Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektrolízises végleges szőrtelenítés, valakinek volt már? Én most kezdtem, de kiváncsi vagyok a tapasztalatokra. fórum

Elektrolízises végleges szőrtelenítés, valakinek volt már? Én most kezdtem, de kiváncsi vagyok a tapasztalatokra. (tudásbázis kérdés)


2023. jún. 18. 13:05

Sziasztok, valaki volt enné a hölgynél?


Szívesen olvasnék tapasztalatokat.


[link]

2021. febr. 17. 00:46
Sziasztok! Olvassa ezt valaki? Tapasztalatok erdekelnek tus epilalassal kapcsolatban. Nekem tiszta sebes utana a borom. Ez normalis?
2014. júl. 27. 21:17
Sziasztok, van még itt valaki? Működik az elektrolízis arcra, bajuszra? Én PCOS-sként két különböző lézerklinikán is végigcsináltam 8-8 kezelést eredménytelenül. Az elektrolízis segít? Köszi.
2013. máj. 23. 23:30

Sziasztok,

Gondoltam leírom mi történik velem mostanában....

Mint már írtam, a hormonjaim rendben vannak.

A PCOS beigazolódni látszik+ a D vitamin szintem is alacsony+ hozzáadódik némi inzulinrezisztencia is, ami azt jelenti, hogy a szervezetem cukorbevitelkor többszörös inzulintermeléssel próbálja helyre állítani a vércukorszintem.

Ha mindezt figyelmen kívül hagynám, nagy valószínűséggel kialakulna nálam a 2-es típusú cukorbetegség annak ellenére, hogy a családomban nem volt cukorbeteg.

Kezelés: szigorú diéta és rengeteg testmozgás+ vissza kaptam a fogamzásgátlót a PCOS-ra.

Rendületlenül járok elektrolízisre és bízom abban, hogy szépen lassan helyreáll a régi rend és végre nem kell szoronganom.

Röviden ennyi, később írok még, hogy haladok!

Szép estét mindenkinek!

2013. ápr. 7. 14:33

Sziasztok,

Tudnátok ajánlani valakit, aki elektrolízissel foglalkozik?

Előre is köszönöm.

2011. nov. 9. 12:59

Szia!


Köszi. Esetleg priviben meg tudod adni a helyet?

3. gabika79 (válaszként erre: 2. - Picur1979)
2011. nov. 9. 08:11
Igen, Bp-en járok, én nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel! eddig 14x voltam, elég hosszadalmas és picit fájdalmas is, de az látszik, hogy ez tényleg végleges lesz!
2011. nov. 5. 13:31

Szia!


Érdeklődnék, milyen eredménnyel járt az elektrolízis? Én is tervezem, de nagyon kevés helyen csinálnak. Bp-n voltál? Köszi

2011. febr. 11. 14:03
Elektrolízises végleges szőrtelenítés, valakinek volt már? Én most kezdtem, de kiváncsi vagyok a tapasztalatokra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook