Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fekete Noémi - 19 éves, és 25 kg fórum

Fekete Noémi - 19 éves, és 25 kg (beszélgetős fórum)

2011. febr. 11. 23:24

Nagyon aranyos,szimpatikus lány.

Az én lányom is kicsike,vékonyka,már majdnem 2 éves és nincs 8 kg.Mi is hordtuk orvostól-orvosig,de nálunk kiderült most,hogy túlműködik a pajzsmirigye(a tiroxin hormon).

Át tudom érezni valamennyire a helyzetét,szomorú egy szülőnek,amikor nem tud segíteni a gyermekén,és a környezete is negatív.

2011. febr. 11. 22:20

Mondjuk az igaz, hogy bárkit kérdeztem, mindenki ugyan azt mondta: nagyon pozitív a kisugárzása Noéminek :)

Én is sok szerencsét kívánok, és találjanak valakit, aki "meggyógyítja"

2011. febr. 11. 21:40
Aranyos, szimpatikus kislány nem is tehet róla szegény, hogy így született és arról sem milyen kis törékeny teremtés és 25 kg ez nem az ő hibája. Lehet, hogy nála ez így alakult ki, csak sajnos sokan nem értik meg az ő problémáját. Nem tudom bár eszembe jutott, ilyen adottságú, de attól még úgyanolyan értékes ember, mint bárki más. Vigasztalásul írom, mikor ezek 65 cm-es kis törpe emberkéket mutattak a tévében és ők pedig a szórakoztató iparban, vagy is cirkuszban szerepelnek. Mégis boldogok és meg vannak milyen érdekes. Kedves Noémi reméljük sikerül egy olyan orvost találni, aki érdemben rád figyel és foglalkozik veled. Kívánom találja meg a megfelelő megoldást addig is fel a fejjel. Egy kicsikét hízni kell. Üdv.Ágnes
4. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - 22a839c893)
2011. febr. 11. 18:39

A magyar orvosok általában nagyon jók. Én nem hiszem, hogy külföldön többet tudnának.

Más országok? Oda pénz is kell, és nekem úgy tűnt, hogy Noémi családja egy teljesen átlagos magyar család, ahol ilyenre nem jut.

2011. febr. 11. 18:01

nem tudom ezek a magyar dokik hol szerezték a diplomájukat...

akinek nem inge....

de ha ők nem jöttek rá, nem értem miért nem küldték el a leleteket más országokba??

2011. febr. 11. 17:57
Én láttam és igen durva, hogy az orvosok nem tudják mi a baja. Biztos, hogy nem egyszerűen felismerhető a baja, de azért már rájöhettek volna.
2011. febr. 11. 17:30

Szeretném megkérdezni, hogy ki látta a tv2 naplójába ennek a lányka a történtetét? MI a véleményetek róla? SZERINTEM DURVA:(


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook