészhez.Inni majd óvatosan,kis kortyokban.Három nap alatt csodát csináltok,ilyen hamar talpra álltok
❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook