Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


1881. vica48 (válaszként erre: 1879. - Tünci40)
2012. máj. 27. 20:14

Tüncike!

Gondoltam, hogy Te vagy Anna-Reni ismerőse:)))

Már cseréltem vele telcsiszámot! Gondolom most már jól érzed magad, örülök neki! Megcsináltad! Gyors felépülést, és sok kiló elvesztését kivánok!

Talizunk:)))))

puszi

1880. vica48 (válaszként erre: 1871. - Foki Kata)
2012. máj. 27. 19:44

Kata!


Először is köszi a jó kívánságokat! Csak pozitívat! :)))Mi akik vállalkoztunk, vállalkozunk rá, pozitívan állunk hozzá. Melyik orvos is beszél le róla? aki még sosem csinált ilyen műtétet, nem ismeri, persze, hogy azt mondja, ne! Az én háziorvosom, azt sem tudta mire megyek:))) úgy olvasott utána a netten:)) De Ő azt mondta menjek, igazam van! Ha nem mondta volna, akkor is vállalkozom rá! Mindenki saját maga érzi, meddig bírja lelkileg viselni ezt a terhet-testet. Elég volt abból amit érzünk, Te is ugyanezt érzed amit mi, csak még olvasgatsz, én is olvasgattam, tudom majd vitaminokat kell szedni, de a módszer az biztos! Ez nem gyomorgyűrű Te is tudod.

Azon gondolkozz el, elbírod-e még magad viselni és meddig? Eljön majd egy pont az életedben, mikor vállalkozni fogsz rá, ebben biztos vagyok. Én mikor megláttam a riportot a tv-ben, egyből tudtam ide el kell mennem, és nem is tágítottam.

Kívánom, hogy találd meg Te is a megfelelő megoldást a problémádra, dönts szíved szerint.

Üdv. Vica

1879. Tünci40
2012. máj. 27. 19:34
Ja, és Klárikát sem ismerem, csak AnnaReni hívott ma fel, h milyen az időjárás erre, mert holnap érkezik egyik kedves fórumos ismerőse, azért írtam, h jöjjön csak, szeretettel várjuk, mint Téged is Vica :)
1878. Tünci40 (válaszként erre: 1877. - Vica48)
2012. máj. 27. 19:31

Vica!

köszi.... 23-án feküdtem, 24én műtöttek, most meg itt nyomom az ágyat, és már nagyon unom a sok infúziót, de jól vagyok, és ez a lényeg :) fáj persze, de semmivel se jobban mint bármely más műtét....

A bypasstosokról az a hír járja, h hisztis betegek, és megkérdeztem, hogy miért... a választ is megkaptam, és ha elgondolkodunk rajta lehet benne igazság...bejönnek egészségesen, önként vállalva a fájdalmat...aztán itt szembesülnek hogy hirtelen a betegek közé kerültek....de én erre azt mondom, h igen önként és dalolva küzdünk egy szebb és jobb életért :)

1877. vica48 (válaszként erre: 1875. - Tünci40)
2012. máj. 27. 19:27

Tünci!


Nagyon jó, hogy Klárival szinte egyszerre leszünk bent, úgy gondolom, ha fájni is fog, márpedig biztos fog utána, legalább egymás figyelmét eltereljük, s talán tudunk egymásnak is segíteni. Mikor feküdtél be? Tényleg pozitívan állok hozzá, én tudom, ha ezt végig csinálom, jobb lesz, rendbe lesz a lelkem is, nemcsak a testem.

Jobbulást Neked és sikeres fogyást kívánok!

1876. vica48 (válaszként erre: 1873. - Tünci40)
2012. máj. 27. 19:20

Tünci!


Te várod Klárikát, én meg megyek utána:)) együtt megyünk, 1 nappal később én. Örülök, hogy jól vagy, és a kedves biztató szavakat amit ide írtál, jó volt olvasni. Azt hiszem amit tanácsoltál Klárinak, én is megfogadom:)))

Jobbulást kívánok, és ha jól gondolom, még találkozni is fogunk.

1875. Tünci40 (válaszként erre: 1872. - Vica48)
2012. máj. 27. 19:19
Tetszik a hozzáállásod Vica, tényleg nagyon jó ha van itt valaki "sorstárs" veled, és kölcsönösen megbeszélhetitek az élményeket és támogatjátok egymást..... remélem én kedden már hazafele készülődök, bár lehet, hogy csak szerdán engednek el, de már jól vagyok, és nagyon mehetnékem van :) azért szurkolok én is Nektek a többiekkel együtt!
1874. vica48 (válaszként erre: 1870. - Organza)
2012. máj. 27. 19:16

Kedves Organza!


Köszi a biztatást!

Olvasva a soraid látom nagyon bizonytalan vagy. Én mikor megtudtam ennek a lehetőségét, picit sem voltam bizonytalan, minden jobb ennél, mint ami most van. Lelkileg teljesen kész vagyok ettől az állapottól, szeretnék normális életet élni. Szeretnék csinos ruhákban járni, bemenni úgy egy üzletbe, hogy bármit megtudok magamnak venni, szeretném magam végre nőnek érezni! Ez az első lépés! Megcsinálom! Én tudom, hogy ez végleges megoldás! Bátran indulok neki, még ha fájni is fog, nem érdekel, a lényeg túl leszek rajta! Gyűjts erőt Te is!

Üdv

1873. Tünci40 (válaszként erre: 1867. - Klaribaba22)
2012. máj. 27. 19:13

Sziasztok! Én még nagyon új vagyok itt, bár beregiztem, de inkább olvasgatok mint írogatok:)

Kláribabának azt üznem, hogy ha ma este még benéz ide alvás helyett töltsön magának egy pohár finom "italt" egye meg a kedvencét vacsira, és aludjon egy jót:) ráér majd itt nyűgösnek lenni, itt várom, és segítek benne :) bár holnap már 5ik napos leszek, és kezdhetek inni kortyonként...bár igazából már báránysültekről álmodozok ami azért még jóval odébb van:)

És nem kell aggódni, mert ilyen kedves orvossal meg ápoló személyzettel hosszú kórházi pályafutásom alatt még sehol nem találkoztam....

Úgyhogy nyugi és fel a fejjel... már itt állsz a kapuba, csak be kell lépni rajta ....

1872. vica48 (válaszként erre: 1869. - Bilonka)
2012. máj. 27. 19:08

Bilonka!


Köszi a biztatást bilonka. Bizony nagyon jó, várom:) Mi már most is nagyon sokat beszélünk telcsin, biztatjuk egymást. Azt is nagyon várom, hogy megismerjem Klárit, imádni való. Én tudom, hogy nem lesz baj, csak pozitívan indulok neki. Végre megszabadulok a saját börtönömtől, és úgy tekintek rá, hogy egy új élet kezdődik számomra.

1871. Foki Kata
2012. máj. 27. 18:46
Sziasztok, én is annyi ellendrukkerrel találkozom, találkoztam érdeklődéseim közben, és elmondanám, hogy főleg orvosok beszélnek le róla, azt le sem merem írni, hogy miket mondanak. A lényeg, hogy ez egy nagyon komoly beavatkozás. Természetesen mindenki más és másképpen reagál rá a szervezete, akkor is, ha a műtét jól sikerül. Éppen ezért nagyon jó lenne, régebben műtöttekkel konzultálni, de úgy látom mindenki eltűnt. Kérném, akinek van privát kapcsolata Péterrel, kérje meg, hogy jelezze, hogy érzi magát? Köszönöm és gyors komplikációmentes felépülést kívánok a többieknek.
1870. organza
2012. máj. 27. 18:08

Sziasztok!


Úgy látom mindenki hasonló problémával küzd. Félünk az egésztől. Egyrészt a műtéttől, ami valljuk be elég drasztikus beavatkozás, másrészt attól, hogy hosszú távon nem ártunk-e többet magunknak, mint amennyit nyerünk a fogyással.

Azt gondolom, ezt senki nem tudhatja tökéletesen biztosan előre (reménykedjünk, hogy csak nyerünk), viszont azt gondolom, mindannyian azért vágunk bele, mert a jelenlegi formánkban nagyon nem szeretünk lenni. Engem nagyon megvisel, hogy kövér vagyok és minden ezzel járó dolog, azt is utálom, hogy nem tudok parancsolni magamnak. Bármi lesz, azt hiszem egyszerűen muszáj megpróbálni.

Sok sikert mindenkinek!

1869. bilonka
2012. máj. 27. 18:07

Klárika ,Vica !


Nagyon jó, hogy egymás után műtenek benneteket.

Legalább lelkileg egymás támaszai lesztek.Szurkolok nektek.

1868. vica48 (válaszként erre: 1862. - Klaribaba22)
2012. máj. 27. 17:27

Klárikám!


Kórházzal álmodok, és néha fáj a gyomrom))) de nem számít, ez pszichésen van.

Bepakoltál már? Ne idegeskedj, én nyugtatlak! Bár én is nagyon izgulok. De tudom minden rendben lesz!


Lelkileg felkészülve, egy új életet várva és nagy reményekkel indulok a műtétnek. Nincs vissza út! Irány előre! Ma még néztem egy pár videót, hogy erőt gyűjtsek, de csak pozitívakat.. ilyen volt, ilyen lett:)) ez ad erőt! Holnap útnak indulsz, és én másnap utánad, megtalállak:)))) mi ketten együtt fogjuk átélni az egészet. A sors azt akarja, hogy megismerjük egymást:))) Találkozunk a kórházban:))))

Bátorságtablettát bevenni!

1867. klaribaba22 (válaszként erre: 1866. - Bilonka)
2012. máj. 27. 16:21

Szia Bilonka!

Hát én is ezt mondtam mindenkinek,de magamat nem tudom nyugtatni!:(Nagyon ideges vagyok már,és félek is,de már nincs vissza út!Van még sok elintézni valóm,de az agyam már napok óta Debrecenben van!!

1866. bilonka (válaszként erre: 1862. - Klaribaba22)
2012. máj. 27. 16:05

Szia !

Csak arra gondolj, hogy még a műtét után senki sem mondta, hogy megbánta, vagy visszacsinálná.

A fájdalomtól nem kell félni - elmúlik. Mendennap jobb az előzőtől. Egyébként is sokmindent kibírunk.

Nekem volt már nagy hasi műtétem, epehólyag + vakbél együtt, rendes nagy vágással.Igaz akkor még 32 éves voltam csak ,de sose jutott volna eszembe, hogy nem ébredek fel.Ilyenekre nem is szabad gondolni, hisz remek szakemberek kezében leszünk.Szurkolunk neked és az a sok pozitív energia ,ami majd árad feléd is segíteni fog.Fel a fejjel !

1865. bilonka (válaszként erre: 1862. - Klaribaba22)
2012. máj. 27. 16:03

Szia !

Csak arra gondolj, hogy még a műtét után senki sem mondta, hogy megbánta, vagy visszacsinálná.

A fájdalomtól nem kell félni - elmúlik. Mendennap jobb az előzőtől. Egyébként is sokmindent kibírunk.

Nekem volt már nagy hasi műtétem, epehólyag + vakbél együtt, rendes nagy vágással.Igaz akkor még 32 éves voltam csak ,de sose jutott volna eszembe, hogy nem ébredek fel.Ilyenekre nem is szabad gondolni, hisz remek szakemberek kezében leszünk.Szurkolunk neked és az sok pozitív energia ,ami majd árad feléd is segíteni fog.Fel a fejjel !

1864. lego.andi (válaszként erre: 1863. - Anna-Reni)
2012. máj. 26. 12:39

Köszi a híreket,jobbulást Zsúnak és Hencsinek!


Szép napot Nektek!

1863. Anna-Reni (válaszként erre: 1862. - Klaribaba22)
2012. máj. 26. 11:48

Zsú jól van,már otthon van.

Úgy tudom h székrekedése volt,de majd Ő mesél.

2012. máj. 26. 10:28

Sziasztok!

Hencsi jól van,ma lesz neki nyeletéses vizsgálata,a katétert is kiveszik ma!:)Később jelentkezik!:)Zsú, még mindíg ki van kapcsolva,remélem,hogy jól van!!!Én nagyon ideges vagyok,már éjjel nyugtatót vettem be,mert még 3órakor az udvaron voltam!:(Eddig én biztattam,nyugtattam másokat,de magamat nem tudom!!:(Az agyam mindíg a műtét körül forog!:(Jó lenne már túl lenni rajta!!!Vicaaaaaa!Mi lesz velünk???Te,hogy bírod ezt a várakozást????

1861. Anna-Reni (válaszként erre: 1856. - Klaribaba22)
2012. máj. 26. 08:14

Nyugi Klárika!


Én annyira ideges voltam ,a műtőasztalon azon gondolkoztam hogy feladom.

Szégyelltem szólni az altató orvosnak hogy mégsem szeretném a műtétet.És milyen jól döntöttem!

A műtét előtt már nem is léteztem csak szenvedtem,most meg visszakaptam az életet!

Fel a fejjel!Semmi gond nem lesz!

Megbizható,kiváló szaktudással rendelkező doki kezében leszel!

Én ezt már tapasztaltam március elején.

1860. vica48 (válaszként erre: 1856. - Klaribaba22)
2012. máj. 25. 21:10

Sziasztok!

Gyógyulást Hencsinek, ha beszélsz vele. Végre lassan eljön a mi időnk is:) Idegesség? pici nálam is van. Már kórházzal álmodom:)) nevetséges, sőt még a gyomrom is néha görcsben, ez már az izgalom. azért még az ízeket én is kifogom élvezni ebben a pár napban:) A munkámmal nehezen haladok itthon, mindenhol vagyok gondolatban. De majd a hétvégén rákapcsolok, elterelem a figyelmem egy kis fűnyírás, gazolás, egy kis takarítás, kórházba pakolás:) hipp-hopp és már ott is leszünk. Izgulok, de indul az új életünk. :)Nagyon várom.

1859. rituka23 (válaszként erre: 1857. - Makai Irén)
2012. máj. 25. 17:17
Igen, én is kicsit ledöbbentem, mikor megtudtam az árat, de nekem is muszáj, így nem maradhatok! :D
1858. rituka23 (válaszként erre: 1856. - Klaribaba22)
2012. máj. 25. 17:15
Hencsinek jobbulást kívánok, Nektek pedig kitartás! :))
1857. Makai Irén (válaszként erre: 1855. - Rituka23)
2012. máj. 25. 17:03
Köszi Rituka! Az áron egy kicsit elhültem,de valahonnan előkotrom ezt a pénzt.Olyan jó olvasni az írásait azoknak akik már túl vannak rajta.Ha nem gond én is drukkolok a friss műtöttnek és a műtét előtt állóknak.
2012. máj. 25. 15:28

Sziasztok!

Hencsi túl van rajta,a körülményekhez képest jól van!:)Kicsit most fáj neki,de kapott fájdalomcsillapítót!:)Várja a családját,ha jobban lesz,jelentkezik!:)Viszont én már nagyon ideges vagyok,rengeteg dolgom,elintézni valóm lenne még,de az agyam már a műtét körül forog.Csak eljött az én időm is,amit alig vártam,de most be vagyok sza....va,de nagyon!!!:)Vica te, hogy vagy vele?Még eszem a kajáimat ezerrel,lehet 1-2kg-ót még sikerül felszednem a hétvégén!!:)

1855. rituka23 (válaszként erre: 1852. - Makai Irén)
2012. máj. 24. 22:48

Szia Irén! És ahol szintén végzik ezt a műtétet! :)

[link] (Csak a neve gyomorgyűrű oldal, d bypass-t is végeznek!) :) Üdv: Ritus

1854. Makai Irén (válaszként erre: 1853. - Mauritius25)
2012. máj. 24. 22:41

Nagyon szépen köszönöm.

Üdv: Ayrin

2012. máj. 24. 22:30

Szia Irén!


Küldenék neked egy weboldalt ezen a legtöbb kérdésedre választ találsz.


[link]


Üdv: István

2012. máj. 24. 22:11

Sziasztok! Új vagyok itt,és mégis régi motoros :)

48 éves vagyok és az elmúlt másfél évben 35kg jött fel rám.Foghatnám a változó korra is ,de én is kellettem ehhez a súly gyarapodáshoz.Szeretnék feltenni pár kérdést ,ha nem gond.Szeretném megcsináltatni a műtétet én is,de nem tudom hol is kell kezdenem.Hova-kihez menjek.Mik a feltételei annak hogy megcsinálják?Mekkora anyagi vonzata van? Mennyire hatásos?Kérlek segítsetek!!! Köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook