Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


1911. Foki Kata (válaszként erre: 1909. - 99582e2ee3)
2012. máj. 28. 18:54
kÖSZI, IGAZAD VAN, a velem egykorú vékony rokonom tíz évvel fiatalabbnak néz ki, minden szempontból nagyon hátrányos a kövérség és ezért állandó gátlásaim is vannak, miért éppen én nem tudok lefogyni. Még egy kicsit hezitálok. Jó lenne beszélni valakivel, akinek régebben csinálták a műtétet. Üdvözöllek benneteket, nagyon jó ez a fórum.
2012. máj. 28. 17:35
Engem július 26.-án műtenek,júli 18 konzi.Van valaki, akinek ugyanekkor van időpontja? nyuszi vagyok, jó lenne ha jelentkezne valaki!(Veszprém)
2012. máj. 28. 17:29
Kata! 50 fölött egyre jobban gyűlnek a betegségek, nagyon hamar komoly bajunk lehet, hiszen ha belegondolunk, kevés igazán kövér öreg ember van..., úgyhogy húzzál bele, ne gondolkodj.Én is elmúltam 50 és nagyon fiatalnak érzem magam belül, aztán majd kívűlről is összeszedem magam.
1908. vica48 (válaszként erre: 1904. - Klaribaba22)
2012. máj. 28. 17:22

Klárikám, tudod minden rendben lesz, én folyamatosan küldöm Neked a pozitív energiát. Nemsokára közelről is. Köszi az infókat amit mondtál. Kispárna berakva, újságokat viszek. Hamarosan találkozunk.


Mindenkinek jobbulást kívánok! Gyors felépülést!

puszika

1907. vica48 (válaszként erre: 1905. - Tünci40)
2012. máj. 28. 17:18

Köszi Tünci! Bátor voltál, hogy mertél capuchinót inni. Azt hiszem elviszem a laptopot, főleg most, hogy Klárival beszéltem és kiderült nem kerülünk egy szobába, mert telt ház van:( Ez most elszomorított, de nem baj... a lényeg a közelembe lesztek. Holnap már én is Veletek:))) Nagyon várom, és nagyon izgulok. A többit megbeszéljük személyesen.

puszi

1906. lego.andi (válaszként erre: 1904. - Klaribaba22)
2012. máj. 28. 14:39

Már csak egyet kell aludni:-)Jó lesz neked,mindenki küldi a pozitív energiát,nem lesz baj!!!:-))

Csak ügyesen:-)

1905. Tünci40 (válaszként erre: 1903. - Vica48)
2012. máj. 28. 12:16

Dehogy ihattam, vagyis nem kérdeztem meg, de már nagyon kívántam, és hát azis folyadék:))

Igen laptoppról vagyok, nincsen itt wifi, de ha gondolod hozd nyugodtan a laptopod és itthagyom neked a mobilnetem, ami feltöltős, és ha hazakerültök visszajuttatjátok nekem, mivel nem is laksz messze tőlem, de értéklevélbe is feladhatod.... énis csak erre a korházi alkalomra szereztem be, othon nem használom, rendes netem van, és itt csak a vodás megy, a telenoros nem sajna a múltkor kipróbáltam.

És nyugi Neked is, pusz :)

2012. máj. 28. 12:09

Sziasztok!

Megérkeztem,elfoglaltam az ágyamat,megkaptam a hashajtómat.Tünci nagyon aranyos,haza akar már menni,de nem engedem,amíg én itt leszek!:)Reggel vettem be nyugtatót,így most még aránylag nyugodt vagyok.Este 10ig ihatok még.K.....va meleg van!:(Köszönöm,hogy aggódtok értem,nagyon jól esik!:)Holnap küldjétek a pozitív energiát!:):)Puszi!

1903. vica48 (válaszként erre: 1900. - Tünci40)
2012. máj. 28. 10:50

Kláribaba úton van, már beszéltem vele, szerintem hamarosan megérkezik. Nagyon izgul. Capucinnot is ihattál? hu de jó... én mindig azzal kezdtem a napom. Tuncike, laptopról vagy? Internet mobil?

Gondolkoztam én is elviszem, csak nincs mobilnettem. Vagy a kórházban rá lehet csatlakozni wifivel?

Mielőbbi gyógyulást! puszi nektek!

1902. Tünci40 (válaszként erre: 1901. - Prod)
2012. máj. 28. 10:39
Igen, csak akkor ihattam :) de a sok infuzió miatt nem voltam szomjas. És be is tartottam mert nagyon könnyen begyullad a szervezetem az alapbetegségem miatt.
1901. prod (válaszként erre: 1900. - Tünci40)
2012. máj. 28. 10:03
Ötödik napon ittál csak először? Én akkor már otthon voltam.
1900. Tünci40
2012. máj. 28. 09:47

Hát sétáltam egy kört, gyönyörű idő van, Kláribabának még se híre se hamva, remélem hamarosan megérkezik, ha megjön és ágyba dugják majd kezébe nyomom a gépet, hogy jelentkezzen!

Amúgy 5ik napos vagyok, ma kezdhetem folyadékot kortyolni, én reggel el is kortyolgattam egy pohár sima vizet, majd lesétáltam és elnyomtattam a hőn áhított capuccinoval és nagyon jól esett :)))

Igen én vagyok az Anna -Reni barátnője, és az ő műtétjénél sokkal jobban izgultam mint a sajátoménál, mivl én tudtam, h ez jó lesz, ő előx gyűrűt szeretett volna, én beszéltem rá a bypassra, mivel a gyűrű nekem csalódást okozott...az adatlapomon írtam róla.... és tudtam, h ő is olyan mint én imád enni, és élvezettel eszik....na az ilyennek önkínzás a gyűrű.... és ha te nem szereted a gyűrűt ő sem fog szeretni téged és csak küzdelem egymással az életetek:)

1899. Tünci40 (válaszként erre: 1887. - Csippere)
2012. máj. 28. 09:42
:) Látom ismerős vagy erre! :)
1898. vica48 (válaszként erre: 1896. - Prod)
2012. máj. 28. 07:29

Prod!


Szívemből szóltál! Most jön életed legjobb része! Ezt szépen leírtad. Te már túl vagy rajta, és biztosan érzed, jól döntöttél.

1897. vica48 (válaszként erre: 1895. - Klaribaba22)
2012. máj. 28. 07:24

Hajrá Klári! Veled leszek végig! Támogatjuk majd egymást! Ne izgulj minden rendben lesz, sietek utánad honlap!

Sok sikert!

puszi

1896. prod (válaszként erre: 1891. - Foki Kata)
2012. máj. 28. 06:55

Kata,

Miért probléma hogy nem vagy tinédzser? Most jön életed legjobb része.

2012. máj. 28. 05:03

Sziasztok!

Hát,elkezdődött a visszaszámlálás nekem is!!:)Fáj a torkom,köhögök,ideges vagyok,de ti erőt adtok nekem!!!:)Köszönöm,hogy vagytok,és szorítotok nekem!!:)Tudom,hogy jó kezekben leszek,és vigyáznak rám,de azért nagyon izgulok!:)Puszilok mindenkit,majd hamarosan jelentkezem,addig is Tünci,és Vica tájékoztat benneteket!!:):)

Sziasztok!!

1894. vica48 (válaszként erre: 1888. - Csippere)
2012. máj. 27. 23:33

Holnap még leszek:))) Én teljesen pozitívan indulok neki!

Jó tudni, hogy itt vagytok és gondoltok ránk!

Jó éjt!

1893. vica48 (válaszként erre: 1889. - Gbabi50)
2012. máj. 27. 23:31

gbabi!

Szívemből írtál, majdnem elsírtam magam. Nagyon jó látod a dolgokat. Leírtad a tényeket, ez a valóság, sok erőt ad! Valami hasonlóra szoktam én is gondolni, mint amit írtál! Ilyen típusú hozzászólásokra van szüksége azoknak akik a műtét előtt állnak! Köszi! Jó éjt!

1892. vica48
2012. máj. 27. 23:28

Imádlak benneteket:)) köszi a biztatást! azért már jó lenne aludni is:))) 23,30 lassan:))de most már nekem is a kórházban jár az agyam:)) új élet.. új remények:))) jó éjszakát... holnap még leszek

pusz

1891. Foki Kata (válaszként erre: 1880. - Vica48)
2012. máj. 27. 22:50
Nagyon köszönöm a biztatást. Valóban nehezen döntök, az biztos, hogy lefogyni már sajnos nem tudok más módszerrel. Csak hát én ötven felett vagyok egy kicsivel.
1890. lego.andi
2012. máj. 27. 22:47
Hajrá Kláriiiiiiiii!!!!!
1889. gbabi50
2012. máj. 27. 22:28

Szep estet!

Klari,Vica,mennek a +++++,egy kicsit olvasgattam a forumot,na csak anyit szeretnek mondani hogy minden mutet rizikoval jar,meg a legegyszerubb is,de nem szababd erre gondolni,ha ki mesz a hazbol az is rizikos,a masik dolog amiert lebeszelik az orvosok az embert az az hogy nagy ritkan fordulnak elo olyan dolgok az ilyen mutet utan amivel ok sem tudnak mit kezdeni,van hogy nem erzi jol magat a paciens de semmit nem talalnak,na meg a termeszet dolgaba beleavatkozni meg visszauthet,na de aki nem tud mar onerobol fogyni,annak ez az utolso eselye mert a nagy tulsuly meg veszelyesebb,igy hat szerintem a mutet nem rossz dontes ,es a komplikaciok sem gyakoriak,engem mar sokszor mutottek es minddig vagassal,jo naggyal,persze a mutet utan nehez,de aztan rendbejon az ember es ez egy vegleges fogyas,nincsen jojozas mert a kis gyomor meg a kiiktatott beldarab nem engedi a visszahizast.A nagy suly is ongyilkossag,azzal sem el sokaig az ember,es mindenki maga donti el hogy hogyan tovabb,persze meghalgatja az ember a velemenyeket de a dontes az ove,mindenkinek kitartast es batorsagot,jo ejt.

1888. Csippere
2012. máj. 27. 22:26

Klári, nagyon drukkolok Neked! Veled vagyok!

Vica, Neked is sok sikert! De holnap még szerintem itt leszel :)

1887. Csippere (válaszként erre: 1878. - Tünci40)
2012. máj. 27. 22:20

Szia, üdv köztünk!

Ugye ezt a Peti mondta?

1886. Gombóc66
2012. máj. 27. 21:25
Kitartás lányok! Kis kellemetlenség, de pozitív változás vár Rátok!Lélekben Veletek leszünk!
1885. rituka23
2012. máj. 27. 21:11
Sziasztok lányok, Klári, Vica, nagyon sok sikert kívánok Nektek, kitartás, pihenjétek ki magatokat! :) Majd jelentkezzetek! :) Puszi! :D
2012. máj. 27. 21:00

Sziasztok csajok!

Tünde,üdv. a fórumon!!:)Rendeltem vacsit,dugig ettem magam!!:)Italt nem szoktam inni,de jó kis csapvizzel leöblítettem a husit.:)Én még reggel is bekajálok mielőtt elindulunk!:)Tünde,kb 9-10körül ott leszünk,csináld nekem a helyet!:)Kedden Vica is jön,úgy látom,hogy jó kis csapat leszünk!:)Be vagyok már sza......va nagyon!!:)Most megyek aludni,mert korán kell kelnem,van még elintézni valóm.Kb.4-kor kelek!:(Csajok!Álmodjatok szépeket,majd jelentkezem!!:)Puszi.

1883. vica48
2012. máj. 27. 20:28

Klárikám, megittad már a pohár borod, amit ajánlottak:))) utána kaja... és nyomás aludni:))

Nagy nap indul holnap:)) én már alig várom...

Csak nyugodtan... tudod, minden rendben lesz!!

Aludj jól!

pusziiii

nemsokára találkozunk:)))))) VÁROMMMMMMMMM

1882. bilonka (válaszként erre: 1874. - Vica48)
2012. máj. 27. 20:22

Kedves Vica!

Pont így érzem és ezt gondolom ,amit te is leírtál.

Nekünk ezt be kell vállalni, ez nem lehet kérdés.

Remélem, hogy ti a műtét után sem fogjátok elhanyagolni a fórumot.Ha tudok pénteken megnézlek benneteket.Erőt és kitartást nektek !!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook