Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babázzunk? fórum

Babázzunk? (beszélgetős fórum)


11. MMea
2011. febr. 12. 11:21

Szerintem a 10 hónap elég, ha tényleg mind ketten ezt szeretnétek és úgy érzitek a másik az életetek párja. Főleg ha már együtt is laktok, mert akkor már tudjátok milyen a másik.

Másokkal ne foglalkozz, hogy mit gondolnak. Nálunk párom az 1 éves évfordulón megkérte a kezem, és 20 hónap után a baba is úton volt, aki a napokban fog megszületni.

Egy ismerős nekem is mondta erre, hogy nem korai?, mire én: -Mi? Szeretjük egymást és mindketten szeretnénk, minek várjunk?

10. MMea (válaszként erre: 9. - Katus73)
2011. febr. 12. 11:16
Gratulálok Katus! :-)
9. Katus73 (válaszként erre: 1. - Nincssemmibaj)
2011. febr. 12. 10:38
Szia! Mi 3 hónap után döntöttünk úgy, hogy jöhet a baba. És jött is a következő hónapban. Sajnos nem maradt velünk, de ez egy másik történet. Ez volt tavaly januárban. Azóta összeházosodtunk és tegnap reggel pozitív lett a tesztem.
8. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Nincssemmibaj)
2011. febr. 12. 10:07

Szerintem nem bölcs dolog semmiképp.Ha valóban tartós és igaz az érzés köztetek,akkor nem 1-2 év fog számítani.De minden szerelem első 2-3 éve felett lebeg még a rózsaszín köd,ami tompítja a reális ítélő képességet.Persze garancia ebben az életben semmire nincs,lehet tartós életre szóló kapcsolat akkor is ha most kötitek össze az életeteket,és lehet rossz vége 10 év múlva is.De azért amikor elhamarkodja ezt az ember akkor nagyobb rá az esély.A másik meg,hogy a férfiak könnyen döntenek gyerek ügyben esetleg felelőtlenül meggondolatlanul.Ő leléphet ha megváltozik a véleménye a dologról,könnyen megteheti.De Te akkor is ott maradsz magadra kisgyerekkel,a Te életed változik meg teljesen.

Én várnék a helyedben mindenképp.

7. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Nincssemmibaj)
2011. febr. 12. 08:49

Aki volt már szerelmes, az tudja, hogy a legnagyobb tűz is átlag 1,5-2 évig tart. Utána egy egész más, tudatosabb szakasz következik. Akkor dönt egy felelős ember úgy, hogy akar-e gyereket a másiktól, összekötei-e vele az életét örökre...


Olvasgassál itt az anyák mélyponton, meg az élet kisbabával, meg ilyesmi fórumokban... 10 hónap után bizti, hogy ezt a párod akarni, meg bírni fogja?


A babázás rengeteg negatívummal jár, esetleg szexmegvonással, alkati változással, depresszióval, párkapcsolati krízisekkel, munkahelyi krízisekkel, stb...


Nem lebeszélni akarlak, sőt, én mindenkit rá szoktam beszélni ennek ellenére. Viszont, ha már eddig ráért, ráér még egy évet... Szerintem addig még megérné várni...


Persze biztosíték utána sincs, de azért ha van döntési lehetőség, akkor még ismerkedjetek egy kicsit...

2011. febr. 11. 21:45
Én 28 vagyok a a párom 45 és én már úgy érzem közel a 30 hoz hogy kicsúszok az időből főleg hogy még tesót is szeretnénk
2011. febr. 11. 21:43
Sajnos megint elővett az az érzés, hogy mit fognak szólni mások... Tudom, nem számít, de eddig mindenki azt mondja, kapkodok ebben a kapcsolatban. :(
2011. febr. 11. 21:42
Amikor megismertem a páromat, már az első pár hónapban akartunk volna gyereket. mivel még fiatal voltam akkor, és most egyetemista vagyok, ezért nem lehet még. Ha egymásnak a nagy ő-itek vagytok, akor vágjatok bele. Pár v múlva már lehet, hogy veszélyes lenne....
2011. febr. 11. 21:41
Sokáig én is féltem a baba dologtól hogy megváltozik az életünk de rájöttem előbb utóbb úgy is eljön ez az idő:))Hallgass a szívedre:)
2011. febr. 11. 21:38
Miért ne? Van ismerősöm aki az első éjszakán összehozták, 12 éve vannak együtt. De ezt ti tudjátok.
2011. febr. 11. 21:36

Sziasztok!


Bölcs dolog 10 hónap ismeretség és szerelem után babát tervezni? Még gyógyszert szedek, de Ő is nagyon szeretné már, talán az anyagi biztonság is meglenne, lassan 30 évesek vagyunk, de mégis félek belevágni...


Kíváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalataitokra, bár tudom, ebben úgyis nekem kell döntenem, vagyis a párommal közösen.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook