Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség kellene szoptatós melltartó kimosásához! fórum

Segítség kellene szoptatós melltartó kimosásához! (beszélgetős fórum)


8. Bri*
2011. febr. 9. 18:12
Én a babaruhákhoz és a fehérekhez is Ariel gélt + Ariel Professionalt használok. Se hypot. se Domestost, se Flóraszeptet. Szebben kiviszi a foltokat, mint bármi és szebb fehér rohát lehet így mosni.
2011. febr. 9. 09:08
felejtsd el a hypot, nem lehet tökéletesen kiöblíteni, és csak szívódik fel a bőrödön keresztül a méreg, és így a baba is kap belőle. inkább legyen foltos, mint mérgező!
2011. febr. 9. 08:18

Köszi az ötleteket,talán még ez a gond,hogy nem elég a hypo többet kell belerakni,de ezt a natriumperkarbonátot is kipróbálom.

Egyébként használok melltartó betétet és az is átázik,hála az égnek van tejem bőven.

2011. febr. 8. 18:23
Hypo meg más ennyire tömény méreganyagok talán nem éppen jók szoptatáskor. Vegyél egy kis csomag natriumperkarbonátot bioboltban és azzal próbáld meg. Még a mandarinfoltot is kiszedi amit semmi mással nem tudtam eltüntetni.
2011. febr. 8. 18:20
vanish mosószappannal próbálkozz még az is jó
3. gatto4 (válaszként erre: 1. - Vavy31)
2011. febr. 8. 18:16
Nem hozza ki a hypo? Nekem ki szokta hozni. Rendesen betartod a higítási arányt? Úgy értem elég tömény benne a hypo? (BOCS a hülye kérdésért)
2011. febr. 8. 18:14
Hát kimosáshoz nincsen,de rakj bele szoptatós melltartó betétet,felfogja a tejet,és nem lesz foltos,én annó dm-ben vettem.
2011. febr. 8. 18:11

Sziasztok!


Elég erős tejem van és eléggé folyik is főleg szoptatás közben.Konkrétan a problémám az,hogy sárga foltos lesz a szoptatós melltartóm a tejemtől és hiába mosom nem jön ki,hiába hypózom se jön ki,van-e valakinek valami ötlete,segítsége?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook