Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ágyéki nyirokmirigy duzzanat fórum

Ágyéki nyirokmirigy duzzanat (beszélgetős fórum)


9. cullinan (válaszként erre: 6. - Lilla0325)
2011. febr. 9. 19:29

igen, sok doki össze vissza beszél, majd megyek ultrahangra

sajnálom, ha nálatok komolyra fordult, de remélem már gyógyulóban vagytok?

8. cullinan (válaszként erre: 7. - Lilla0325)
2011. febr. 9. 19:28
neked is volt ilyen?
7. lilla0325 (válaszként erre: 5. - Cullinan)
2011. febr. 9. 19:26
Jaa...most olvastam a pedikurozest! Akkor tuti attol van!Nekem is ugyanezt mondtak, hogy attol is lehet, amikor meg nem tudtam mi az pontosan..
6. lilla0325 (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2011. febr. 9. 19:24

Szia!


Szerintem az jo jel, hogy erzekeny nyomasra, mert akkor szerintem-laikusan-ugy gondolom, hogy nagy baj nem lehet...bar mi sajnos nem igy jartunk...de szerintem nyugi, nem lesz gond...de alaposan vizsgaltad ki, menj el ahova csak tudsz...mert hidd el, meg 2-3 velemeny sem eleg!:(

Sajnos tapasztalatbol tudom!

Udv

2011. febr. 9. 19:24

lázam nincs, semmi bajom, de ha megnyomodik érzékeny.

Azt mondták gombásodásisokozhatja, vagy ha seb van a lábon,de nekem semmi ilyen problémám nincs.egyedül arra gondolok, mielött észrevettem akkor pediküröztem, mert nagyon fájt a körmöm, szerintem benőtt a köröm, és alig tudtam kimüteni, sőt kicsit meg is sértettem, picit vérzett.

Talán ez miatt?

Állandóan ezen agyalok

Borotválkoztam is elötte, de nem látok ott szörtüszöt!

2011. febr. 9. 19:20
Előre ne idegeskedj, több embernek van ilyen, és ahogy jött, úgy el is tűnt. /remélem nálad is ez lesz!
2011. febr. 9. 19:19
Nekem gyakran szokott lenni van amikor fáj is de egy idő után eltűnik.Én is szoktam agyalni rajta,legtöbbször szőrtelenítés után duzzad meg.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2011. febr. 9. 19:18
Nem voltál lázas, vagy estleg most nem vagy az, gyulladás is okozhatja.
2011. febr. 9. 19:16

szeretném kérdezni, volt e már valakinek az ágyékában tapintható duzzanat?

Érzékeny is nyomásra, egy hete érzem, már voltam sebészeten, mert azt mondták, talán sérv, aztán a nőgyógyásznál, minden rendben, most a körzeti orvosnál, aki azt mondta nyirokmirigyem van megduzzadva.

Mi lehet ez?

Pár nap mulva megyek ultrahangra, de idegesit nagyon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook