Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állásinterjú a Match-nál fórum

Állásinterjú a Match-nál (beszélgetős fórum)


23. Tsura
2011. febr. 17. 12:52
Sziasztok. Várjatok a röhejes az egészben, hogy a pasi azt mondta hogy az eredményt nem fogják megmondani hogy milyen képet kaptak rólunk!!! Mert ez valami francia cég elemzi, hanem valami minimális infot hogy ez alapján megfelelünk-e. Akkor minek kellett megcsinálni??? Ja és 1 órás volt ez a teszt mármint a képnézegetős. A szakmai rész amikor a sorrendet kellett felállitani na azt én momentán 3 perc alatt megcsináltam. De azt mondták Nem lehet jó választ adni rá. Mert mindenkinek más a fontossági sorrend. Komolyan ha ezt előre tudom akkor nem vettem volna meg a vonatjegyet 1300ért, meg a 2 bkv jegyet.
22. a0c1361e44 (válaszként erre: 21. - Globus)
2011. febr. 16. 21:39

Hát ez az:)

Ezeknek a teszteknek semmi köze a valósághoz.

21. globus (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2011. febr. 16. 21:27
Szia, én 13 éves koromban vettem részt hasonló vizsgálaton, az okát itt nem részletezném. Egy olyan eredményt produkáltak, amelyről most már biztosan TUDOM, hogy olyan messze van tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől :)
20. a0c1361e44 (válaszként erre: 19. - Tsura)
2011. febr. 16. 21:24

Vicces!

Kiváncsi leszek, hogy megfelelsz e. Mert persze nem azt fogják nézni, hogy szakmai tapasztalatod meg van, hanem, hogy jó képet választottál e.

19. Tsura (válaszként erre: 18. - A0c1361e44)
2011. febr. 16. 20:46
Igazad van röhej!!!! Komolyan most azt nézik ki milyen képet választ és ahhoz néznek valami tulajdonságot, és ez alapján döntenek??? Nekem élelmiszer és vegyiáru kereskedő a végzettségem+ érettségim is van , 6 éve pénztárosként dolgozok. Nem élelmiszerboltba de pénztárosként. És eladó-pénztárosnak jelentkeztem a match-ba. Ezek után epekedve várom az állásinterjút!!!!Kiváncsi vagyok ott mi lesz. Ja meg 1 szituációs feladat volt ahol egyszerre szakad a nyakamba 6 égetni valóan fontos sűrgős eset és állítsaak fel sorrendet , hogy melyiket oldalnám meg rögtön. Szerintem ezeket kéne tesztelni vagy hasonlót, mennyire stressztűrő valaki, illetve hogy bánik a vevőkkel, meg tud -e rendesen visszaadni, mert sajnos erre is van példa hogy nem tud. Illetve elég nyers stílusa van egyik-másik dolgozónak.Majd megírom, hogy sikerült a teszt.
18. a0c1361e44 (válaszként erre: 17. - Tsura)
2011. febr. 16. 19:49

Ez röhej! Én nem szeretek semmilyen munkát lehúzni, de ha valakinek meg van hozzá a végzettsége, és esetleg dolgozott is benne, akkor mi szükség van még ilyen baromságokra?

Úgy csinálnak mintha az ember atomfizikusnak jelentkezne, nem?


Minden munkánál ezt csinálják. Sok fordulós interjúk, hülye kérdésekkel. Aztán csodálkoznak, hogy azt választották ki, akinek ott lenne a helye.

17. Tsura
2011. febr. 16. 17:03
Sziasztok. Ma voltam a Match-nál irásbeli felvételin. Még ekkora baromságot!!! 28 képet kelett megnézni növények, állatok, mesefigurák ezekből kellett kiválasztani 14 képet ami én szeretnék lenni, és 14et ami nem szeretnék lenni, és utánna meg kell indololni miért ezeket választottam. 10nap mulva megmondják , hogy ez alapján a teszt alapján alkalmas vagyok-e ha igen akkor menni kell egy állásinterjúra!!! Könyörgöm mikor kezdhetek dolgozni??????? Már nagyon szeretnék melózni!!!!!!
16. a0c1361e44 (válaszként erre: 12. - F303be5590)
2011. febr. 12. 12:08

Az iskola érettséget felmérőn?

Nekem is kellett és rajzolnom is. Ezzel vertem ki a biztositékot:) Bal kézzel kezdtem el a házikót és jobb kézzel fejeztem be:)


Én azért tudtam mindent, mert a bátyám 1 évvel idősebb nálam, igy megtanultam vele mindent:)

2011. febr. 12. 11:53

számolni nem emlékszem tudtam-e


furcsa

2011. febr. 12. 11:53

írni én is tudtam és volt amit olvasni is, még nagypapám tanított


habár később nehezen tanultam meg folyékonyan olvasni, akkor az apám kínlódott velem :D

2011. febr. 12. 11:52
és bármilyen furcsa rá tudtak venni, sőt asszem nem okozott semmiféle megoldatlan problémát :D
2011. febr. 12. 11:51
nekem ott tapsolnom meg énekelnem kellett :D:P
11. f303be5590 (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2011. febr. 12. 11:51
:D:D:P
2011. febr. 11. 18:45

Én voltam már ilyenen, de nem matchban, hanem auchanban.

Ott többféle teszt volt.

Volt számolásos, ahol összeadás, kivonás volt. Kis számokkal és nagyokkal.

Voltak szituációk, ahol le kellett irnom mit mondanék pl. vevőnek kérdésére, ha nem a saját osztályomon vagyok.

Illetve volt egy teszt még, amely már szakma volt (raktározás, árazás, stb.)

9. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - F303be5590)
2011. febr. 11. 18:43

Velem:) De ezt gyerek koromban:) Iskola érettséget vizsgáltak:)

Nagyon szótlan voltam, és két kezes, igy el kellett vinni a szüleimnek pszichológushoz, hogy megnézzék iskola érett vagyok e. Csak zárójelben: tudtam már olvasni, irni és számolni:)

A pszichológus nő nagyon unszinpatikus volt, azaz az akkori eszemmel azt mondtam utólag, hogy féltem tőle, igy nem csináltam meg bármit kért. Szerintük nem voltam iskola érett a szüleim szerint igen, igy mentem suliba:)

2011. febr. 11. 15:58
állásinterjúról jutott eszembe :)
2011. febr. 11. 15:57
kockatornyot rakattak már valakivel???
2011. febr. 11. 15:44
Köszi. Bocsika:)
2011. febr. 11. 15:44
öszi a válaszokat. Ja a 10 kérdés:Miért hozzájuk akarok menni? Mennyire birom a stresszt példát is kellett irni, Mit jelent számomra a siker? Egyedül vagy csapatba tudok hatékonyabban dolgozni? Mi motiál egy munkahelyen? Mivel tudnának motiválni hogy jobban dolgozzak? Mennyi a fizetési igény? apnék-e előzö munkáltatótól referencia papirt? Mit irnának rólam? Jellemezzem magam! azt hiszem ennyi.
4. Berillke (válaszként erre: 1. - Tsura)
2011. febr. 11. 15:28

Szia!


Mi volt a 10 kérdés?

3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Tsura)
2011. febr. 11. 15:28

Szia! Én írtam náluk tesztet....kb. 3 éve.

Akkor olyan lap volt, amin képek voltak meg válaszok és a képhez megfelelő szöveget kellett biggyeszteni. Amolyan pszichológiai jellegű, óvodás képekkel. Érdekes volt. Engem felvettek volna, de közben találtam már mást. Ésszel át kell gondolni. Nem emlékszem már pontosan rá, de nem volt vészes. Gyakorlatilag felmérik, hogy adott szitut hogy oldanál meg, hogy bánnál a vásárlóval...ilyesmi....

2011. febr. 11. 15:27

Nem akarok hülyeséget írni,de egyik ismerősöm mesélte,h Ő volt és valami pszichológiai szerű kérdéseket kell megválaszolni. Aki azon átmegy,azt behívják beszélgetésre.

De elnézést,ha hülyeséget írtam,ez nem 100%-os.

2011. febr. 11. 15:17

Sziasztok!

Tundna nekem valaki segíteni? Jelentkeztem a Match-nál eladó pénztáros munkakörre. Küldtek e-mail-ben 10 kérdést kellett megválaszolni. Azon tul vagyok. Szerdán kell mennem Írásbeli felvételire??? Komolyan mit kérdezhetnek??? irásban mit lehet kérdezni? vagy valamilyen tesztet kell kitölteni?? Köszi a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook