Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Videofelvételt lehet valahogy még világosítani utólag? fórum

Videofelvételt lehet valahogy még világosítani utólag? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 11. 10:01
Az a baj, hogy egy iskola tornatermében szeretnék egy fontos eseményt levideózni, és félek, hogy nem lesz elég fény! :( Ami képeket már csináltam ott, azok is elég sötétek lettek, vaku mellett is. :P
2011. febr. 11. 09:54
Írd be gugliba a videó típusát és hogy magyar használati útmutató. De amúgy nem tartom valószínűnek, hogy lehetne rajta világosítani. Természetes fénynél próbáltad? A kamerák sajnos ilyenek, a mienk is természetes fénynél nagyon szép felvételt készít, sötétben nem annyira.
5. capuccino77 (válaszként erre: 3. - Bun Csilla)
2011. febr. 11. 09:45
Már befejeztem! :P
2011. febr. 11. 09:45

A gyakorlott videokamerások segítségét szeretném kérni, ha lehetséges extra gyorsban! :))

Végre elővettük a kb. másfél éve vásárolt kameránkat, mert VÉGRE lett bele memóriakártya. A gondom az, hogy nagyon sötétnek látom a visszanézett próbafelvételt. utólag lehet plussz fényt hozzáadni a felvételhez számítógép segítségével, vagy ezt felejtsem is el. Azt tudom, hogy fényképeknél lehet, de hogy ennél? Ha videóra van állítva a gép, akkor nem lehet a vakut hozzáállítani. Van hozzá egy plussz rászerelhető ledes fény éjjeli felvételhez, na de azzal kisütném a szemüket azoknak, akiket le szeretnék videózni! :))) Viszont nincs magyar nyelvű leírásunk. :P Várom a segítő válaszokat! Köszönöm!!!

2011. febr. 11. 09:43
Gondolom még írja!
2011. febr. 11. 09:41
?
2011. febr. 11. 09:38
S.O.S. Videofelvétel...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook