Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Használt valakinek homeopátiás szer terhességi hányingerre?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Terhesség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. Reno772011-02-10 10:24
Nekem nem. Igaz, nekem vészes terhességi hányásom volt, 4 hónapig non-stop hánytam és nem tudtam enni semmit.
Ami nekem bejött az a jeges víz nagyon lassú kortyolgatása, ezt már hajnalban a párommal megcsináltattam, 2 csepp citrommal és behozta nekem az ágyba, mert még felkelés elött kell elkortyolgatni.
ÉS a kölesgolyó volt mindig az ágyam mellett, abból 2 golyó reggel, felkelés elött.

Ha nagyon durva volt a helyzet (és sajnos ilyen sokszor volt) akkor pedig irány az ügyelet és infúzió. Akkor 2-3 napig jó volt.

4. Nora82011-02-10 10:03
Hát igen, ez lenne az első megpróbáltatás, hogy lemenjen!
(válasz Orsi86 3. hozzászólására)

3. Orsi862011-02-10 09:55
Az a baj a homeopátiás bogyókkal,hogy nagyon édes ízüek. Én nem bírtam elszopogatni amikor hányingerem volt, mert öklendeztem tőle.

2. Nora82011-02-10 09:54
És, ha igen, akkor melyik?

1. Nora82011-02-10 09:53
Használt valakinek homeopátiás szer terhességi hányingerre?