Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan hogy 2. - án kellett megjönnie, és nem mutatja ki a teszt?Járt már igy valaki? Remény. fórum

Van olyan hogy 2. - án kellett megjönnie, és nem mutatja ki a teszt?Járt már igy valaki? Remény. (beszélgetős fórum)


1 2
51. Katus73 (válaszként erre: 49. - Liimo)
2011. febr. 14. 09:30

Sziasztok!


Én vagyok az ellenpélda. Én csak abban bízom! Eddig csak akkor volt pozitív, amikor tehes is voltam/vagyok. Más teszt már jelzett halvány pozitívat és nem volt baba. Igaz, ez 25-ös érzékenységű, lehet azért volt halványabb mint a másik.

2011. febr. 14. 09:24
Sajnos megjött 12nap késés utan. . . :(
49. Liimo (válaszként erre: 46. - Mxandra)
2011. febr. 13. 20:04

Az X-epil nagyon gáz. Én mindenkit lebeszélek róla. Nézd meg nekem milyen gyenge lett, miközben egy másik meg milyen erős.

[link]



[link]

2011. febr. 13. 19:13

Véleményem szerint csinálj még egyet vagy menj el dokihoz. Ott biztosan kiderül, hogy van-e vagy nincs baba.


Nálam is hasonló áll(t) fenn, de pár nap múlva csinálok még egyet. Hátha... :)

Ha nem akkor,majd legközelebb!

2011. febr. 13. 11:40
Sajnálom.....Nekem még mindig nem jött meg,és produkálok terhességjeleket,de teszten csíkot nem....:(Létezne??
2011. febr. 13. 11:07
Negatív... :(
2011. febr. 12. 17:57

Holnap fogok tesztelni, szerintetek az X-Epil teszt megbízható? Ezt még nem ismerem, azt amit már használtam most nem kaptam.

Szóval holnap kiderül... :)

44. Indiánlány83 (válaszként erre: 43. - Feszterkem17)
2011. febr. 12. 13:43
Hallottam már olyat, hogy valakinek a 6. héten mutatta ki. De jövő héten mindenképp menj el orvoshoz, mert ő már lát ilyenkor valamit!
2011. febr. 12. 09:11
Na mai reggel teszt:negatív!!!Valami nagy baj lehet,de titkon még reménykedek:'(Ma 10 vagy 11.napja késik...
42. Indiánlány83 (válaszként erre: 34. - Feszterkem17)
2011. febr. 11. 19:02
Majd írd meg az eredményt!
41. mxandra (válaszként erre: 40. - Indiánlány83)
2011. febr. 10. 18:03

Rendben! Meglesz! Köszönöm szépen a gyors választ!

Holnap nem tudom megmondani, mert nem leszünk itthon a hétvégén, de minél hamarabb megírom!

40. Indiánlány83 (válaszként erre: 38. - Mxandra)
2011. febr. 10. 17:58

Tesztelj! :)

Holnap reggel első vizeletből, és okosabbak leszünk. Akár a múlthavi együttlétből is foganhatott.


És a mensi megléte sem jelenti azt, hogy nincs baba. Sok ilyet hallottam már.


És olyat is, hogy valaki akkor tudta meg, hogy babát vár, mikor az már megmozdult!


Légyszi holnap majd szólj, hogy mi a helyzet!


Ha nincs teszted, akkor a reggeli vizeletedet tedd egy üvegbe, és amint hazaértél, tesztelj.

39. Indiánlány83 (válaszként erre: 37. - Manópofi)
2011. febr. 10. 17:55
Ez egy csodálatos felfogás! :)
2011. febr. 10. 17:45

Sziasztok!

Nem tudom, hogy pontosan jó helyen járok- e a kérdésemmel.

Nyáron a volt párommal volt, hogy azt hittük, hogy terhes vagyok. De végül megjött a menzeszem.

Azóta útjaink egyéb okok miatt szétváltak.

A mostani párommal közös életet tervezzünk. Babát is szeretnénk, ha meglesz minden feltétel.

Az eredeti ok ami miatt írok az , hogy fura dolgokat észlelek mostanában magamon. A menstruációm rendszeresen megjön és rendesen is. Nem szokott csak az átlagos 1-2 napot késni. De ennek ellenére néha előfordul, hogy reggelente picit émelygek. A hasam alján (bal oldalt) néha érzek némi fájdalmat vagy zúgolódást. Ezeket ezelőttig nem érzetem, csak mostanában. Azt hittem eddig, hogy csak bélmozgás. De most elbizonytalanodtam... Nem híztam, de októberben inkább fogytam. Most a súlyomat tartom,de a hasamról nem ment le,csak van némi felesleg.

Nem tudom,hogy miért,de most "ugrott be" ,hogy terhes lennék?

A mostani párommal már tervezzünk picit,de eddig csak egy alkalommal (kb. 1 hónapja) próbáltuk egyszer. De aztán megjött egy nap késéssel.

Lehet, hogy csak én képzelődöm,de nekem olyan érzésem van,hogy terhes lehetek.

Tudom, teszteljek,de mit mondtok erre?

Lehet, hogy még nyáron eshettem teherbe? De akkor nem sokára jönne a baba...

... a volt páromtól...

Szerintetek?

2011. febr. 10. 16:27
A ,,nem a mi érdemünk-öt" úgy értettem, hogy hitem szerint Isten ajándéka a gyermek, ezért nem a mi érdemünk . :-)
2011. febr. 10. 16:26

Már van egy hat hónapos kislányom. Hétfőn derül ki, hogy van -e kisember a pocakomban.

KÖszi a gratut, de nem a mi érdemünk.

Nyugi, türelem, jönni fog az a babó!!!

,,a gyermek a nőnek a fejébe fogan, rágondol csak és már meglesz, nem is az számít, hogy az ura mit tesz..."

[link]

2011. febr. 10. 15:27
Félelem....:S
34. feszterkem17 (válaszként erre: 33. - Manópofi)
2011. febr. 10. 15:26

Hát köszönöm a biztató szavaidat!!

Akkor gratulálhatok neked babóhoz??Jól értelmezem??

Pont most irtam páromnak,hogy ma tesztelnünk kell,ha hazafele jön munkahelyéröl hozzon.Erre visszaírja teszt csak szombaton!!!:(

2011. febr. 10. 14:44
Szerintem dokihoz egy hét múlva menj, ha más nem, akkor hátha lát egy jó vastag nyálkahártyát vagy/és felritkulást, ami a babót jelezheti.(persze ugyanúgy a készülődő menstruációt is) Én a kislányomnál a nemvárt mensi után egy héttel mentem, akkor nem látott semmit, rá egy hétre látott egy cisztát és egy megvastagodott nyálkahártyát, még rá egy hétre pedig a kislányom (ciszta nélkül).A teszt persze mindig negatív volt, egy alkalommal láttunk vmi homályos második csíkot, de ez sem volt az igazi (Gabriel teszt) Most hasonló helyzetben vagyok: már november óta nem jött meg, de a múlthéten megint sikerült produkálnom egy nagyon vastag nyálkahártyát...Szóval nyugi, a JóIsten tudja, hogy mikor kell odaadja neked a kisbabád. Mi mindig el szoktuk képzelni, hogy a leendő gyermekeink ülnek a felhőkön, vki az első, vki a hátsó sorba, várva, mikor indulhatnak :-) (Persze ennek semmilyen bibliai alapja nincs, de azért jó elképzelni... )
2011. febr. 10. 14:43

Sziasztok!

Dukkolok, szerintem még akármi lehet!Létezik olyan is hogy extra ovuláció, persze elég ritka.

Fő a nyugalom, de persze tudom, hogy ilyenkor szinte képtelen az ember rá.

Egyébként a clearblue szerintem is elég megbízható szokott lenni, de elég drága.Én a net-ről szoktam rendelni csomagban tesztet, elég jó, a meddőségiben is ugyanilyennel kellett tesztelni, a megtermékenyítés utáni 14. napon.

2011. febr. 10. 13:38
hagyományos a laborunkban is olyan érzékenységű teszt van mint a boltban....
2011. febr. 10. 13:01
Milyen teszt volt??
2011. febr. 10. 12:03

Sziasztok!!

Nekem másfél hét után mutatta ki a teszt,hogy pozitív!!és ráadásul laboros!!!

28. Indiánlány83 (válaszként erre: 26. - Gálos Ildikó)
2011. febr. 10. 11:22
Akkor te egy bátor ember vagy!
2011. febr. 10. 11:17
Köszönöm ILdikó,megfogadom tanácsodat,és bizok benne ,hogy nekem is így lesz!!Gratula a picihez!
2011. febr. 10. 11:12
Én kórházban dolgoztam és 10 hete nem jött meg amikor az ottani laborba küldtem vizelet mintát. Orvos 14. hetes terhesen látott először. Nem szabad türelmetlennek lenni és nagyon görcsösen akarni. Annál nehezebben fogan meg akkor a baba. Eszembe sem jutott gyorstesztet csinálni, szerintem felesleges pénzkidobás. Nem azon múlik és azon sem, hogy már4-5 hetesen orvoshoz menjetek. A vizsgálat sem teljesen veszélytelen. Türelem és figyeljetek az egyéb tünetekre. Reggel émelygés, hányinger, mellfeszülés és hasonlók. Egyébként sok sikert mindenkinek!
2011. febr. 10. 11:06
Remény hal meg utoljára,nem adom fel!!!!!!!!!
24. Indiánlány83 (válaszként erre: 19. - Feszterkem17)
2011. febr. 10. 11:03
Szorítok, hogy baba legyen! :)
23. Jaina (válaszként erre: 22. - Feszterkem17)
2011. febr. 10. 10:56
a 4.-5. hét az kb az az időpont, amikor meg kell jönnie. A terhességet az utolsó mensi első napjától számolják. Tehát elvileg, amikor meg kellene jönnie, akkor már négy hetes vagy, hiába nem :)
2011. febr. 10. 10:50
Sokan írják,hogy 4-5hetes terhesen mutatta ki először..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook