Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
17181. Frenk66
2017. szept. 13. 21:02

Szép estét mindenkinek !

Október 1. vasárnapra van valakinek műtéti időpontja a DMC-be ?

17180. Bobe1977
2017. szept. 13. 18:40

Sziasztok!

Holnap varratszedès!😊 Sajnos a csô helyèn lèvô sebem nem szèp de remèlem doki majd ad rà valamit!

132 kg indulò volt mùlthèten hètfôn, ma reggel 123,4 kg.

Hùsleves keve, víz, nestea zero, diabetikus màlnaszörp ès napi egy natùr joghurt ment eddig. Ma sajtkrèmleves pròbàltam az nem volt jò viszont az almakompòt pürè igen.😊

Kivàncsi vagyok mit mond Mohos doki a kajàkra ès hogy mikènt megyünk tovàbb!😁

17179. bari 70 (válaszként erre: 17176. - KM1981)
2017. szept. 13. 17:20
Köszi a vàlaszod!jò lenne hallani valakitől hogy szinte nem is làtszik vagy hasonlòt😊..hogy tudjuk hogyan viselkedik ez a dolog a felszìvòdò varratot illetően.Sokunkat megnyugtathatna😊
17178. Ditte 888 (válaszként erre: 17177. - Titkos sleeve)
2017. szept. 13. 11:49
Nagyon köszi a választ.Úgy látszik nem jól mértem fel a mennyiséget.Pürével könnyebb volt mert a kis edénykém 1 dl.Figyelni fogom a gyomrocskám jelzését.Egyébként tényleg ilyen habos nyál jött,és nem sok de beijedtem mert két nap egymás után.
17177. Titkos sleeve (válaszként erre: 17173. - Ditte 888)
2017. szept. 13. 10:50

Szia Ditte,


nekem is volt ilyen. Tudom undi, de ilyen habzó hányás. Az a túlevés miatt volt. Azt hittem, hogy keveset eszem, de nem.

Amikor van az a pont, hogy kezded azt érezni, hogy nyom, akkor azonnal abba kell hagyni. Amikor erre elkezdtem figyelni, már nem volt több ilyen hányás féle.

3 hónap után már tökéletesen érzem, hogy mikor eszem túl magam. Kb másfél hónapja nem is történt ez meg...

17176. KM1981 (válaszként erre: 17175. - Bari 70)
2017. szept. 13. 10:00
Biztos eltunik idovel nekem meg latszik.Aprilisban volt a mutetem
17175. bari 70
2017. szept. 12. 19:35
Sziasztok!Règebbi DM-ben műtöttek..hogy àlltok a műtèti hegekkel eltünik egyszercsak..vagy marad nyoma?
17174. 212932b6f1
2017. szept. 12. 15:23
Sziasztok! Neken 94 napja volt a Sleeve műtètem fogyásom -44.6 kg.Nagyon jól vagyok. Minden nap biciklizen tornázom. Nem vagyok èhes. Mindenkinek sok sikert kívanok a fogyáshoz. Misa!
17173. Ditte 888
2017. szept. 11. 23:44

Sziasztok!

7 hetes műtött vagyok sleevvel. Eddig jól ment minden.Most áttértem a pürés korszakról a villával jól össze nyomomra,és nagyon megrágom a kaját,lassan eszek és mégis többször hánytam.A mennyiség kicsi volt és olyasmi amit pürésítve nem volt gond megenni.Tudtok erre valamit mondani nekem? Mi a francért nem akar a gyomrocskám átállni?

17172. Dagi90 (válaszként erre: 17170. - Forze81)
2017. szept. 11. 21:27

Ha van elég pénzed ra akkor javaslom gyomor bypass stb műtétet. Veszprem 1.550.000 és 1.5 ev várólista duna medical 1.850.000 ft és 6 hónap várakozás. Sajnos azért írtam hogy ha van rá pénzed mért csak ezt tudom részemről ajánlani ez pedig rohadt sokba kerül. Sajnos már 2 éve akartam ott voltam de nem volt rá zseton. Más módszer persze nem tudok hiszen ha tudnék akkor nem műtöttek volna meg. Zárójelben norbi update mért azzal fogytam azért de nem váltott meg

Pontosan tudom miről beszélsz 3 éve stent imre kórház lipidoligia 600 kalória per nap és első nap mérésnél kiakadt a mérleg külön hozni kellett hat tiszta rossz érzés volt 201.6 sose felejtem el....

17171. Dagi90
2017. szept. 11. 21:21

Udv mindenkinek. Nem vagyok már olyan aktív mint régen de ez természetes mért megy az élet tovább én is dolgozom ezerrel stb

De minden nap fel nézek mi a helyzet. Pl. Mókus is beszeltem. Vagy ami ír szívesen írok neki. Na a lényeg 169kg indultam 157 műtét augusztus 1. Most pedig 40 nappal később 143.9 vagyok nem mondom hogy nagyon sok de éppen elég. Illetve ez nálam mindig ingadozik megáll máskor meg csodálkozok újra kevesebb. Tehát 40 nap 13 kg mínusz. Összesen pedig 25 kg . Ami fontos hogy a műtét előtt 2 hónap kellett 12kg.hoz és ver verejték stressz éhezés agresszivitás stb. Most műtét után pedig lázán és könnyen gyorsabban ugyan annyi kg. Pl. Tegnap voltunk obi.bam stb reggel óta és nagyon el húzódott a dolog lett délután 3 mire oda jutottam na enni kellene. De a lényeg ott van műtét előtt meg haltam volna ha reggeltől 3ig nem ettem volna . Nem mondom ez most sem kellett volna igy lennie de igy alakult és nem volt halálos éhség. Ezen kívül egész jól állok ruha ügyben is mért könnyebben jönnek fel de a cél meg a nagy ruha csere meg odébb van.

Beszélek a negatív oldalról is.

Nálam meg mindig jön elő hulla fáradtság kéz remegés stb. Illetve ha olyat ettem akkor hányás.

Még esetleg negatívum hogy mikor na megkívánok valamit és na eszek egy jót akkor ez 3 max 5 falatban kimerül és nincs meg az élmény 😁 olyankor kicsit csalódott vagyok de persze ez csak bolond fejem mért valójában ezt szerettem volna.

Ezek után és 2.2 millió ft mínusz után is azt mondom nem bántam meg és újra neki kezdenék.

Héti 3x járok budapesten és mindig mikor el megyek a rákóczi hídon vagy a közelben akkor ki nyújtom a kezem fel az égnek és kiabálok ÉLJEN A DUNÁ MÉDICAL 😁 ez tényleg így van . A mellettem ülő két srác már ezerszer látta mutattam ott a 8. Emelet a terasz ott ültem és kaptam új életet.

Persze mikor rám jön a hányás akkor be nyögik hogy na duná medical ezt akartad ? Mondom igen ezt 😁 pár hónapja írtam hogy este nem tudok aludni az éhség miatt egyszerűen őrjítő ehseg. Ez nincs már. Nem tagadom megkívánok dolgokat pl. Na füstölt kolbász ilyesmi de vicc kategória 2 vagy 3 karika tolom félre ez is megvolt.

Teljes mértékben újra köszönöm dm.nek vasas dr.urnak és az összes 8. Emeleti ápoló dolgozónak. Amúgy -beszélgettem velük és mondták hogy ők csak pár napig latnak el ismernek meg stb de utána ők mint ápolok nem nagyon kapnak vissza jelzést arról mi lett azokkal akiket 3 napig ápoltak segítettek és mikor műtét után fel ébredtem és a fájdalomtól káromkodtam csúnyán akkor ne vágták hozzám hanem segítettek és fájdalom csillapítót kaptam illetve bármit amit kértem. Ezért tervemben van hogy egy nagyobb ajándék csomagot fogok küldeni nekik közel jövőben a komplett 8. Emeleti ápolóknak. Nem azért mert mennyit kérésnek stb mért emberségesek voltak mért segítettek és így kapnak egy vissza jelzést hogy igenis amit csinalnak jól csinalnak és megérdemlik. Na jol túl rizsáztam de hamar ritkán írok légyen hosszú. Akinek kérdése van később is írjon nyugodtan privátban és amint tudok írok.

17170. Forze81
2017. szept. 11. 21:19

Sziasztok,

én teljesen új vagyok itt. még csak most kezdtem az olvasást...

Sajnos mára 200 kg vagyok 2006-ban még 100 kg volta, majd édesapám halála után családfenntartó lettem és két ülő munkahelyem lett.

És sajnos ilyen nagyra nőttem.

Próbálkoztam már mindennnel de valahogy nem megy...

17169. Mokus40
2017. szept. 11. 13:13
Van akit mostanaba mutittek dmc be??
17168. Mokus40 (válaszként erre: 17084. - Nina27)
2017. szept. 11. 13:11
Valamelyik nap hallottam jogy ha van egéségbiztositásod. Fizeti a biztosito a felét! És ez igaz. Megkérdeztem a biztositom .havi 5-7000 ft az egéségbiztositás es 7 honapja élnie kell! Van napi korházi ápolás is Elöbb tudttam volna biztos hogy kötöttem volna kulon egéségbiztositást is
17167. Gakocsis
2017. szept. 10. 20:04

A PMC3400134 számú tanulmány a MAYO klinikán készült, és ahogy matilda is írta eléggé szépen megcáfolták, hiszen az egész vizsgálat alapja sértette azokat a szabályokat amivel ilyen esetekben mellékhatásokat vizsgálnak. Egy ilyen esetben egy válogatott és összesen 45 főt tartalmazó vizsgálati anyag minden csak nem alapos. A tanulmány állításait bőven megcáfolták már, azonban előtte bőven elég ideje volt, hogy pár bulvár újság is átvegye (külföldön), majd legalább egy haza, aminek az lett a vége, hogy még mindenki Norbija is lelkesen megosztotta a facebook oldalán, bedobva ezzel a hazai internetes bulvár mély pöcegödrébe a témát.

Általánosságban az mondható el, a B vitamincsoport, és a főleg a B12 hiánya okoz olyan tünetegyütteseket, amik a kor előrehaladtával zavaróak lehetnek. Szótévesztés, arc, név memória zavar.. Pont mint a normális életben.. Tehát ha a vitamin szintjeid rendben vannak, ezzel sem lesz gond.

Pont ugyan azt tudom mondani, mint a másik kedvenc témámra a hajhullásra.

Még se nem kopasz, se nem teljesen elbutult bypassost nem láttam. Ha oda figyelsz a vitamin, és fehérje pótlásra nem lesz baj.

17166. Madarijeszto (válaszként erre: 17145. - Matilda_unna)
2017. szept. 9. 22:16
Nagyon jókat írtál, köszönöm!
17165. Bobe1977 (válaszként erre: 17164. - Andi1963)
2017. szept. 9. 21:27
Köszi Andi!😊
17164. Andi1963
2017. szept. 9. 21:21

Szia Böbe,

légy üdvözölve otthon:)

Nekem az elején nagyon bejött (a húslevesen kívül, ami alap volt) a natúr görög joghurt vízzel felhígítva és picit megízesítve kevés sóval vagy házi vegeta porral, jéghidegen. De ha szereted az édesebb ízeket, akkor a joghurtot szerintem meg lehet szörppel is variálni. Esetleg bébiitalok?

Sikereket!

Andi

17163. Bobe1977
2017. szept. 9. 20:57
Van ötlet mit egyek vagyis igyak? Megy a hùsleves leve ami nagyon finom meg a víz illetve a diètàs szörp. Natùr joghurt ès kefir volt mèg a doki listàjàn de nem ízlett egyik sem😔
17162. Bobe1977
2017. szept. 9. 18:31

Sziasztok! Ma hazaengedtek vègre a kòrhàzbòl! 🙏

Aludtam egy kicsit ès megyünk sètàlni!😊

17161. Asra (válaszként erre: 17158. - Dagidög)
2017. szept. 9. 11:13
Köszönöm :)Remélem bírom addig :)
17160. Scott72 (válaszként erre: 17155. - Csaba72)
2017. szept. 9. 10:17
Ezek a Nagy statisztikak mind amerikabol szarmaznak ahol azert nagy szamban csinaljâk ezeket a mütéteket. En kerdeztem a doki tol ezt Es ö nem tudott Es nem is hallott ilyenröl , en tag ja vagyok UK's csoport nak is ahol több ezer mütött van olyanok is akiket Tiz plusz éve mütöttek es senki nem szamolt be elbutulasrol. A legenda él , biztos van alapja de én ezen nem aggodnék egyáltalán
17159. Scott72 (válaszként erre: 17156. - KM1981)
2017. szept. 9. 10:11
A szervezet kb 35g protein tud fel dolgozni alkalmanként kb 4 orankent jo proteint be vinni . A csirke Es a hal jo protein forras . A Csaba jol mondja kb napi 170g ot lenne jo bevinni valamilyen formaban es nem több mint 35 egy alkalommal
17158. Dagidög (válaszként erre: 17157. - Asra)
2017. szept. 9. 09:20
Szia. Szóbatársamnak is volt köldöksèrve és a doki a bypass mellett azt is be stopolta, ha már úgyis ott matatott. :)
17157. Asra
2017. szept. 9. 09:04

Sziasztok!

November végén lesz a műtétem, de most kicsit Megijedtem.

2 hete nagyon köhögök, és úgy érzem kialakult egy rendes köldöksérvem. A nagy nyomástól érzem, hogy átcsúszik és kiduzzad a köldöknél. Már csak hasra szorított kézzel merek köhögni.

Megműt így Mohos doktor vagy előtte ezt is rendbe kellene tenni?

17156. KM1981 (válaszként erre: 17153. - Dia024)
2017. szept. 9. 08:32
Szia Dia! En kokemeny hajhullassal kuzdok mar szerintem 2-3 honapja. Levagattam allig erore es bemeliroztattam (amugy is rafert mert baromira le volt nove) igy kevesbbe latszik.De nekem us nagyon nagyon sok kihullott ilyenkor latom h basszus mennyi hajam volt. En sajna bem birtam eleg feherjet bevinni meg proteinnel sem.Most mar duplazom a protein mennyiseget igy csak a napi 2 kavemban megvan a kb 70-80 gramm. Igy mar konnyebb bar sok helyen olvastam h egyszerre a noi szervezet 20grammnal tobbet nem tud feldolgozni.Csaba mindig mondta h dupla adag kell, es a multkor olvastam is igy most ezzel probalkozom.Meg mindig baromira hullik de bizom benne h lassan megall.Sajna praktikam nincs ra,csak a feherje es a bizakodas.😞
17155. csaba72 (válaszként erre: 17153. - Dia024)
2017. szept. 9. 06:48

Igen van hajhullás de ez sem mindenkinél. Nálam pl nincs de amúgy is rövid a hajam és tudtommal elég feherje bevitenél nemfordul elő.

Elbutulás.....alkoholtól is ellehet butulni....szerintem az egésznek a lenyege,hogy műtét utan nedőlj hatra hogy én már megtettem a fogyásért mindent többi a testem dolga

Nem így van ez kemeny munka utánna is- igaz nem kell - de akkor mi értelme van? Az életem minősege javult mit javult fantasztikussan feljavult nincs cukrom nincs magasvérnyomásom mit nekem hogy nemtudom,hogy menyi 57894398 a gyökön...neha érdemesebb nemolvasni annyit

17154. petka (válaszként erre: 17152. - Gyuri76)
2017. szept. 8. 22:50

Kedves Gyuri, szeretném kicsit poénosra venni a dolgot, mert én mosolyogtam azon amit írtál.

Tényleg sok a változás, de ez még soha nem jutott eszembe, hogy vajon mi veszi át a kaja helyét?

Nos, először is sokkal kevesebb és másabb kaját sokkal hosszabb ideig fogsz enni.

Másrészt ahogy írtad is, a sport, bármilyen mozgás. Illetve majd a vásárlás, amikor mennek le a kilók, és ami eddig szenvedés volt, az szinte orgazmust fog okozni. Úgy értem pl a vásárlás :)

És szokd a gondolatot, hogy új barátaid lesznek :)


Üdv, Andi

17153. dia024
2017. szept. 8. 22:32
Hajhullás ,azoknál akiket már műtöttek???!!!
17152. gyuri76 (válaszként erre: 17145. - Matilda_unna)
2017. szept. 8. 21:35

Szia matilda ritkán írok de rendszeresen olvasom a

fórumot.Műtéti időm decemember Veszprém bypass.

Érdekes témát feszegettek madárijesztővel,a műtét utáni érzelmi problémákkal küzdök fejben.

Hogy ha felkelek kaja,elindulok az országot járni kaja,hazaérek lesz-e otthon kaja.

Ennek a szerepét mi fogja átvenni drog,pia,kuvák,szerencsejáték?VS Sport,edzés,mozgás,extrém,család.

Nagy változás lesz az biztos nyilván én az utóbbit preferálom,de ezekről a pszihés dolgokról sem volna rossz néhány szót írni.

Egyébként szeretem az írásaidat konkrét és érhetőek számomra köszönöm hogy segítesz nekünk.

❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook