Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Férjem karján, derekán több kisebb-nagyobb csomó jött elő. Szerintetek mitől lehet? fórum

Férjem karján, derekán több kisebb-nagyobb csomó jött elő. Szerintetek mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


8. Anyuci macuci (válaszként erre: 7. - Akác56)
2011. febr. 22. 12:52
Köszönöm Neked is!
2011. febr. 21. 21:05

....ha több is van, egyet ki szoktak venni és elküldik szövettanra a biztonság kedvéért. Általában jóindulatú, - így a többit békén hagyják.

Még a vérzsírokat érdemes megnézni!

6. Anyuci macuci (válaszként erre: 4. - Kinni)
2011. febr. 8. 17:56
Most,hogy írtad,utána néztem ennek a lipómának. A leírás alapján lehetséges,hogy tényleg ez lehet a páromnak is. Nagyon köszönöm a válaszokat!!!!!
2011. febr. 8. 17:53
Egyszer korábban volt a hónaljában ilyesmi,amit kiműtöttek. De az fájt is neki. Ezek nem fájnak,csak nagyon idegesíti,hogy vannak.
2011. febr. 8. 17:49

Én lipómára tippelek. Jóindulatú zsírcsomó amit anyagcserezavar okoz. Sebész dönti el, hogy kell-e műteni vagy sem. Sajna ha hajlamos rá mindig jöhetnek újak.


Nekem volt kettő, egy nyakamon még régen egy meg a hátamon 2 éve, mind a kellőt kivágták.

2011. febr. 8. 17:49
Az egyik ismerősömnek van ilyen csomó több helyen.Elment orvoshoz és azt mondták neki, hogy zsírdaganat.Jóindulatú dolog.Nincs vele teendő csak ha olyan helyen van ami kellemetlen.Remélem ez a helyzet nálatok is!
2011. febr. 8. 17:41
Jövő héten megy vérvizsgálatra,de csak hosszas unszolásra küldte el a házidoki. De idegesek vagyunk,hogy mitől lehet.
2011. febr. 8. 17:40
Férjem karján, derekán több kisebb-nagyobb csomó jött elő. Szerintetek mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook