Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bajban vagyok!! fórum

Bajban vagyok!! (beszélgetős fórum)


25. orsolya33 (válaszként erre: 23. - Lhara)
2011. febr. 10. 20:40
Hogy mi van a pasikkal? Szerintem bekattan nekik valami terhesség alatt és vérszemet kapnak. Hogy mire? Arra, hogy a nő ilyenkor kiszolgáltatott állapotba van és ezt maximálisan kihasználják,élvezik az uralkodást addig,amíg a nő be nem tart egy akkorát, hogy szó szerint reccsennek. Az ilyennek úgy le kell törni a kis szarvacskáját, hogy jól pofára essen. Meg kell mutatni hogy kivel áll szembe. Nem egy ilyen esetet hallok én is,10 házasságból 9 ilyen. Szép a szerelem? Az erősebb nem, a teremtés koronái. Tisztelet a kivételnek!!!!!!!!!!!!!
24. vagy mégse? (válaszként erre: 21. - Opacsatina)
2011. febr. 10. 18:28
az apa akarta egyáltalán ezt a picit, vagy csak úgy besikerül?
23. Lhara
2011. febr. 9. 17:09

Mi a fene van a férfiakkal? Veled 10 év után, velem 30 után és még annyionkkal teszik ezt ugyanígy. Lelkiterror... "Nem érsz semmit!"... az enyém... az enyém...

Harácsolnak, szexuálisan kifordulnak magukból.

22. orsolya33 (válaszként erre: 15. - Opacsatina)
2011. febr. 9. 15:21
Most kuszák! Kell egy hely ahová mehetsz,illetve beadni a válókeresetet. Az nem úgy működik, ahogy a kedves férjed fenyeget,a végén még Ő fog repcsizni a házból, meglásd :)))) Itt már írták, hogy házasság alatt közösen szerzett vagyon van.... Viszont,amikor lehet szökj, mert ha kirak erőszakkal mondhatja azt, hogy Te mentél el és hagytad ott a gyereket. Majd sírhat együtt anyóssal,mert ilyet nem engedhet meg az élet.
2011. febr. 9. 15:13

Most egyenlőre megyek és megettem a gyereket!

Nem aludt egész nap ő is érzi valami nem oké!!

Az a baj hogy bár ő az apa nem úgy viselkedik!

nézem más apukák kiviszik sétálni a gyerkőcöket! De ő inkább pókerezik! Ha valamit megakarok beszélni vele akkor hagyjam békén a hülyeségeimmel!! stb!!

20. bcb6de9272 (válaszként erre: 1. - Opacsatina)
2011. febr. 9. 14:58

Szia!

A hídról nem kéne leugrani....de ha a párodé a lakás, akkor bizony kirakhat főleg ha nem vagytok házasok, az az ő tulajdona, én a helyedben keresnék anyaotthont, kérdés a gyermek az övé? Meert ha igen akkor más a helyzet, de ha írsz privát levelet nekem én tudok segíteni otthont keresni, van hely ahova mehetnél.

19. cicanilla (válaszként erre: 13. - Opacsatina)
2011. febr. 9. 14:55

Én pedig azt mondom, ne mondj le könnyelműen a pénzről, kelleni fog az még akkor, ha nagyobb lesz a gyerek. A bírósági hercehurcát érdemes vállalni, mivel öt éve együtt fizetitek a lakást, a bíróság így Neked is megítél valamennyi részt belőle. Ha különmentek, akkor pedig az elsők között legyen, hogy a bírósággal állapíttasd meg a tartásdíjat, ha ő nem is fizeti, állam általi megelőlegezést még mindig kérhetsz.

Most persze első a lakhatás, ez érthető. Remélem sikerül valamelyik megoldás, anyaotthon vagy a családsegítő által valami.

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Cicanilla)
2011. febr. 9. 14:55
Megoldhatja, hogy kikészíti idegileg, esetleg tetlegesen.
17. manul (válaszként erre: 14. - Manul)
2011. febr. 9. 14:54
Ja és ne dőlj be olyan butaságoknak,hogy ki mennyit keresett.Lehettél te akár munkanélküli vagy háztartásbeli is a férjed keresetének a fele téged illet a magyar polgári jog szerint.Persze ennek van árnyoldala is mert ez nem csak a megkeresett forintokra igaz hanem a hitelekre is!
2011. febr. 9. 14:54
4 év után,minden amit a házba fizettél közös szerzeménynek számít,úgyhogy nincs olyan,hogy csak úgy kirak.A gyereket nem tudja elvenni,ha csak nem vagy drogos,alkesz vagy más.Menj be az önkormányzathoz,vagy inkább a család segítőbe és ott adnak neked tanácsot,hogy hova,merre mehetsz ilyen helyzetben.
2011. febr. 9. 14:54

Mos annyira kuszák a gondolataim!!

Én sem tudom hogy hogy fogja megoldani talán az őrületbe kerget!!

de együtt nem fog menni!!!

Senkinek és lábtörlőnek lenni nem könnyű minden nap!!!

14. manul (válaszként erre: 13. - Opacsatina)
2011. febr. 9. 14:52

Drágám ez nem így van!

Minden fillér amit a házasság alatt kerestetek az közös vagyonnak számít mivel vagyonközösségben éltek.Gondolom nem rendelkeztetek erről külön a házasság előtt.

Ha nem történt külön rendelkezés akkor amit öt év alatt az ingatlanra vagy egyéb vagyontárgyra költöttetek az igen is közösen szerzett vagyonnak számít.

Ha megteheted keress fel egy ügyvédet,tanácsadásért 3-5000 Ft-ot kérnek.Hidd el érdemes tisztánlátni mielőtt leugrasz a hídról!

2011. febr. 9. 14:46

Szia Manual már öt éve lakunk eggyütt a házban!a házat a lagzi elött vette ő de együtt fizetjük de semi közöm hozzá!!

Már az anyósom a lagzi előtt szerződést akart írni hogy a házhoz ne legyen semmi közöm!!

10 éve vagyunk eggyütt!! 18 hós a lányom!!

Nem érdekel a pénz és nem is akkarok bíróságra járni csak béke kell meg egy hely ahol gondolkodni tudok!!!

2011. febr. 9. 14:46
Mi az, hogy ha nem mész, megoldja másképpen??
11. 8625c5bd9b (válaszként erre: 1. - Opacsatina)
2011. febr. 9. 14:45

Fordulj a helyi önkományzathoz és igényelj szociális bérlakást, ha dolgozol ki tudod fizetni azt a pár ezer Ft-os bérleti díjat. Szinte csak jelképes összeg szokott lenni.


Ha ott, ahol laksz nincs ilyen, akkor menj a legközelebbi városba, ott vannak ilyen lehetőségek.

10. manul (válaszként erre: 8. - Opacsatina)
2011. febr. 9. 14:43
Kié a ház és mióta laktok együtt?
2011. febr. 9. 14:43

[link]


Itt egy másik topic, hasonló témában, hátha van valami hasznos benne számodra is. Sajnálatos, hogy ennyien vannak ilyen helyzetben :(

2011. febr. 9. 14:40

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek hogy próbálkozik!!

Heves megyében lakom!!

Ha nem megyek majd megoldja másképpen!!

Az a baj hogy már az anyám se segít mert mi temettetük el apumat és a bátyám most kapott egy rakás pénzt és rákérdeztem nem e akar adni a temetésbe de nem hosszú és anyámnak csak a fia van!!

én meg itt vagyok egyedül!!

Barátok nélkül meg minden nélkül mint valami csavargó!!!

Kilátástalan!!

pont ezért éreztetti velem az uram hogy egy senki vagyok meg ilyenek de igaza van ha manapság pénz nélkül senki vagy!!!

Mit tegyek? Jobb ötletem nincs!!Sőt semi nem jutt az eszembe!!

7. Kirizsu (válaszként erre: 5. - Cicanilla)
2011. febr. 9. 14:36
Ez így igaz...
2011. febr. 9. 14:34

Anyaotthon...(nézz utána a neten)

Szomorú ez a helyzet...

Ha leugrasz a hídról mi lesz a kislányoddal?

:-(

:-(

:-(

2011. febr. 9. 14:34

Szia!

A híd helyett inkább az illetékes családsegítő és gyermekjóléti szolgálathoz menj először szerintem.

Próbálj találni valami rokont, ismerőst, aki átmenetileg befogadna. Sokat segíthetne talán, ha megírnád, helyileg hol vagy, mivel az ottani hoxások többet tudnának segíteni.

Egyébként ha be vagy jelentve az adott lakcímre, nem küldhet el, nem vagy köteles elmenni akkor sem, ha nem a tied a ház. A törvény a lakáshasználót védi, akkor se félj, ha rendőrt hívna, hogy azok kitegyenek, a rendőr is melléd fog állni.

2011. febr. 9. 14:34

Le ne ugorj!

Családsegítő?Anyaotthon?

Érdeklődj..

Olyan nincs hogy a gyereket elveszi...

legfeljebb a bíróság!

3. Kirizsu (válaszként erre: 1. - Opacsatina)
2011. febr. 9. 14:33
Hát én az anyás csecsemő otthont tudom ajánlani... meg kell keresni a te lakhelyeden van-e és ott segítséget kérni...
2. robko (válaszként erre: 1. - Opacsatina)
2011. febr. 9. 14:33
anya otthon de lehet valakinek lessz jobb ötlete,mindenesetre sok szerencsét kivánok.
2011. febr. 9. 14:30

Sziasztok!!

Nagy bajban vagyok!

Ahol most lakom a párrommal!!

Ővvé a ház és el akar küldeni de a gyereket nm adja szóval nem kérném csak vinném!!

De nem tudok hova menni!

Apukám halála után a család elszegényedett mindenünket elvitte a bank !!

Az anyósom az a jó asszony meg nevet a markába!!

Szóval vidéki vagyok de nem számít hova de mennem kell!!

Kérek mindenkit segítsetek!!! Csak a kislányom van!!

Leugrok a hídrólha nem sikerül valami!!

Előre is köszönöm!

Anita

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook