Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Planetáriumi programok fórum

Planetáriumi programok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Planetáriumi programok

2011. jan. 19. 15:23

Látom jó régen nem írt senki... pénteken készülünk a kislányommal a Süni és a csillagok c. előadásra.

Látta esetleg valaki?

2007. okt. 15. 14:53
Sziasztok! Mi hétvégén megnéztük a Planetáriumban a Kisherceget Kovács Róbert rendezésében és főszereplésével, hát szuper volt! Annyira különleges, mindenkinek ajánlom! A 8 éves fiam is teljesen elvarázsolódott...:))))
2007. okt. 11. 09:25
nemsokára jön a 3Ds Imax mozi az új plázában, na attól tényleg tátva fog maradni mindenki szája (aki az ilyet szereti) :)))
2007. okt. 10. 15:58
Én tanár(tanító) vagyok, de sajnos a helyzet a következő: belépőjegy 1000.- forint+ 4db. buszjegy 1000.- forint. Ha az osztály 90 %-át nem viszem magmmal, nem mehetünk ki az iskolából.SSajnos ez(is)pénzkérdés.
2007. okt. 10. 15:55
Én már gyerekkoromban az iskolával jártam ott és akkor megfogadtam, hogy még egyszer eljutok oda. Aztán nem is olyan régen, azt hiszem, hogy három éve a kisfiammal mentünk el. Ő is megnézte azt a műsort, ami a bolygókról és a csillagokról szól. Akkora élmény volt számára, hogy azóta, pedig az nem most volt állandóan eszébe jut és mondogatja, amikor a hold éppen alakot vált vagy hasonló dolgokat. Ha tanár lennék, én biztosan oda vinném a 7-8 éves gyerekeket, hiszen a mai gyerekek azt sem tudják, hogy mi fán terem a Planetárium. Még egyszer e lfogok oda meni, mert olyan lézershow műsor is van, ami tényleg érdekelheti a felnőtteket is. Érdemes és ajánlom mindenkinek.
1. Hoxa
2007. szept. 11. 23:03
Felnőttként jutottam el először a Planetáriumba, de még így is fantasztikus élmény volt. Amikor először elhalványultak a lámpák fényei és a fejünk felett hirtelen megjelent a csillagos ég képe, gyermeki csodálat és ámulat futott végig rajtam. Azóta is különös élményként dédelgetem ezt az érzést magamban és bátran ajánlom mindekinek a Planetárium műsorait.

Ugrás a teljes írásra: Planetáriumi programok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook