Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni szeretnék = önsanyargatás (?) fórum

Fogyni szeretnék = önsanyargatás (?) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyni szeretnék = önsanyargatás (?)

2008. ápr. 26. 22:08
próbáltátok már a 7 napos diétát? milyen a leves? borzalmas?:)
2008. jan. 29. 15:46
sztem 9 után nem nagyon kéne:))
20. ujlany
2008. jan. 29. 14:24

szerintem is jo cikk.

Es en is azt gondolom,hogy egy ember nem a +/- kiloitol ertekesebb.

Viszont a sajat peldambol azt is megtanultam, hogy ha veghezviszek valamit, amirol azelott azt gondoltam, hogy lehetetlen, pl. lefogyok, es eletmodot valtok akkor attol nagyot tudok noni a sajat szememben.

A meregeles szerintem tenyleg nagyon egyen fuggo, en naponta (tobbszor is) merem magam. De nem szokott elkeseriteni a kis plusz suly, en ugy veszem, hogy ez a sulyom termeszetes hullamzasa, es a folyamatos meressel csak megfigyelem a testemet.

Akire viszont rossz hatassal van, ha egy kis sulygyarapodast lat, az tenyleg jobb ha csak ritkabban all ra.

2008. jan. 29. 12:45

Tényleg jó a cikk.

Ezt az ajakmasszázst ki kell próbáljam :).


Viszont ahogy mondtad Böbi67, mindenki más. Nálam pl. a heti egyszeri mérlegelés nem válik be. Én minden nap mérem magam, hogy kontroll alatt tudjam tartani, másképp elszalad a ló :). De nem csak a kilókat veszem figyelembe, és nem ijedek meg pár plussz dekától :), hanem meggondolom, hogy mitől lehet. Aki viszont "ijedős", az tenyleg csak max. hetente egyszer ... :)

2008. jan. 26. 17:18
Köszi a biztatást amugy szerintetek hány órátol nem szabad enni estefelé?Van erre valami tipp?
2008. jan. 25. 18:06
réka, ha mozogsz, ami nagyon jo:) az izmot csinál, ami nehezebb mint a zsir..hidd el ha folytatod a mozgást, de figyelsz az étkezésre, akkor visszafogysz:)
2008. jan. 25. 11:03

Sziasztok

Karácsonykor felszedtem pár kilót most 71-et mutat a mérleg.2 hete elkezdtem aerobikra járni és heti 3szor mentem ma ráálltam amérgelgre és még többet mutatott:( Kezdek szomorú lenni pedig nem eszemegyáltalán sokat nyáron 65 kg voltam szeretnék visszafogyni annyira.Mit tegyek miért nem ment le egy deka sem szerintetek?

Köszike a tanácsot.

2007. dec. 30. 15:51
Sziasztok!Aki tud valamilyen jó fogyis tippet szülés utánra az írjon nekem.A terhesség alatt 9 kilót szedtem fel az le is ment de 73.5 kiló vagyok és 60 szeretnék lenni.A torna megy minde nap csak a kilók nem.Valami tuti dolog kellene.Melinda
2007. okt. 30. 14:13
Szia stingy olyan kérdésem van hogy fogyokurában a rizst kilehet e váltani hajdinával,vagy hántoltkölesel
13. bulterier (válaszként erre: 12. - C469e38f6f)
2007. okt. 28. 17:07
köszi
12. c469e38f6f (válaszként erre: 11. - Bulterier)
2007. okt. 19. 12:30
nyers
11. bulterier (válaszként erre: 10. - A1a3db480a)
2007. okt. 19. 11:41
szia!Köszönöm a drukot.Kérdésem lene hátha tud valaki segiteni.A caloria táblázatban megadot érték ,pl rizsnél föt vagy nyers alapanagnál reális
10. a1a3db480a (válaszként erre: 9. - Bulterier)
2007. okt. 14. 12:07
Szia! Drukkolok neked, hogy sikerüljön leadnod a súlyodból! Sok sikert! Már ez is nagyon szép eredmény, amit eddig elértél :)
2007. okt. 11. 11:01
Szeptember 12-én kezdtem a fogyokurát 182kg val,egy hét korházi segitség ami jobára tanácsadás.Ahol felmérték volt táplálkozási szokásaimat és probáltak hejes irányba terelni táplálkozás iletöen.Ma oktober 11-én 168kg vagyok.Ithon 1500calt ehetek ezt napi 5 egyelörészre elosztva de a sorenden van a hangsúj pl elöször leves utána 1db alma 10perc mulva a többi.Sajnos a mozgás nem eröségem rokant vagyok igy csak kevés sétamegy.
8. a1a3db480a (válaszként erre: 7. - 9eeb4f9c2b)
2007. okt. 9. 20:52
Köszi :) és gratulálok az elért eredményhez!!!
2007. okt. 5. 21:37
Az ajakmaszírozást leszámitva én pontosan az általad leírtakkal fogytam le 25 kilót!Tehát tanusithatom,hogy ez müködik!Mozgás,ésszerű táplálkozás,önfegyelem!Nagyon tetszett a cikked,gratulálok!
2007. okt. 5. 15:58
Nagyon jó, minden benne van, ami a tartós, egészséges fogyáshoz kell.(az ajakmaszírozás is egészségesebb szerintem, mint a Reductil)A baj ott van, hogy sokan kívülről, valamilyen csodateától, bogyótól várják a változást, -tisztelet a kivételnek- csak tenni ne kelljen semmit:(
5. a1a3db480a (válaszként erre: 4. - Rosewood)
2007. okt. 5. 15:02
:) Köszönöm!
4. rosewood (válaszként erre: 3. - A1a3db480a)
2007. okt. 5. 15:00
Ez a cikk a legegyszerűbb igazságokat fogalmazza meg. Együnk mértékkel, egészségesen, mozogjunk rendszeresen. Nincs csodaszer! :) Jól sikerült a cikk, és egyetértek a benne leírtakkal.
3. a1a3db480a (válaszként erre: 2. - Droma)
2007. okt. 5. 14:39

Köszönöm :)

Nem nagyon tudományos, de remélem van benne egy-egy ötlet, ami talán segít... :)

2007. okt. 5. 14:15
Jó a cikked,nekem tetszett.:)
2007. szept. 12. 10:17
Rengeteg cikket, hozzászólást olvashatunk, hogy a súlyfelesleggel küzdők mit meg nem tesznek azért, hogy egy-két kilót sikeresen leadjanak. Bizony nem könnyű! A fogyókúra sem egyszerű, és nehéz okosnak lenni! Mindenki más módszerre esküszik, vagy kétségbeesetten próbál ki minden lehetőséget, és koplal, küzd kevés sikerrel. Nem hiszem, hogy van olyan módszer, ami mindenkinek tökéletesen beválik, de hiszem, hogy kitartó munkával komoly eredményeket lehet elérni.

Ugrás a teljes írásra: Fogyni szeretnék = önsanyargatás (?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook